מצלמות עדשות וציוד טכני עזרה בנוגע למצלמה

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי בעיה במצלמה
כאשר אני מצלמת דרך העינית התמונה לא יוצאת חדה משום מה ודרך המסך היא יוצאת מצויין
אבל כידוע, לא עובדים דרך המסך (סיוט)
אמרו לי כל מיני אופציות אבל לא, המצלמה היא על AF, בעינית עצמה אם אני לא טועה התמונה חדה, הפלוס מינוס ליד העינית מוגדר טוב
האם יש עוד הסבר הגיוני מה זה יכול להיות?

עוד דבר: לפני כחודשיים המצלמה שלי נשלחה לתיקון, היא עדיין באחראיות מלאה לאחר חודש של עצבים מרוטים וניסיונות להתקשר ולברר מה עם זה כמעט הגיע הסוף ואז הם טענו שזאת בעייתי ואני צריכה לשלם, הבעייה הייתה בעצם בבית הכרטיס שאיזה נקודה שם לא הייתה טובה והם טענו שכנראה דחפתי את הכרטיס או שמתי הפוך מה שלא היה ולא נברא, וכמה שניסיתי לשכנע והכל שזה לא אשמתי הם עדיין התעקשו ודרשו על כך 1000 ש"ח!!
יתכן שתוך כדי התיקון הם גם שיבשו לי משהו?
ואז מה? אני אבוא ושוב אצטרך לכרוע על ברכי שיתקנו לי ואז למרות כל טיעוני הם יבקשו שוב כסף?

מה אני אמורה לעשות?

@עברי אנכי אולי אתה תוכל לעזור לי?

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני לא יודעת לעזור לך אבל ממש נגע לליבי, מעצבן ומתסכל מאד!!!!!
אגב איך צריך להגדיר את הפלוס מינוס ליד העינית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה