מידע שימושי עזרה בפלאפון יאנג של סמסונג

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני זקוק לפרוץ מכשיר גלקסי יאנג כשר מטעם ועדת הרבנים לעניני תקשורת לכמה דקות, (להתקין עליו "תפילון" וכדו')
מי שיודע איך לפרוץ וגם איך להחזיר את זה אח"כ, אשמח שיענה לי בפרטי, תודה רבה!

yosi44

משתמש פעיל
א"א
(ואם תראה כאלו שהצליחו אז תדע שלקחו יאנג רגיל-פרוץ פרצו אותו לסים כשר התקינו מה שרצו ושמו ברקע תמונה של מאושר של ועדת הרבנים וכו' וכו' אבל לקחת מכשיר שיצא מתחת ידם של ועדת הרבנים אין אפשרות להתקין כי פשוט מחקו את המתקין חבילות וכל צורה אחרת שאפשרה התקנה כמו ADB וכו')

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
א"א
(ואם תראה כאלו שהצליחו אז תדע שלקחו יאנג רגיל-פרוץ פרצו אותו לסים כשר התקינו מה שרצו ושמו ברקע תמונה של מאושר של ועדת הרבנים וכו' וכו' אבל לקחת מכשיר שיצא מתחת ידם של ועדת הרבנים אין אפשרות להתקין כי פשוט מחקו את המתקין חבילות וכל צורה אחרת שאפשרה התקנה כמו ADB וכו')
יש לי גם מתקין חבילה מתאים וכדו' אני רק צריך לחבר אותו למחשב לכמה דקות להעביר את הקבצים.

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני זקוק לפרוץ מכשיר גלקסי יאנג כשר מטעם ועדת הרבנים לעניני תקשורת לכמה דקות, (להתקין עליו "תפילון" וכדו')
מי שיודע איך לפרוץ וגם איך להחזיר את זה אח"כ, אשמח שיענה לי בפרטי, תודה רבה!
הקפצה

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
סליחה, אבל סטיתם מהבקשה העיקרית שלי!
ובנוגע לקניה, אני גר באלעד ובכל חנות בעיר יש לקנות כזה מכשיר כשר/תומך מחודש במחיר של 400-550 ש"ח

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בבני ברק בחנות היימיש פון בחזון איש פינת אדמור מגור (השני, ליד קידישיק עודפים) יש גם חדשים, 1000 לחתיכה...

yosi44

משתמש פעיל
יש לי גם מתקין חבילה מתאים וכדו' אני רק צריך לחבר אותו למחשב לכמה דקות להעביר את הקבצים.

לא כ"כ הבנתי מה הכוונה לחבר את המתקין למחשב, "מתקין חבילה" זו אפלקצייה קריטית שיושבת במכשירים עצמם שעל ידו המכשיר מתקין אפלקציות חדשות. אם אין לך את זה (והם מחקו אותו להדיא במכשירי ועדת הרבנים) אין שום אפשרות להתקין. אמנם קיימות שיטות נוספות אך גם אותם חסמו כמו התקנה דרך מחשב - אז הרי אין חיבור למחשב כי הרסו את מולכי החשמל של הנתונים אך השאירו את אפשרות הטעינה כי זה חוטים אחרים.
בקיצור גם "מבינים" כבר ניסו ולא עלתה בידם.
אא"כ מדובר על תואם כשר שזה בעצם לא גרסה כשרה מקורית שם יש אפשרות לעשות הכל...

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא כ"כ הבנתי מה הכוונה לחבר את המתקין למחשב, "מתקין חבילה" זו אפלקצייה קריטית שיושבת במכשירים עצמם שעל ידו המכשיר מתקין אפלקציות חדשות. אם אין לך את זה (והם מחקו אותו להדיא במכשירי ועדת הרבנים) אין שום אפשרות להתקין. אמנם קיימות שיטות נוספות אך גם אותם חסמו כמו התקנה דרך מחשב - אז הרי אין חיבור למחשב כי הרסו את מולכי החשמל של הנתונים אך השאירו את אפשרות הטעינה כי זה חוטים אחרים.
בקיצור גם "מבינים" כבר ניסו ולא עלתה בידם.
אא"כ מדובר על תואם כשר שזה בעצם לא גרסה כשרה מקורית שם יש אפשרות לעשות הכל...
בלי שטויות בבקשה, חבר פרץ לי אותו כבר היום מיד אחרי הכולל (והוא לא מסכים לגלות איך...) והתקין לי שם "תפילון" "אורייתא" ופתקים דביקים, מיותר לציין שהוא הצליח לחבר למחשב ולהכניס מה שהוא רוצה (לקח לו בערך 10-15 דק' לגמור את הסיפור...). וכן, הוא התקין את ה דרך המכשיר באמצעות מתקין החבילה המובנה אז תודה רבה, ובלי קשקושים! (מיותר לציין שזה גירסא כשרה למהדרין מן המהדרין שעקרו את המצלמה וכדו' ומילאו בסיד לבן...)
נ.ב. ל@B7M ולשאר שרצו, ניסיתי לשכנע אותו לגלות לי ואני יפרסם רק באישי וכו' אבל זה לא עזר והוא לא נכנע.

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלי שטויות בבקשה, חבר פרץ לי אותו כבר היום מיד אחרי הכולל (והוא לא מסכים לגלות איך...) והתקין לי שם "תפילון" "אורייתא" ופתקים דביקים, מיותר לציין שהוא הצליח לחבר למחשב ולהכניס מה שהוא רוצה (לקח לו בערך 10-15 דק' לגמור את הסיפור...). וכן, הוא התקין את ה דרך המכשיר באמצעות מתקין החבילה המובנה אז תודה רבה, ובלי קשקושים! (מיותר לציין שזה גירסא כשרה למהדרין מן המהדרין שעקרו את המצלמה וכדו' ומילאו בסיד לבן...)
נ.ב. ל@B7M ולשאר שרצו, ניסיתי לשכנע אותו לגלות לי ואני יפרסם רק באישי וכו' אבל זה לא עזר והוא לא נכנע.
אולי אפשר מספר שלו???
הוא יעשה קופה...

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי מכשיר כשר - עם חותמת! והצלחתי להכניס אליו אפליקציות.
אממה, המכשיר כל כך פשוט, שהוא לא מצליח להחזיק יותר מידיי אפליקציות. ולכן אפשר להכניס רק אפליקציות שלא מכבידות מידיי על המערכת.
המכשיר שלי הוא: samsung pocket neo GT S5312

אגב, אם הוא הצליח להכניס לך את אפליקצית תפילון, הוא יכול גם להכניס לך את אפליקצית גוגל פליי...!

האם אתה יכול להעביר קבצים אל המכשיר דרך בלוטוס? דרך המחשב? [כל סוג של קובץ]

yosi44

משתמש פעיל

זה לא איום כי אמת שהנגלות הראשונות לא עברו חסימה זו עד שועדת הרבנים הביאו מכשיר לאברך אחד ברמה שאתה מדבר עליו ופרץ להם בדקות דרך הבלוטוס ועמדו החברה המפתחת נבוכים שאברך צעיר עקף את עבודתם ברגע אך אחרי זה עבדו לחסום ולמחוק את מתקין החבילות הפנימי ועוד דברים... כ"ז שמעתי מכלי ראשון מהאברך שעשה זאת. אך גילה חור אחר (אחרי כל השיפוצים שלהם) שמאפשר לגלוש רגיל ופרוץ במכשירים אלו וגם אני מכיר את השיטה אך כמובן לא סיפר\מספר לאף אחד.
לגבי המצלמה, אני לא בטוח שזה מעיד כלום כי רבים המחזיקים מכשיר זה שאני מכיר שיצא מועדת הרבנים לא עקרו את המצלמה ואולי דוקא בגלל זה הוא חיקוי והיו צריכים להוכיח את עצמם ועקרו את המצלמה...
אם המכשיר מתחבר למחשב בלי בעיות תהיה בטוח במליון אחוז שזה לא מכשיר מקורי או שזה ממש מהנגלות הראשונות (וכמדומה שגם חבריך ידע להגיד לך את המידע הזה - ובקיצור השאלה האם הוא חושב שזה אפשרי בכל מכשיר מסוג זה או רק חלקם)
ומיותר לציין שיש המטבעים כאילו חותמת של ועדת הרבנים ע"י חום ובבני ברק ידוע על מקומות שעושים זאת)

נערך לאחרונה ב:

B7M

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
הי גם אני רוצה לפרוץץץץץ אותו כדי להכניס אפליקציות!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה