יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אויש, איזה אשכול קורע. כולכם פה הזויים. אחד אחד. מהקל ליותר קל. אין מה לומר, הפסדתי שלא באתי בזמן. אבל לקרוא תמיד אפשר, גם שנה אחרי (מירון, נריה... זוכרים?)

בדיסאינפורמציה של נטורי קדיתא
וואו, העפת לי כמה ס"מ טובים של אבק מעל השם הזה: @קדיתא - מה אתו, פרש סופית? ואם הזכרתי את סופית, איפה באמת @צדיק סופית בעל השמחה? וגם החביב @מרציפן היקר, נעלם ואיננו. ואולי עוד כמה.
ומעל לכל - @גרפולוג - עזב אותנו באמצע המתח. מאז הניקיונות של ערב פסח לא ראינו אותו כלל.

@y.h.c. - חבר, ידיד - ברוך בואך (וברוך שובי). ציטטת את עצמך. שים לב לא לשוב על טעות זאת בשנית. יש לך נס שהחבר'ה פה מעבירים טסט ראשון אם הנהג-החדש מראה ביטחון עצמי.

ממני, שמנסה למצוא זמן פנוי להמשיך לקרוא את הטורים הנפלאים, מצחיקים, מרגשים, נהדרים, נעלמים, עמומים, המומים - - - של כווולכם. וכמובן גם לכתוב קצת. טוב להגיב זה גם משהו, בפרט בערב שבת...

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
אף אני אצטרף לאולטימטומו של וואי. אייצ'. סי. [אוחחח, ככה זה נשמע כמו שם של זמר פופ כהה עור ודובר אנגלית], באם לא תסבירו לי את השפה שלכם, אעבור לאמהרית.

לצערנו, ההתנצלות לא התקבלה. תתפלא, אבל @משויטט בדיוק כמו שאתה רואה אותו - הוא שטוטגרטאי מבטן ומלידה. עוד מהתקופה שהוריו היקרים חיו בבני ברק. שטוטגרט זה לא שם של רחוב בפרדס כץ?

@נתן גלנט האשכול הזה הוא ההוכחה לפרצי יצירתיות עודפת של בני הפורום, על כישוריהם הספרותיים והברוכים. עכשו נראה מי יעיז לא להשתתף באתגר...

אתה לא משאיר לי ברירה רק לחשוף את כל הקלפים, אאיייי....

אז: yedidia haver content, זה מה שיצר את הפופר שלך.
זה למה, כי בקשתי גם להצטרף לפורום של הפרסומאים, הרי אין מצב שהם לא יקבלו ספאמר כמוני, רק שהם משומה לא ענו לי לשתי הודעות. אתה מוזמן להפעיל את הקשרים שלך שם, זה יותר נחוץ מהקשרים בברוטאלי.

ודירבאלק אם אחרי מה שכתבת קודם ומה שעניתי לך עכשיו אתה מתלונן על קודים!

בכלל נראה לי שהאתגר הבא של @נתן גלנט זה לחשוף את כל ההודעות הפרטיות, ואזזזז כולם ידעו לא רק שלי קוראים ידידיה חבר כמו ש @משויטט נולד בשטוטגרט, ולא רק איפה ועם מי אתה מסתובב בלילות חשוכים ואפלים, אלא גם את מספרי הגרביים של כולנו.

@אהוב פשוט הכנסתי את מה שכתבתי בטעות בתוך הציטוט של @גדי ישראלי , קורה, בפרט לחדשים. תיקנתי, גם שלא תתלונן, וגם שגדי בטוח יראה את התגובה, לפחות אחרי שבוע...

כתב ומכתב

משתמש מקצוען

כתב ומכתב

משתמש מקצוען
מישהו שם לב לתגיות?
@חיים דיקמן @prog
@כל-מי-שמייצר-תגיות
האם זה לא פוגע בקידום האתר כשיש לו תגיות לא-איכותיות?

אולי, אחת ולתמיד: הסבר רשמי לתכליתן של התגיות בפרוג ובאופן כללי.
אם יש לכם חבר שעוסק בקידום אתרים, זה הזמן להביא תשובה מקצועית.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@חיים דיקמן @prog
@כל-מי-שמייצר-תגיות
האם זה לא פוגע בקידום האתר כשיש לו תגיות לא-איכותיות?

אולי, אחת ולתמיד: הסבר רשמי לתכליתן של התגיות בפרוג ובאופן כללי.
אם יש לכם חבר שעוסק בקידום אתרים, זה הזמן להביא תשובה מקצועית.
התגיות שלי, ספורט כזה מהצד.
הפוגה בין התרומות במגבית:)
מקווה שזה ברור שהן שלי.

האמת שהן ממש מיותרות, בעיניי.

כתב ומכתב

משתמש מקצוען
התגיות שלי, ספורט כזה מהצד.
הפוגה בין התרומות במגבית:)
מקווה שזה ברור שהן שלי.

האמת שהן ממש מיותרות, בעיניי.
את זה הבנתי, שהתגיות נוצרות בידי פותח הנושא.
ולקוצר ידיעתי, תגיות נסרקות ע"י גוגל ויש להן משקל רב באפיון האתר והפניית גולשים.

השאלה שלי היא כזו: האם כשיש תגית שהיא לא תגית, האם גוגל לומד מכך באופן גורף על חוסר רצינות בתגיות של פרוג או שהבוט שלהם לא עד כדי כך מִתחכם ונוקם.

השאלה נשאלה במכוון ברשות הרבים, כדי שהתושב המוסמכת תהווה הנחיה לכלל הגולשים.

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
חחחה...
תגיות - זה הכישרון הנוסף של נתן.
תן לו להמשיך, למי זה מפריע?

אותי זה משעשע במיוחד, בפרט אחרי זה:
‏‏צילום מסך (17).png

אז אם פעם ייצא לכם לכתוב את המחרוזת הזו בגוגל - תדעו כבר את התשובה...

וברצינות: מה החשש? מילא אם התגיות היו ענייניות ו'נורמליות', ורק לא קשורות או מטעות - זו בעיה. מהצד של גוגל כמובן. אבל למה שמישהו יכתוב "האבק של קוקי" או הנרות של סולימני"? זה ודאי רחוק מהדעת.
ככה נלע"ד.

הי, @עדיאל ! - חוסאן עלה עליך, ברח מהר!!!! :eek::eek::eek:

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
עד כאן בינתיים.
איפה 'עד כאן'? ומה עם ג'ורג' ובוריס?
ומה עם חיז'מא****?
@גדי ישראלי - תגלה לבחור מה הוא פספס. אם לא, זה יחזור אלינו עם ריבית עוד כמה חודשים (ששש.... אל תגלו לנתן, אבל ג'ורג עושה הסבת מקצוע, הוא עוד הולך להפתיע אותנו), ואז זה יהי הרבה יותר קשה לתקן...

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
@גדי ישראלי - תגלה לבחור מה הוא פספס. אם לא, זה יחזור אלינו עם ריבית עוד כמה חודשים

קריינא דאיגרתא איהו ליהוי פרירייא...
מוזמן לעשות זאת בעצמך! (אפשר באשכול חדש תחת השם 'לא שוכחים ילדים ברכב - מדריך לילד החדש במשפחה').

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
קריינא דאיגרתא איהו ליהוי פרירייא...
זה לא עניין של 'פריירא'. ממש לא. פשוט אני יודע מראש ששכתוב היסטוריה - ועוד כזאת - תתאים ביותר ל @גדי ישראלי [ולחובבי הלשון הארכאית-ירושלמית-צ'אלמרית אפשר לפנות לידידנו @נריה מגן . המירון ההוא לא יוצא לי מהראש...], וא"כ חבל עה"ז שו"ש. זה רק יגרע...

'לא שוכחים ילדים ברכב - מדריך לילד החדש במשפחה'
או 'ביי-ביי אַחַי - תנו שלום, אני לא בפינת חי!' ;)

נערך לאחרונה ב:

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
וווווואלה, אתה עירני במיוחד היום, עד שם הגעת :cool:
עד לשם נדחפתי (גם שם צייצתי משהו קטן). כמה חברים טובים דחפו אותי בכח לתחום הקופי'. לא באמת בשביל המקצוע, אלא כתחביב (אבא, אברך וכו'...). המניע לכך היה ככל הנראה אשכול ששתלתי, השקתי, טיפחתי והתחלתי בשללו לבדי. כמעט. תוכל לחזותו בו כאן.

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
עד לשם נדחפתי (גם שם צייצתי משהו קטן). כמה חברים טובים דחפו אותי בכח לתחום הקופי'. לא באמת בשביל המקצוע, אלא כתחביב (אבא, אברך וכו'...). המניע לכך היה ככל הנראה אשכול ששתלתי, השקתי, טיפחתי והתחלתי בשללו לבדי. כמעט. תוכל לחזותו בו כאן.

ננווווו.... הצצתי שם בכאן שלך... זה יותר ארוך מ2 חלקים :rolleyes:, אז נחכה, בסדר?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה