עזרה בג'אווה

יהונתן צבי

משתמש רשום
נתקעתי בתרגיל בjava
התרגיל עוסק בהורשה ו- polymorphism
ומה שאני לא מבין קשור לפונקציה סטטית.

אוכל לקבל עזרה בעניין?

למעשה אני לא מבין את השאלה שנשאלתי.

יש לי class בשם Box.
ויש בה פונקציה שמדפיסה את המשתנים שלה.

ויש לי עוד class
בשם PlasticBox
והיא מקבלת (יורשת) את כל המשתנים שיש בBox

ויש בה פונקצית הדפסה שגם קוראת לפונקצית הדפסה של Box וגם מדפיסה את הנתונים של עצמה.

ויש לי class נוסף שהיא main

עכשיו אני מצרף את הסעיף בתרגיל שאני לא מבין:

1) הוסיפו פונקציה סטטית בתוכנית (מתחת ל-Main) בשם PrintBoxData שמקבלת כפרמטר משתנה מסוג Box ומפעילה את המתודה "הדפסת מידע" של משתנה זה.

זאת class שהיא main:

package box;

public class BoxProgram {

public static void main(String[] args) {

Box coffe = new PlasticBox("coffe", 2.2, 4.2, 6.2);

}

public static PrintBoxData (Box box)
{
return box.print()
}

}

אשמח לעזרה להבין את סעיף 3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה