דרוש מידע עולים לירושלים תשפב - טיפים ומסקנות

mom10

משתמש פעיל
מה היה שם איזה מתקנים מיוחדים ואיזה הופעות כדאי ללכת
מה היה הכי כיףףף?

המושלמת$$

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
מה היה שם איזה מתקנים מיוחדים ואיזה הופעות כדאי ללכת
מה היה הכי כיףףף?
היה מופע אקרובטיקה מטורף(אבל הוא בחוץ בשמש...)
ויש שם גם מתחם עם נופים של כל מיני ארצות, מקום יפה להצטלם.
וליד יש מתחם שמדמה טיסה שמים אוזניות ומרגישים כאילו אנחנו בטיסה לכל מיני ארצות
וכמובן שיש את המופע הגדול שהיה יפה(אבל לדעתי שנה שעברה היה יותר יפה)
תהנו...

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
אני ראיתי כמה שמכרו בכניסה וגם מכרו בצורה רשמית,
היה נחמד אבל מ-פ-ו-צ-ץ אני פחות בעניין להידחף על כל שטות מי שכן שייהנה...

מפתח הלב

משתמש פעיל
היה עמוס בהחלט, ומי שמגיע עם ילדים קטנים זה שיקול, הייתי עם בנות 8 ומעלה ככה שהיה יותר קל, המופע היה מקסים, לא ברמה של שנה שעברה אבל מאד מאד יפה ועם הרבה מסר, מומלץ להתחיל ב"מסביב לעולם" בהדמיית הטיסה, לחסוך בתורות, חויה מאד נחמדה, אבל גם אם התור ארוך, לקחת בחשבון שכל פעם נכנסים 110 איש, פעם קבוצת בנים ופעם קבוצת בנות כך שזה עובר יחסית מהר, המופע באולם טדי חזר על עצמו משנה שעברה (החד אופן), אקרובטיקה בחוץ היתה מאד מעניינת אבל תשתדלו לחפש מקום בצל ואורך המופע 18 דקות.
תהנו!

שריתאליז

משתמש מקצוען
היה עמוס בהחלט, ומי שמגיע עם ילדים קטנים זה שיקול, הייתי עם בנות 8 ומעלה ככה שהיה יותר קל, המופע היה מקסים, לא ברמה של שנה שעברה אבל מאד מאד יפה ועם הרבה מסר, מומלץ להתחיל ב"מסביב לעולם" בהדמיית הטיסה, לחסוך בתורות, חויה מאד נחמדה, אבל גם אם התור ארוך, לקחת בחשבון שכל פעם נכנסים 110 איש, פעם קבוצת בנים ופעם קבוצת בנות כך שזה עובר יחסית מהר, המופע באולם טדי חזר על עצמו משנה שעברה (החד אופן), אקרובטיקה בחוץ היתה מאד מעניינת אבל תשתדלו לחפש מקום בצל ואורך המופע 18 דקות.
תהנו!
אני מגיעה עם בן ובת.
יש מופעים מפוצלים ממש? בהפרדה מוחלטת?
אני צריכה לדאוג לו לליווי?

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מתגובות מכמה שהיו היום, אנחנו מבינים שיש יותר אנשים מכל שנה, והרמה של המופע מרכזי לא מי יודע מה (בלשון המעטה)
אשמח לשמוע מה היה אופי המופע
היו שנים שהרגשתי שהמופע הזה ממש לא חרדי
מה היה השנה?

esttyk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע מה היה אופי המופע
היו שנים שהרגשתי שהמופע הזה ממש לא חרדי
מה היה השנה?
מבחינת תוכן ולבוש היה בסדר גמור, עדין למדי,
רק שהיה מפוצץ באורות מסנוורים, לדים ופירוטכניקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה