עזרה בפלאש

מיכל לב

משתמש רשום
עשיתי באנר לאתר והוא לא במידות המתאימות איך אני מקטינה אותו אחרי שעשיתי את הכל?

tusk

משתמש רשום
בחלון של התכונות

איפה שנותנים תנועה, יש מקום להגידר גודל בפיקסלים (כתוב שם נגיד 500/400 ואת צריכה ללחוץ, ולשנות לפי הצורך). הפלאש לא מולי עכשיו אז אין לי שם מדויק של החלון, אבל אני מניחה שאת יודעת איפה עושים motion ו shape, אז שם:)

משל

משתמש פעיל
בחלון של התכונות
איפה שנותנים תנועה, יש מקום להגידר גודל בפיקסלים (כתוב שם נגיד 500/400 ואת צריכה ללחוץ, ולשנות לפי הצורך). הפלאש לא מולי עכשיו אז אין לי שם מדויק של החלון, אבל אני מניחה שאת יודעת איפה עושים motion ו shape, אז שם:)
קודם שמגדירים את הגודל בפיקסלים צריך ללחוץ על הלחצן Edit Multiple Frames שבתחתית ה-Timeline

קבצים מצורפים

• a.jpg
    KB 2.1 · צפיות: 11

נטליה

משתמש רשום
ממש לא כדאי ולא מומלץ!!
כל הקטנה בפלאש (ובטח הגדלה) מפקסלת את האלמנטים כולם. לכן הדרך היא לפתוח קובץ חדש בגודל המתאים ולייבא אליו מחדש את האלמנטים מפוטושופ (כאשר הם עם שקיפות)

אם מדובר רק בטקסטים או דברים ויקטורים אז אכן אין בעיה, ואפשר לבחור את כל הפריימים ולהכניסם לתוך מובי קליפ, ואז לתת לו את הגודל הסופי ולמקם על הבמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה