עזרה בדו"ח השנתי לעוסק פטור

אסתי אלף

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש לי כמה שאלות
1. דמי לידה - באישור מביטוח לאומי מופיע לי הסכום הכולל שקיבלתי מהביטוח לאומי גם את העצמאי וגם את השכיר ואין לי פרוט מה קבלתי בתור שכיר ומה בתור עצמאי . אז איפה אני אמורה לכתוב בסעיף 250 כעצמאי או 194 כשכיר
2.איפה אני ממלאה את השלום ששילמתי לביטוח לאומי בשנת המס האם במשבצת 040 או ב משבצת 030
3. האם אני מחשבת בהוצאות 52% מהתשלום ששילמתי בשנת המס לביטוח לאומי . והנטו שלי הוא אחרי קיזוז 52% ?
לא יצא לי ברור מהמכתב של הביטוח לאומי איפה אני ממלאה את הקיזוז
4. קבלות על תרומות משנים עבורי שלא בוקש עליהם החזר מס איפה ממלאים אותם? והאם זה משנה ע"ש מי רשום הקבלה בעל העסק או בן הזוג
תודה מראשלכל העוזרים

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
1. צריך לחפש באזור האישי אישור שמופיע הפירוט מה מהעסק ומה ממשכורת
2. 030
3. המערכת מחשבת לבד את הקיזוז, את לא צריכה למלאות
4. 037 לא משנה ע"ש מי מבני הזוג

אסתי אלף

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אז גם בחשבון הוצאות והכנסות אני לא מחשבת את זה כהוצאה . והנטו שלי הוא ללא הפחתה של ה52% אחוז (מנסה להבין אם הבנתי אותך נכון ...)
תודה רבה !

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
לא בדיוק
אחר כך בחישוב תראי את זה כך:
הכנסה חייבת: XXX (זה ההכנסות פחות ההוצאות)
ניכויים: (XXX) (זה 52% מתשלומי ביטוח לאומי כעצמאית)
סה"כ הכנסה חייבת - XXX

ch1477

משתמש פעיל
קחי בחשבון שבמידה ושנים קודמות התרומות שלא נדרשו לא עולות על 30% מההכנסה החייב,
החוק לא מאפשר להעביר אותן לשנים הבאות.
את יכולה לנסות שיטת "מצליח", אבל זה לא בהתאם לחוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה