עזרה בסגירת אתר

good_say

משתמש פעיל
גמרתי לבנות אתר בפלאש. ואני לא מצליחה לעשות לזה publish. אני נותנת לו את הפקודה אבל אז כל התוכנה נתקעת לי ואני חייבת לסגור אותה.

מה עושים???

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מצליחה לייצא קובץ swf? גם לא ע"י ctrl+enter וגם לא shift+f12 ?
תנסי אולי לשמור את הקובץ בשם אחר.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כנראה העמסת באפקטים או שהמחשב חלש

good_say

משתמש פעיל
נכתב ע"י Nיכל;453352:
לא מצליחה לייצא קובץ swf? גם לא ע"י ctrl+enter וגם לא shift+f12 ?
תנסי אולי לשמור את הקובץ בשם אחר.

Ctrl+Enter זה כן מייצא, אבל כשאני רוצה לייצא ב-F12 זה לא הולך. כבר עברתי על כל ההגדרות ועדיין שום דבר לא זז.

לגבי אפקטים, לא שמתי מי יודע מה. ולגבי המחשב, אם זה נכון (ועד כמה שידוע לי, יש לי מחשב די חזק), אז מה אני עושה???

good_say

משתמש פעיל
עכשיו בעצם נראה לי משהו, יכול להיות שתמונות של גלריה מכבידות את הקובץ בצורה משמעותית?
(שכחתי להפוך את התמונות ל-Graphic symbol או ל-MC)

good_say

משתמש פעיל
עדיין אני תקועה עם האתר בפלאש ולא מצליחה לסגור. מישהו אולי יכול לעזור לי או להפנות אותי למישהו כזה?

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה