עזרה באקסס עזרה ביצירת קוד באקסס ערך ברירת מחדל מבוסס על נתון אחר באותה רשומה

ממוו

משתמש רשום
אודה מאוד לעזרתכם.
אין לי טיפת הבנה בקוד אבל אני צריך משהו כזה בדיוק ואני לא יודע איך לשנות לשדות שאני מעונין בהם.
יש לי שדה "עבור" ואני מעונין שאם יופיע שם ערך מספרי של 20 או 25 יהיה הערך ברירת מחדל בשדה "קופת בית כנסת/כולל"
מישהו יכול לעזור לי בכתיבת הקוד של זה?
כמו כן יש לי שדה בשם "שם לתצוגה" ואני מעונין שהערך ברירת מחדל שלו יהיה הטקסט שמופיע בשדה "משפחה ופרטי"
איך כותבים את זה?
תודה מראש

לוי א

משתמש צעיר
תפרט קצת יותר
בעיקרון אתה צריך להכניס בלאחר עדכון של שדה 'עבור' את התנאי שיכניס ערך בשדה 'קופת בית כנסת/כולל"

ממוו

משתמש רשום
תפרט קצת יותר
בעיקרון אתה צריך להכניס בלאחר עדכון של שדה 'עבור' את התנאי שיכניס ערך בשדה 'קופת בית כנסת/כולל"
נכון רק שאני לא יודע איך כותבים את התנאי בקוד.
אני צריך לכתוב קוד שאם בשדה עבור מופיע 20 או 25 יופיע בשדה "קופת בית כנסת/כולל" הספרה 2 אחרת שיופיע 1
תוכל לכתוב לי קוד כזה?
(אם תוכל ל"תייג" אותי כשאתה עונה כדי שאדע שקיבלתי תשובה.)

לוי א

משתמש צעיר
@ממוו
זהו הקוד
קוד:
if עבור = 25 or עבור = 20 then
[קופת בית כנסת/כולל] = 2
else
[קופת בית כנסת/כולל] = 1
end if
כמובן השמות 'עבור' ו'קופת בית כנסת/כולל' צריכים להיות של הפקדים ולא רק של השדות, תכניס את הקוד הזה ב'לאחר עדכון' של שדה 'עבור'
ואגב אתה יכול לעשות מעקב לנושאים שפתחת כך שאתה מקבל התראות למייל

ממוו

משתמש רשום
@ממוו
זהו הקוד
קוד:
if עבור = 25 or עבור = 20 then
[קופת בית כנסת/כולל] = 2
else
[קופת בית כנסת/כולל] = 1
end if
כמובן השמות 'עבור' ו'קופת בית כנסת/כולל' צריכים להיות של הפקדים ולא רק של השדות, תכניס את הקוד הזה ב'לאחר עדכון' של שדה 'עבור'
ואגב אתה יכול לעשות מעקב לנושאים שפתחת כך שאתה מקבל התראות למייל
תודה רבה רבה עזרת לי מאוד מאוד (חסכת לי המון זמן של פעולות וגם בעיקר של טעויות! בהקלדה שנחסכות לי בזכות הפעולה האוטומטית.)
תוכל לעזור בעוד משהו אחד?
יש לי שדה בשם "שם לתצוגה" ואני מעונין שהערך ברירת מחדל שלו יהיה הטקסט שמופיע בשדה "משפחה ופרטי"
איך כותבים את זה? (ג"כ ע"י המקארו לאחר עדכון) אבל איך כותבים את זה?)
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה