עוד מאילת

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מעלה ברשותכן עוד 2 תמונות מאילת
אחת שרפה חצי בכוונה תחילה כי לדעתי זה היופי שלה אז בבקשה אשמח לתגובות

השניה קצת סתמית אבל אהבתי בה את הצבע האדום על הים התכול וכן את השובל

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סליחה ציבי, אבל זה לא זה.

הראשונה כפי שכתבת סתמית, זו תמונה אילתית סטנדרטית מים, אוניה אין בה יחודיות מסויימת (ועוד מעט שרול יבוא ויגיד שהזווית הגבוהה לא טובה וכאן אני יסכים איתו:). הצבעים טובים!

לשניה בכלל לא התחברתי. לא לקומפוזיציה (היית צריכה להיצמד יותר לרמפה כדי ליצור הולכת עין לעומק התמונה אל החלק השרוף והמסתורי, לתת יותר דומיננטיות לגשר על המים ושהשרוף יהיה רק בקצה הולכת העין) ולא לכך ש כ2/3 מהתמונה שרוף לחלוטין (למרות שזה הרעיון, לדעתי הוא לא מבוצע נכון).

אבל אני בטוח שיש לך עוד מאילת, מחכים לראות! :)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סליחה ציבי, אבל זה לא זה.

הראשונה כפי שכתבת סתמית, זו תמונה אילתית סטנדרטית מים, אוניה אין בה יחודיות מסויימת (ועוד מעט שרול יבוא ויגיד שהזווית הגבוהה לא טובה וכאן אני יסכים איתו:). הצבעים טובים!

לשניה בכלל לא התחברתי. לא לקומפוזיציה (היית צריכה להיצמד יותר לרמפה כדי ליצור הולכת עין לעומק התמונה אל החלק השרוף והמסתורי, לתת יותר דומיננטיות לגשר על המים ושהשרוף יהיה רק בקצה הולכת העין) ולא לכך ש כ2/3 מהתמונה שרוף לחלוטין (למרות שזה הרעיון, לדעתי הוא לא מבוצע נכון).

אבל אני בטוח שיש לך עוד מאילת, מחכים לראות! :)

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השרופה מדהימה.

לדעתי צריך קונטרסט בין החלק השרוף לחלק הלא שרוף.
בצילום נראה שעשית עבודה טובה עכשיו צריך קצת עיבוד (בגדר המותר?)

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד גרסה לאוניה האדומה

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י כדרלעמר;511086:
(ועוד מעט שרול יבוא ויגיד שהזווית הגבוהה לא טובה וכאן אני יסכים איתו:). הצבעים טובים!
אני לא מתכוון להגיד את זה...
כאן הזווית גבוהה אבל לא יותר מדי, גם לא נעשה כאן שימוש בזום (אולי שימוש מזערי) וזה נותן תחושת מרחב.

הראשונה חביבה.
את השנייה לא ממש אהבתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה