עזרה בפתרון סגירה לארון

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדנה;1675103:
אני עשיתי בעבר למישהי משהו כזה, אבל שם ניצלנו את זה לויטרינה סגורה ממש לגביעי הפסח (הפתיחה שלה היתה מבפנים עם ברגים) זה היה צר - לא יותר מ 10 ס"מ ולא הפריע בפתיחה בכלל.
אבל מעיון בתוכנית שהעלית- לי אישית נראה שהארון הזה וגם הארון שמעליו עמוקים מדי. יש משהו יפה בארונות סביב המקרר שהם קצת פחות בעומק מהמקרר. אגב - זה גם פרקטי יותר מבחינת הפתיחה של הדלת של המקרר. בצורה ששרטטת - הדלת נעצרת בזווית של 90 מעלות, ואז קשה להוציא מגירות פנימיות כשצריך.

אז את מציעה לוותר על זה לגמרי ולהוריד מעומק הארון?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי כדאי לנצל את המקום מצד האמבטיה, ז"א דלת ארון שתפתח עם עומק (כמו דלת המקרר) ובה יוכלו לאחסן תרסיסי ניקוי וכדו' ובתוך הארון ישכנו להן הסלסלאות למיון הכביסה.

אני דווקא אוהבת את המראה של הקו האחיד בין המקרר לארונות/קירות אחרים במטבח.
כמה שפחות "קפיצות" - יותר נעים לי בעין.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י eden7115;1676906:
אולי כדאי לנצל את המקום מצד האמבטיה, ז"א דלת ארון שתפתח עם עומק (כמו דלת המקרר) ובה יוכלו לאחסן תרסיסי ניקוי וכדו' ובתוך הארון ישכנו להן הסלסלאות למיון הכביסה.

אני דווקא אוהבת את המראה של הקו האחיד בין המקרר לארונות/קירות אחרים במטבח.
כמה שפחות "קפיצות" - יותר נעים לי בעין.
תודה, אך הבעיה היא שבאמבטיה הארון נמצא במיקום קצת מעצבן , קצת מאחורי האסלה, לא הייתי מכבידה עליו שם גם באחסון בגובה כזה.
מה גם שמעל לסלסלאות עשיתי דלתות מ-2 הכיוונים- מהמטבח ניצלתי את העומק למיקרוגל שלא היה לי מקום אחר לשים אותו (בגובה 1.40 בערך) ומהאמטביה לארון אחסון למגבות חומרי ניקיון וכדו'

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י revrut;1677034:
תודה, אך הבעיה היא שבאמבטיה הארון נמצא במיקום קצת מעצבן , קצת מאחורי האסלה, לא הייתי מכבידה עליו שם גם באחסון בגובה כזה.

אם כך, רעיון אחר:
לעשות כמין דלת ארון בצורת נישה פתוחה לאחסון גלילי נייר טוואלט.
זה גם לצד האסלה וישמש באופן יום יומי, גם ניתן לעצב את זה בצורה דקורטיבית ויפה וגם יהיה ניתן לפתוח את דלת הארון בקלות כי נייר טוואלט לא שוקל הרבה...

נכתב ע"י revrut;1677034:
מה גם שמעל לסלסלאות עשיתי דלתות מ-2 הכיוונים- מהמטבח ניצלתי את העומק למיקרוגל שלא היה לי מקום אחר לשים אותו (בגובה 1.40 בערך) ומהאמטביה לארון אחסון למגבות חומרי ניקיון וכדו'
אני לא חושבת שזה סותר את מה שכתבתי לעיל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה