עזרה בגוגל

tamar tamar

משתמש חדש
שלום חברי הפורום היקרים!

צריכה את עזרכתכם

גוגל חסמו לי את תיבת המייל שלי, בעקבות שימוש לא חוקי
(הפצת וקידום חומרי פרסום שלא דרך קידומי מכירות שלהם)

האם ואיך אפשר ליצור קשר עם גוגל בכדי שיאפשרו לי לגשת שוב לחשבון?
או שזה אבוד מראש?
ועדיף לפתוח תיבת מייל חדשה? אני אוכל לייבא את כל אנשי הקשר מתיבת המייל החסומה?

ואיך באמת ניתן ליצור קשר עם גוגל ולהרשם לשרות קידומי מכירות לצורך הפצה וקידום מכירות במייל?

תודה מראש

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם זו פעם ראשונה שהם חוסמים לך, את שולחת פניה (דרך הקישור שהם נותנים לך כשאת מנסה להיכנס לחשבון) והם מחזירים את הגישה לחשבון תוך יום או יומיים מקסימום.
בכל אופן עד שלא מחזירים לך את הגישה אין לך אפשרות לייבא אנשי קשר, או כל פעולה אחרת, מהמייל החסום.
ולכן ברגע שהם מחזירים כדאי לייבא את כל אנשי הקשר ולעשות להם גיבוי בכתובת מייל נוספת ליתר ביטחון, כי אם יקרה שהם יחסמו שוב את אותו מייל על שימוש לא חוקי, ייתכן מאד שהם לא יחזירו שוב. (כשזה כבר יותר מפעם אחת...)
ליצור קשר לשירות קידומי מכירות זה גם אמור להיות באחד הקישורים שלהם, אבל יש הרבה אתרים ישראלים שעושים את זה בזול עם שירות יותר נח, כמו: בזק, רב מסר, רספונדר ועוד...

DesignerRas

משתמש חדש
ברגע שהם יחזירו לך את החשבון אל תשלחי דרכו דיוור להרבה אנשים.
תוכן שיווקי לא אמור לצאת מתיבות Gmail "רגילות". אני גם למדתי את זה בדרך הקשה עד שחקרתי קצת את הנושא.
למעשה השימוש בתיבת Gmail לטובת זה עובר על התקנון של גוגל והם חוסמים לך את החשבון.

כמו שחפציבה ציינה ואני מצטרף גם: אם את רוצה לשלוח מיילים שיווקיים לטובת קידום מכירות לקבוצת אנשים אני ממליץ לך להשתמש בשירותי דיוור כמו אקטיב- טרייל (המובילים היום בארץ), VIplus, רב מסר וכו'.

חוץ מזה שגם החברות האלה את יכולה לצור מיילים מעוצבים ואפילו מתוכמים. יתרון נוסף זה שעם Gmail יש כמעט וודאות של 100% שתגיעי לתיבת הספאם, אבל בעבודה עם חברה מובילה בשוק הסיכוי מצטמצם משמעותית. זה נושא שלם בפני עצמו ושווה ללמוד אותו.

הנה מאמר נחמד על איך לא לשלוח ספאם

ובכלל הייתי מציע לך לקרוא כאן

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מבלי לרדת לרמה האישית, שמחתי לקרוא לכם שסגרו לכם את החשבון...
מה הכוונה? אף אחד לא צריך תוכן שיווקי שמגיע יום אחרי יום למייל. פעם בשבוע, מילא. יום יום?
יש חברות כמו פייסבוק שיכולות לשלוח בלי בושה 3 פעמים ביום מיילים.
אז כן, שיבורכו גוגל שמנסים להאבק בתופעה:)

DesignerRas

משתמש חדש
נכתב ע"י איש שמח;2186272:
מבלי לרדת לרמה האישית, שמחתי לקרוא לכם שסגרו לכם את החשבון...
מה הכוונה? אף אחד לא צריך תוכן שיווקי שמגיע יום אחרי יום למייל. פעם בשבוע, מילא. יום יום?
יש חברות כמו פייסבוק שיכולות לשלוח בלי בושה 3 פעמים ביום מיילים.
אז כן, שיבורכו גוגל שמנסים להאבק בתופעה:)

חייב להגיד שאני לא מסכים איתך לגמרי. הכל תלוי ברמת התוכן, החידוש ומה שיש להגיד לנמענים.
אם מדובר בחברת מוצר אז יכול להיות שאין מה לעשות עם דיוור של פעם בחודש, אם מדובר באתר חדשות יכול להיות שצריך עדכון פעם ביום ואם מדובר בבלוג שמתעדכן פעם בשבוע עם אירוע תרבות את תרצה להיות מעודכן מיד כשיש עדכון.
אז הכל תלוי במינון, לא הייתי מכליל את כל הדיוורים תחת אותה מטריית תדירות. (:

DesignerRas

משתמש חדש
אגב, התופעה שגוגל מנסים להלחם בה זה היעדר השקיפות.
הם לא רוצים שפרופילים עם סיומת של Gmail ישלחו דיוורים פרוסמיים. סיומת Gmail מיועדת להתכתבויות "אישיות" יותר. הם אומרים שאם יש דיוור פרסומי אז שיצא מהדומיין של העסק, נגיד <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ולא <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
אז הם לא נגד דיוור שיווקי, אלא בעד סדר בתיבת המייל (:
אגב, אם יש דיוור שמציק לך אז אתה יכול להסיר את עצמך או לשנות את הגדרות הדיוור (במקרה של פייסבוק).

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י DesignerRas;2186887:
אגב, התופעה שגוגל מנסים להלחם בה זה היעדר השקיפות.
הם לא רוצים שפרופילים עם סיומת של Gmail ישלחו דיוורים פרוסמיים. סיומת Gmail מיועדת להתכתבויות "אישיות" יותר. הם אומרים שאם יש דיוור פרסומי אז שיצא מהדומיין של העסק, נגיד <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ולא <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
אז הם לא נגד דיוור שיווקי, אלא בעד סדר בתיבת המייל (:
אגב, אם יש דיוור שמציק לך אז אתה יכול להסיר את עצמך או לשנות את הגדרות הדיוור (במקרה של פייסבוק).

אם כך אז זה לא עוזר להם, שכן רוב המשווקים דרך מערכות הדיוור, משאירים את הכתובת של ג'ימייל

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מנסיוני האישי מאד נוח לעבוד עם מערכת ActiveTrail אם כי גם שאר המערכות עשויות להתאים לך

tamar tamar

משתמש חדש
תודה על התגובות והעזרה

designerras תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת התפוצה של ההוא שלטענתך מממלא את המייל בספאם למינהם.
אני לא חושבת שגוגל מנסים להלחם בתופעה של ההפרעה האישית אצלך במייל.
כמו שהם מנסים להרויח את מה שמגיע להם וביושר.

יש עדכונים שלי חשוב מאוד לקבל ומעצבן שאני לא מקבלת אותם.
וכשיש דברים שמגזימים, אני פשוט מתנתקת מרשימת התפוצה הליך פשוט וקל למדי:)

ולגבי השקיפות:
ואם נניח אין לי אתר או דומיין לא מעוניינת גם להשקיע בתחזוקה של זה.
ברור שיש מספיק דרכים לשלוח מסרים שיווקיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה