שיתוף עוד קצת צבעי מים

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נעשה בתוכנת ריבל 4,
תענוג של ממש!

יום הולדת.png
מזל טוב.png

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אוהב מאוד את סגנון האיור שלך...מזכיר קצת את הסגנון היפני

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוי איזה מתוק!

פרטי נמקי ותני דוגמאות

רוצה לכוון אותי מה את רוצה לדעת בדיוק על התוכנה?
בעבר היה אשכול של מרים יעל אני חושבת שדיברה על ריבל 3.
בגדול:
התוכנה מדמה באופן מוחשי וביצועי ברמה גבוהה מאוד מאוד התנהגות של צביעת מים, אקריליק ושמן.
בתוכנה מוצעים סוגי נייר שונים שכאשר צובעים על גביהם הם מתייחסים לצבע כאילו הם היו ניירות ממש (או אם זה קנבס למשל, אז ניתן לראות את הנקודות הלבנות כמו בצביעה אמיתית על קנבס).
יש פקודות המתייחסות לצביעה בצבעי מים כגון:
ספוג,
הרטבה נוספת של הדף,
בחירת רמת מים במברשת,
הרטבת הדף כולו/איזור מסויים,
ייבוש הדף,
ייבוש מהיר.
וזה חוץ ממה שניתן לעשות כמו בשאר תוכנות- בחירת סוג המברשת, צפיפות השיערות, התנהגות המברשת וההטיה שלה.
בתוכנה מוצעים הכלים הבאים:
איירבראש, טוש, צבע פסטל, עיפרון, עט ציפורן, מברשת מים, מברשת אקריליק, מברשת שמן, מחק.
ניתן לערוך את האלמנטים כמו בכל תוכנה- לאסו, בחירה, סטאמפה (חותמת), אצבע מורחת, בלנד, ועוד.
יש גם שבלונות, נעזרתי באחת- בציור עם הפרחים.
עובדים בצורת שכבות כמו בפוטושופ וקליפ סטודיו פינט.
בצבעי השמן גם, למשל, ניתן לצבוע כמו ע"י שפכטל/סכין.

סוגי נייר או משטחים.png
סוגי כלים ומברשות.png
חותמות.png
התנהגות חומרים על קנבס.png

מקווה שעזר לך הסיקור הזה.
לפרטים נוספים תוכלי לראות כאן.
המון הצלחות!

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@אנאל- ציור עם לב וואו!!
מה זה ההשקעה הזאת? תודה רבה!
אחרי ההסבר שלך אני מבינה שכבר שמעתי פעם על התוכנה וראיתי הדגמה קצרצרה, אבל לא זכרתי שזה שמה.
וזה נורא מגרה!!
אבל יש לי שאלה.
האם אני כמאיירת שלא נגעה מעולם בחומר כלשהו מלבד עפרונות HB של כיתה א' ועטים פשוטים של עשר בעשר
יכולה להפיק משהו מהתוכנה?
זה נראה שהתוכנה בעצם מדמה כ"כ את המציאות, שאם אין לי מיומנות בחומר האמיתי, אז התוכנה לא מיועדת בשבילי?

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@אנאל- ציור עם לב וואו!!
מה זה ההשקעה הזאת? תודה רבה!
אחרי ההסבר שלך אני מבינה שכבר שמעתי פעם על התוכנה וראיתי הדגמה קצרצרה, אבל לא זכרתי שזה שמה.
וזה נורא מגרה!!
אבל יש לי שאלה.
האם אני כמאיירת שלא נגעה מעולם בחומר כלשהו מלבד עפרונות HB של כיתה א' ועטים פשוטים של עשר בעשר
יכולה להפיק משהו מהתוכנה?
זה נראה שהתוכנה בעצם מדמה כ"כ את המציאות, שאם אין לי מיומנות בחומר האמיתי, אז התוכנה לא מיועדת בשבילי?
שאלה טובה שאלת!
ובכן, אני מעולם (לצערי הרב) לא למדתי להשתמש בחומרים טבעיים כמו צבעי מים ושמן. ולכן הרבה זמן התלבטתי אם תהיה לי תועלת בכלל בתוכנה כזו.
אבל תמיד אהבתי לראות ציורי צבעי מים וידעתי שאם אין לי ידע חבל להשקיע בכל הציוד האמיתי (שמאוד יקר).
ולא מזמן ראיתי סידרה של סרטונים שמסבירים עקרונות ושיטות צביעה בצבעי מים, לא משהו שנראה מורכב.
והיה לי את הדמו של התוכנה, ואז הדברים התחברו לי יותר. הבנתי מה השימוש של פקודות שונות למשל.
אבל התוכנה מאוד אינטואיטיבית וקלה לתפעול, והיא כל כך מגרה שאין מצב שלא מוציאים משהו.
בהתחלה הייתי מתוסכלת עוד כשהיה לי את הדמו- הרגשתי שהגישו לי הכל על מגש של זהב אבל לא יודעת בכלל מאיפה להתחיל. ולאט לאט, עוד ניסיון ועוד התנסות, וקישקושים קטנים.
ופשוט גיליתי כמה אפילו בשביל הכיף, לשחרור, לתרפיה לצייר בה עושה טוב על הנשמה אפילו סתם משיכת מכחול!
וציירתי איך שאני יודעת רק עם הכלים ששם ולא התאכזבתי.
הנה לך כמה דוגמאות מהדמו:

אימון עיפרון- צבוע 02.png
IMG-20200519-WA0003.jpeg
monts 03.jpg

מונכרום.PNG
לכבוד יום ירושלים.PNG

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שאלה טובה שאלת!
ובכן, אני מעולם (לצערי הרב) לא למדתי להשתמש בחומרים טבעיים כמו צבעי מים ושמן. ולכן הרבה זמן התלבטתי אם תהיה לי תועלת בכלל בתוכנה כזו.
אבל תמיד אהבתי לראות ציורי צבעי מים וידעתי שאם אין לי ידע חבל להשקיע בכל הציוד האמיתי (שמאוד יקר).
ולא מזמן ראיתי סידרה של סרטונים שמסבירים עקרונות ושיטות צביעה בצבעי מים, לא משהו שנראה מורכב.
והיה לי את הדמו של התוכנה, ואז הדברים התחברו לי יותר. הבנתי מה השימוש של פקודות שונות למשל.
אבל התוכנה מאוד אינטואיטיבית וקלה לתפעול, והיא כל כך מגרה שאין מצב שלא מוציאים משהו.
בהתחלה הייתי מתוסכלת עוד כשהיה לי את הדמו- הרגשתי שהגישו לי הכל על מגש של זהב אבל לא יודעת בכלל מאיפה להתחיל. ולאט לאט, עוד ניסיון ועוד התנסות, וקישקושים קטנים.
ופשוט גיליתי כמה אפילו בשביל הכיף, לשחרור, לתרפיה לצייר בה עושה טוב על הנשמה אפילו סתם משיכת מכחול!
וציירתי איך שאני יודעת רק עם הכלים ששם ולא התאכזבתי.
הנה לך כמה דוגמאות מהדמו:
תודה אנאל על התשובה המפורטת. והציורים שלך: :eek: :eek: ואני אוהבת את החתימה ה'יפנית' שלך
את בעצם אומרת שלא חובה להכיר את המדיומים המסורתיים אבל מי שמבין בזה מסתדר יותר עם התוכנה?
אני מתחילה להשתכנע...

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה אנאל על התשובה המפורטת. והציורים שלך: :eek: :eek: ואני אוהבת את החתימה ה'יפנית' שלך
את בעצם אומרת שלא חובה להכיר את המדיומים המסורתיים אבל מי שמבין בזה מסתדר יותר עם התוכנה?
אני מתחילה להשתכנע...
בהחלט. כמובן שאם יש לך ידע קודם עדיף וההנאה פי כמה!
אבל למי שלא התנסה מעולם, אפילו יראה כמה סרטונים כמו שראיתי שיבין איך זה באמיתי, ויתנסה בתוכנה זה ממש מדהים.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אנאל וואאאווו פשוט אוהבת את הסגנון ציור שלך ברמות ואת הקלילות שמועברת בכל ציור שלך פשוט וואוו!
תודה בת חן!
שמחה שאת אוהבת :)
ייתכן שרק אני מרגישה פער בין המצוי למחמאה שלך?

rivkat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האם היא תוכנה חינמית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה