דרוש מידע עזרה בהשגת זכויות רפואיות בביטוח לאומי

אלישבע לוי

משתמש רשום
לביתי הפרעות שונות
ביניהם- קשב וריכוז, הפרעות התנהגותיות , וגם משיכה לדברים מסוכנים
הבנתי שיש עמותות או ארגונים שמתעסקים בזה, הם נותנים מענה מהיר, צריך לשלם להם מראש.
הם מפנים לפסיכולוג מקצועי שמוציא אבחון לילדה, ומכאן הדרך לקיצבה קצרה (כמובן שהם לוקחים אחוזים..)
מישהו מכיר ויכול להפנות אותי?
תודה רבה!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מטפל בזכויות - מומלץ מאוד
אליעזר קובלסקי
050-413-9090

20230419_211412.jpg

איציק010

משתמש פעיל
תבקשו מרופא ילדים הפניה להתפתחות הילד,
כמובן שצריך אבחון מפסיכולוג ופסיכיאטר.
אם הצלחתם להוציא הכל מקופ"ח - זה מושלם ותגישו לבד!

avigaillll

משתמש פעיל
רציתי להתיעץ עם המומחים פה, ילד עם בעיות קשב וריכוז קשות וכן בעיות התנהגות, יכול לקבל קיצבה?

אובחן ע"י רופא ילדים adhs \ וכן ביקרתי אצל פסיכיאטרית מהקופת חולים לא רשמה מה הבעיה בדיוק ,

(מקבל טיפול תרופתי)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מההכרות שלי עם החברה שהמלצתי, הם ייעצו לפעול לבד במידה וזה אפשרי ומומלץ, לא תמיד זה כדאי.

אגב, לפני שבועיים הייתה הרצאה במסגרת - קורס תכנון פרישה - על כל נושאי זכויות הביטוח לאומי נכויות וכדו', המרצה הי' מהמחלקה הרלוונטית שמאשרת את כל הבקשות ודובר שם על איך זה בדיוק עובד.
שאלו שם מדוע הביטוח לאומי לא נותן את כל המידע והזכאויות בצורה ברורה ופשוטה שלא יצטרכו את כל החברות למיניהם.
מטעמים מובנים - לא אוכל לרשום את התשובה בפומבי כאן (מי שירצה דווקא יוכל לפנות בפרטי) אבל מהתשובה הבנו כי בהחלט יש מצב להוציא יותר מביטוח לאומי כשמגיעים עם עזרה מקצועית
לגבי עזרה חינמית ככל שתהי' - היא לא מחייבת - לכם היא חשובה מאוד כדי לכוון איך לפעול אבל הגשה ברוב המקרים חייבת עזרה מקצועית של בעל ניסיון עם אחריות לתוצאות.

אני נתקל בתחום שלי לא מעט בלקוחות שעשו לבד או עם יועצים למיניהם וגרמו לעצמם נזקים, כי לא כל מקרה שווה למישנהו

בהצלחה

avigaillll

משתמש פעיל
אבל ילדי תקשורת על הרצף , שלומדים במסגרת רגילה כן מקבלים קיצבה,

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ילד עם התנהגויות מסכנות יכול להיות זכאי לקצבה
את צריכה אבחון מנוירולוג / פסיכולוג וכדו' שמציינים את ההסתכנות
טופס של ביטו"ל שממלא רב/מורה/גננת ממוסד לימודים (ממש לא חייב חנ"מ)
ולבקש ממנו לפרט ולהדגיש את מעשיו המסוכנים ומסכנים את הסביבה
ואפשר להוציא לבד! חבל לשלם עשרות שקלים לחברות חיצוניות.

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשרי
073-7257817

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה