עזרה עורך דין מסנן אותי?

לוחמת

משתמש פעיל
לפני חצי שנה פניתי לעורך דין רשלנות רפואית.מה שעד עכשיו הוא עשה הוציא את התיק שלי מהנתבע משט כמו שלושה חודשים מאז הגשת התביעה.
לפני חודשיים התקשרתי לשאול מה קורה אמרו לי שיחזרו אליי
לא חזרו אחרי חודש התקשרתי שוב.ממש התפלאו ואמרו שהם חוזרים אחרי כמה ימים והעורך דין יחזור אליי.אך עבר שבוע לא חזר אליי
האם להחליף עורך דין??
זה מעכב אותי מפרוצדורה רפואית שצריכה לעבור.והם מודעים לזה מהתחלה
זה תקין?
חייבת לציין שיש עוד מלא דברים להתקדם כמו חוות דעת מרופא שזה בסיס
תודה רבה

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ברור שהם לא שירותיים כך לא מתנהלים? אבל תלוי לאן הלכת יש כאלו שהם עמוסים כ''כ שאת חלק מאד קטן משלל הלקוחות והיחס בהתאם. צריך לנדנד ואין הרבה מה לעשות, אני בשביל משכנתא הלכתי 6 פעמים והתקשרתי עשרות פעמים.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני עבדתי פעם במשרד עורכי דין
הם עמוסים עד מעל הראש
לא תמיד זה בכונה
בכל אופן מנסיון:
1. לקוחות נודניקים התיחסו בסוף מהר יותר
2. לבוא בהפתעה (לפעמים זה מעצבן את העו"ד או שהוא בישיבה ארוכה אז לבדוק)
3. לקבוע פגישה (אם עולה כסף לא נראהלי שווה אבל תבדקו בטלפון עם המזכירה)
4. לשלוח פקס מנומק ומסביר ובסופו לאיים שאם לא יענו או יטופל אתם שולחים פניה ללשכת עורכי הדין
5. בדכ סעיף 4 מספיק מלחיץ אותם אבל אם זה גם לא נענה ואתם חושבים שאכן יש עילה לפניה תשלחו להם מכתב
הוא חייב לענות להם ולהסביר מה עשה בתיק והאם טיפל בלקוח בצורה הוגנת

ezra1989

משתמש פעיל
גם אנחנו תבענו מוסד מסוים ברשלנות רפואית.
לקחנו עורך דין מצוין (חילוני) והוא היה זמין בכל עת שהתעניינתי.
בדיוק אתמול חתמתי פשרה.
יכול לומר שלקח שנתיים וזה עוד נחשב מהר.
שנה לקח לאסוף חומרים ולהביא חוות דעת מהצד שלנו. הגשנו תביעה. לקח עוד חצי שנה עד שהם הגיבו ועד ששלחו אותנו למומחים מהצד שלהם, ואז עד שהמומחים כתבו את החוו"ד, וכל הזמן ביקשו הארכה מבית המשפט, ועד שהבית משפט קבע דיון לקח עוד כמה חודשים. בסוף חתמנו פשרה כמה ימים לפני הדיון שהיה אמור להתקיים.

אני יכול לומר כמה דברים.
רוב התיקים של רשלנות רפואית נסגרים בפשרה.
קודם כל תבדקו מה חתמתם עם העורך דין, כמה פיצוי מגיע לו אם תעזבו. בדרך כלל עושים מדרגות, אחרי החתימה/אחרי פתיחת תיק/אחרי הצעת פשרה שלא הסכמתם וכו'.
אחר כך תעשו את השיקול שלכם אם להחליף או להתלונן עליו (אני מאמין שאם תתלוננו תרד לו המוטיבציה להלחם בשבילכם).
אם החלטתם להחליף עורך דין, תלכו רק למישהו מומלץ שמתעסק בתחום שבו אתם תובעים, ואחרי ששמעתם עליו חוות דעת טובות וראיתם פסקי דין שלו. תבדקו גם שהוא מעולם לא ייצג את המוסד שאתם תובעים - יש עו"ד שעקרונית לא מייצגים מוסדות רק לקוחות פרטיים בכדי למנוע ניגוד עניינים.
אני הייתי מציע גם, שהעורך דין החדש ששכרתם יפנה אליו לקבל את החומר ולא אתם. כמו כן לבטל טת יפוי הכוח שנתתם לו לקבלת חומר רפואי ולייצוג (מאמין שהעו"ד החדש ייטפל בזה) ומכאן ואילך שירדוף אחריכם ואל תענו.
יש מחיר בדרך כלל שעו"ד לוקחים. הטובים לוקחים 25 אחוז + מע"מ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה