דרוש מידע עו"ד לענייני תעבורה

אמימ

משתמש חדש
לפעמים באמת השכר שצריל לשלם לעוד הרבה יותר יקר מקנס הגבוהה ביותר שהנאשם יכול לקבל,
לכן לא תמיד שווה כספית לשכור עוד אבל עוד יכול לעזור בהפחתת נקודות או הפחתת קנס וכמובן תלוי במה הנאשם נאשם,
לנו אישית לאחרונה עוד' מוטי אורנג עזר מאוד,הוא היה טובע משטרתי (וגם שמעתי עליו המלצות טובות מאוד) במשפט תעבורתי.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
לפעמים זה נקודות ופרנציפ..(לא באופניים כמובן)
עו"ד סביר לוקח עבור ייצוג תיק תעבורה פשוט כ - 2000 שקל + מעמ
לא בפאלוך אותי הוא ייצג חינם
כמובן רק אם מדובר באברך

אהרן מ.

משתמש צעיר
לפעמים באמת השכר שצריל לשלם לעוד הרבה יותר יקר מקנס הגבוהה ביותר שהנאשם יכול לקבל,
לכן לא תמיד שווה כספית לשכור עוד אבל עוד יכול לעזור בהפחתת נקודות או הפחתת קנס וכמובן תלוי במה הנאשם נאשם,
לנו אישית לאחרונה עוד' מוטי אורנג עזר מאוד,הוא היה טובע משטרתי (וגם שמעתי עליו המלצות טובות מאוד) במשפט תעבורתי.
לא בפאלוך אותי הוא ייצג חינם
כמובן רק אם מדובר באברך
פאלוך אמר לי כבר בתחילת השיחה שהוא מבקש לפחות 3000 ש"ח ולא רצה לשמוע לפני
ומדובר ללא נקודות אז לא שווה [בדרך אגב אני נזכר ששאל אותי האם יש לי רישיון יכול להיות שהוא הכין את הקרקע לדעת האם יהיה לי שווה לערער בבית המשפט ע"י עו"ד או שאתקפל]
כמה מבקש מוטי אורנג' יכול להיות ששווה לי לשלם לו טיפה יותר מהקנס העיקר שהשוטר המרושע הזה לא יפליל עוד אברכים תמימים עבור המכסה שלו או נטו עבור תיאבון הרישעות שלו

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הקפצה

האם יש עו"ד שמוכן רק לענות איך כדאי לגשת למשפט, בלי צורך שייצג אותי?

קנס 1000 ש"ח, אין לי עניין לשלם 2000 ש"ח ויותר.

אהרן מ.

משתמש צעיר
הקפצה

האם יש עו"ד שמוכן רק לענות איך כדאי לגשת למשפט, בלי צורך שייצג אותי?
לא יודע
אולי תתקשר לעו"ד מטעם שי"ל
בדרך אגב אני ערערתי על הדו"ח בטענה צודקת כדלעיל
ועד עכשיו עדיין לא קיבלתי הזמנה לדיון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה