עוד קצת מעולם התלת ממד, לינקים מעניינים.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
טוב בקשו שאמשיך "להספים" פה וידאו על תלת ממד אז אני משתף אתכם במה שיוצא לי להיפגש

1. מציאות מדומה? מידול ממשי של תלת ממד תכינו ידיים חזקות
וידאו

2. לא מזמן התווספה לבלנדר יכולת עקיבת מצלמה מה שאומר שאפשר לשלב עמים תלת ממדיים בסרטון וידאו אמיתי בצורה טובה הנה סרטון סרטון קצר שנעשה בתוכנה כולל מאחורי הקלעים איך הוא נוצר
וידאו
ועוד וידאו קצר בנושא

3. ואם כבר מדברים על עקיבת מצלמה הנה פיתוח מיוחד של סטודנט שהולך לשנות כנראה את כללי המשחק, לפי מה שראיתי החברה בבלנדר התחילו לאסוף כסף כדי לקנות ממנו את הרעיון רק שלא בטוח שזה יקרה כי לאוטודסק יש אחוזים במימון המחקר,
הנה הוידאו
תקציר הסבר

4. שוחרר לחופשי סקריפט יצירת ריג אמיתי לתוכנת בלנדר שמתחשב גם בחלקים אחרים של האובייקט, בכדי להבין מה הגאונות בו הנה וידאו

5. אז יש לנו סייקלס וכל ניהול התאורה מתנהל בלייב, הנה טכניקת תאורה כדי להגיע למקסימום שליטה צפייה
(למי שלא מבין אני מוכן להסביר את הרעיון)

6. הדרכה לרינדור עם סייקלס יש הרבה טיפים וצורות עבודה יעילות כמו גם טקסטור חומרים וכו'
לצפייה

7. לאחרונה שולבה לבלנדר יכולת להתאים מוסיקה ביחס למצלמה מה שאומר שכשרכב יעובר מאחורי הרעש יעבור מאוזן ימין לשמאל בהדרגה וכו' התכונה לא מוגבלת רק לסטריאו וכנראה שתהיה בשימוש נרכב בפרוייקט הבא של בלנדר הלא הוא פרוייקט מנגו
הנה מדריך

8. בשעה טובה בלנדר מקבלת יכולות פיסול מתוחכמות יותר הנה דוגמה לטופולוגיה דינמית בפיסול (מימוש אלגוריתמיים של פריסטייל) מי שרוצה יכול להוריד גרסת פיתוח להתנסות (עדיין לא ממש יציב)
וידאו הדגמה
ועוד הדגמה
טסט תהליך עבודה

9. עבודה שנעשתה בבלנדר (הכוונה במנוע הפנימי) מדובר על 22 רקעים דינמים שאמורים להמחיש את הולנד במאה ה-17 העבודה הזאת יושבת במוזיאון על מסכים עד כמה שהבנתי
הנה וידאו באתר הפרוייקט

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
תענוג של קישורים!
אם שמתי לב נכון הסקריפט של הריג עובד על בלנדר 2.49??? (הגירסה הישנה) זה נראה קצת מוזר...
בכל אופן נחמד לראות את כל ההתקדמות בתוכנה...

EB3D

משתמש רשום
זה העתיד! והוא כבר פה.
כל החברות הגדולות בארה"ב מזמן שוכרות פסלים מקצועיים, ולאו דווקא ממדלים.
המידול ככלי הולך ונעלם מעולם התלת מימד.

כשלמדתי בניו זילנד החברה הזו ערכה הדגמה בבית הספר שלי, אז ראיתי את הקסם הזה במו עיניי, ואפילו ניסיתי לשחק עם העט. זה היה לפני כמה שנים אז זה היה הרבה פחות מתקדם מהוורסיה הזו, אבל עדיין, אני התרשמתי מאד :).

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
איך שלא יהיה הוא ממש אבל ממשלא נח
רק לחשוב על היד בזוית הזאת ועוד לוחצת על משהו כדי לפסל...
זה יהיה יעיל מאוד כדי להציג מודלים תלת ממדיים ולהמחיש אותם אבל ככלי מידול?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אולי תסבירו לי בבקשה מה הולך בלינק הראשון איך בדיוק נוצר הכדור הזה באמצע העולם, אני פשוט לא קולט.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שים לב שהוא לובש משקפים ויש שלשה מקרנים על המסך ז"א שמה שאתה רואה זה מה שהוא רואה במשקפים.

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י ip6;666820:
אולי תסבירו לי בבקשה מה הולך בלינק הראשון איך בדיוק נוצר הכדור הזה באמצע העולם, אני פשוט לא קולט.

ולמה רק לי לא מאשרים אותו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה