כללי עזרה בעימוד ספר באינדזיין

• פותח הנושא EF
  • פורסם בתאריך

EF

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
1. אני מעמדת ספר שקבלתי את הטקסט שלו מוורד. ישנם שם שני סוגים של הערות שוליים חלקם ממוספרים רגיל וחלקם מופיעים עם מספר וכוכבית כאשר המספר והכוכבית מופיעים בסדר רץ אחרי ההערות הרגילות. כאשר העברתי את הטקסט לאינדזיין נוצרו הערות נוספו ושובש כל הסדר הנכון של המספור. האם יש לזה פתרון באינדזיין?
2. יש בספר מראי מקומות בסוגריים שעליהם להופיע בפונט קטן לפני כל אחד מהם יש סימון של & עשיתי בפסקה סגנונות מקוננים ואכן הם הופיעו בפונט קטן יותר. אני רוצה למחוק את הסימון & ואז כל מה שרשום בסוגריים הופך להיות גדול. קבלתי בזמנו גרפ פה באתר והצלחתי. משום מה עכשיו אינני מצליחה עברתי לעבוד ב CS6 האם יתכן שזו הסיבה?
אשמח על עזרתכם

akivay770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בקשר לשאלה 2.
לא נראה לי שצריך בשביל זה סגנון מקונן. מספיק גרפ ואז באותו דרך למחוק את כל ה& שנמצאים באותו סגנון

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
1. לא בדיוק הבנתי מה עשו שם
2. אפשר גם בסגנון גרפ לתת לסימן & צבע לבן, יחס גובה ורוחב של 1%, וגודל אות של 0.1pt

EF

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עזרה בעמוד

תודה לעונים
מה שעשו בקובץ וורד היה להשתמש בשני סוגים של הערות שוליים אחד רגיל ואחד עם כוכבית כאשר השני עם הכוכבית אינו מפריע לסדר הרץ של הערות הראשונות. בהמרה לאינדזיין הוא יצר אותם כהערות נוספות ולכן המספור השתנה. האם יש דרך לפתור את הבעיה חוץ מלעבור ידנית בין הערה להערה.
לגבי השאלה השניה אשמח אם אפשר לכתוב את הנוסחה של הגרפ כדי להקטין את הסוגריים לאחר &.

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לסוגריים אין צורך ב &, זה מיותר.
עדיף למחוק את כל ה & מהמסמך, ולהשתמש בגרפ הזה.
\(.+?\)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה