מידע עזרה בקיובייס

• פותח הנושא by3
  • פורסם בתאריך

חילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שאלה די כללית
איך אתם מוציאים מאסטר שישמע הכי טוב והכי דומה למיקס שעשיתי
וכמובן לא יהרוס את הדינמיקה, הבאלאנס
ו....ישמע בוליום הכי מפוצץ!!!!
עם איזה פלאגאינים?
כל שיתוף מנסיונכם יעזור לי....
תודה!!!!!

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
יש אפשרות בדינמיס ואז לבחור למינטר . לכוון אותי בצד הימיני על -0.2 בערך ואז בצד השמלי את יכולה להוריד את זה כמה שאתה רוצה.
זה מגביע את השיר בצורה מאד טובה. ובעצם עשה כאין קומפרסור. אבל טוב!!!

by3

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אחרי המיקס, להוציא את הקטע לפרוייקט חדש, ועל הערוץ מאסטר לפתוח eq ושם בeq שהוא על הערוץ הראשי ממש צריך להיזהר ולא להגביר או להוריד יותר מ+-2db
כי צריך לזכור שזה משפיע על כל המיקס.
ואח"כ קומפרסור עם לימיטר ולכוון. ובסוף דיטר ל16 היא או 24 ביט מה שאתם צריכים.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
במקום לפתוח עוד אשכול ועוד אשכול תעלו חומרים לבד בלי לחכות לשאלות קדימה יש לכם טריק יפה בקיובס? תעלו בלי לשאול

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
כן אבל בהחלט יכול ליהות איזה שהו תגלית חדשה פיתאום או רעיון מעניין.

by3

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
ועצה, תמיד שעובדים לעבוד עם אנלייזר
paz-analyzer.png

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש אפשרת לעשות את הקומפרס בתור הפקט ולהוריד אותו הכי נמוך ואז זה גם מגביע עוצמיתי בצורה יפה מאד!
בקומפרסור לא להוריד את הטרשהולד עד למטה כי אז קיבלת לימטר וגם לא כל הקמופרסורים נותנים צבע ישנם סוגים מסוימים ה RCOMPRXOR של WAVS הוא שקוף אבל הLA2A מספר אחד בצבע ולדעתי הLA3 יותר צובע אבל לא יותר מידי

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מה זה האנלייזר?
איך משתמשים בו?
האנלייזר הזה של WAVS מראה את עוצמת הווילום האם אין חריגה מהווליום והאם יש חריגה בתדר מסוים וגם איך אתה נמצא מבחינת הסטריאו האם אין יותר מידי סטיה לימין או לשמאל צריך לשים אותו על המאסטר ואם הוא על אדום אז צריך לגשת לכל ערוץ ולבדוק מאיפה הבעיה ישנם אנלייזרים יותר פשוטים שמראים רק את העוצמה אבל זה רק למתחילים כי צריך לעבוד עם האוזניים ואם לנו זה מרגיש בסדר אז לא נורא אם יש חריגה.. .

by3

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
האנלייזר הזה של WAVS מראה את עוצמת הווילום האם אין חריגה מהווליום והאם יש חריגה בתדר מסוים וגם איך אתה נמצא מבחינת הסטריאו האם אין יותר מידי סטיה לימין או לשמאל צריך לשים אותו על המאסטר ואם הוא על אדום אז צריך לגשת לכל ערוץ ולבדוק מאיפה הבעיה ישנם אנלייזרים יותר פשוטים שמראים רק את העוצמה אבל זה רק למתחילים כי צריך לעבוד עם האוזניים ואם לנו זה מרגיש בסדר אז לא נורא אם יש חריגה.. .
יפה הסברת.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מחפש שיעור טוב על דיליי ואוטמציות מי שיכול לתת אשמח. אני יודע שבשיר איטי משתמשים ב3 סוגים למה כמה ואיך

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
טיפ יפה לשיר קצת מוזר... שכפלו את הליד ווקאל תשתיקו את השני שישמעו יחסית בשקט שימו גייט שייתן רק את הפיקים הגבוהים ושחקו עם האיקיו שישמע מוזר שימו ריוורב שיעבוד לפי הקצב של השיר וקבלו דבר מעניין

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עוד2 טיפים קטנים
לא לשים גייט על כל השירה אלא פשוט לקחת את הנשימות ולהשתיק אותם אחד אחד קצת עבודה אבל יוצא אמיתי.
לפעמים אני שומע שירה ומשו לא מוצא חן בעיניי אז אני מיד משתמש במלודיין (פלאגין לתיקון זיופים בשירה) והרבה פעמים זה פשוט פותר לי את הבעיה אז מה שהסתבר לי שגם שאני לא גאון מוזיקלי ולא תמיד שם לב לבריחות מהסולם אבל המוח שלי כן שם לב ואם יש זיוף אז אני לא נהנה מזה למרות שבכלל לא שמתי לב לזיוף (אני לא מדבר על זיוף של חצאי טונים שזה נורא ואיום אלא על בריחות של רבעים) תנסו את זה על עצמכם

נערך לאחרונה ב:

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
בקומפרסור לא להוריד את הטרשהולד עד למטה כי אז קיבלת לימטר וגם לא כל הקמופרסורים נותנים צבע ישנם סוגים מסוימים ה RCOMPRXOR של WAVS הוא שקוף אבל הLA2A מספר אחד בצבע ולדעתי הLA3 יותר צובע אבל לא יותר מידי

ברור, בשביל זה צריך אוזניים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה