עזרה בהעברת תמונות מפלאפון למחשב....

• פותח הנושא zap
  • פורסם בתאריך

zap

משתמש צעיר
אני צריכה להעביר דחוף תמונות מפלאפון למחשב...יש לי קורא כרטיסים חדש גם של כל כרטיסי המצלמות וגם של כרטיסי פלאפונים...(מתאם).
התקנתי הכל וחיברתי למחשב...אני מצליחה לראות את כל התמונות בפלאפון עצמו גם לאחר שהוצאתי את הכרטיס, אין לי מושג איך, מה התמונות לא שמורות על כרטיס עצמו?
הצלחתי גם לצלם ולשמור תמונות כשהכרטיס בחוץ.
אז לדעתי פספסתי פה משהו...
זהו כרטיס חדש לפלאפון שמתאים למתאם שרכשתי שמתחבר לקורא כרטיסי מצלמות. כשאני מכניסה את כרטיס הפלאפון למתקן, אני מצליחה רק לראות כל מיני תיקיות ריקות של image , pix וכאלה.
אשמח לקבל הסבר בעניין.
תודה מראש לכל המקצוענים!:confused:
ZAP

bris

משתמש סופר מקצוען
בכל פלאפון יש אפשרות לומר לו היכן לשמור את התמונות וכו' כל שאר המדיה האם בזיכרון הפנימי או בכרטיס.
אם כבר שמרת במכשיר יש ברוב המכשיר אפשרות להעביר לכרטיס, ואם לא , לכל המכשירים יש תוכנה במחשב שיכולה להוציא את החומר.
אם זה נוקיה אז ה PC SUITE שלהם תומך בכל המכשירים והוא גם בעברית.
אם זה סמסונג, זה קצת יותר מסובך.
אם זה מוטורולה, את אמורה לקבל עם המכשיר תוכנה שנקרא Mobile Phone Tools, או שאת מוצאת את באינטרנט (הם לא נותנים להוריד מהאתר) -

מישהוא אמר Rapidshare ?

אני לא.

zap

משתמש צעיר
תודה רבה לך בריס על תשובתך המהירה והמושקעת. ישר כח, בכל אופן...

תודה.

zap

משתמש צעיר
וואוו מצאתי...אפשר לשמור בכרטיס...תודה רבה...

תודה רבה לך בריס שעוררת את תשומת לבי...
כך חיפשתי את האפשרות בפלאפון הספציפי, וגם מצאתי אותה...
נפלא...

Sagi

משתמש רשום
ממליץ לגבי פלאפונים לעבוד ע"י הכבל והתוכנה, ולעשות גיבוי מלא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה