עזרה בוורד

מאיר מימון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
שאלה למומחי הוורד שבנינו....

האם יש למישהו פתרון למקרה הבא:

יש לי 2 קבצי וורד של אותו ספר, שו"ת הלכתי, כאשר האחד ממויין לפי סדר תשובות, ואילו השני ממויין לפי נושאים וערכים, כך שלדוגמא בקובץ 1 סדר התשובות יהיו תשובה א שבת, תשובה ב נדה, תשובה ג שבת בקובץ השני זה יהיה תשובה א שבת, תשובה ב שבת, תשובה ג נדה.

הבעיה היא שבספר הזה יש למללה מ-1000 עמודים ומאות תשובות, וכעת אני צריך לעשות השוואה בין שני הקבצים ולראות שלא חסר באחד מהם תשובה מסויימת.
האם ישנה אפשרות קלה ומהירה להשוות ביניהם ולקבל מוורד אישור שהמלל שנמצא בתשובה ב בקובץ הראשון מופיע בתשובה ג בקובץ השני??

אודה מאוד לכל מי שיוכל לעזור לי בזה. תודה רבה!

ואנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי לבדוק אם כמות תווים / מילים זהים בשני הקבצים?

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בגוגל דוקס יש אפשרות להשוואת מסמכים, אולי כדאי להעלות את המסמכים לשם ואח"כ להחזיר לוורד.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בגוגל דוקס יש אפשרות להשוואת מסמכים, אולי כדאי להעלות את המסמכים לשם ואח"כ להחזיר לוורד.
גם בוורד יש אפשרות להשוואת מסמכים.

@מאיר מימון תגיד למחבר שיבדוק בעצמו. או שתסמן את הכותרות והפסקא הראשונה כסגנון כותרת של וורד, ותבדוק אותם בחלון הכותרות (CTRL+F)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה