עוד כמה סרוגים חמודים מהשבועיים האחרונים...

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
(אני מעלה לבקשת סיון ושושי)

לצערי אני לא מצליחה לגמור פרוייקטים ארוכים (יש לי כמה דברים מדהימים כ-מ-ע-ט גמורים, הבעיה שכבר כמעט שנה הם כמעט גמורים:eek:) אז למדתי שבינתיים מתאים לי לסרוג דברים קטנים וחמודים עד שהמשמעת העצמית שלי תשתפר קצת;)

מי שמעוניינת אפשר להזמין פרחים וכו' כיד הדמיון בכל הצבעים!

את הפרח הגדול המסולסל ואת 2 הפרחים עם חרוז העץ באמצע תכננתי להצמיד לראש מיטת התינוק בחדר הילדים הסגלגל שלי, רק שלא ברור לי איך אפשר להצמיד באופן שניתן יהיה להוריד אותם בלי שישאר סימן, אז מי שיש לה רעיון, אשמח מאוד!!

קבצים מצורפים

• SAM_0414.png
    KB 796.8 · צפיות: 42

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
חני איזה יופי! שילוב צבעים כ"כ עדין!
בואו נעשה ערבי סריגה :---)

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נכתב ע"י סיון;1268442:
חני איזה יופי! שילוב צבעים כ"כ עדין!
בואו נעשה ערבי סריגה :---)

תודה תודה:)

אני בעד.. איפה את גרה?

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם אתם כבר מדברות על סריגת פרחים תראו מה שסרגתי בתור תופסן למוצץ:

קבצים מצורפים

• IMG_0050.JPG
    3.4 MB · צפיות: 0

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
דברים מתוקים ממש

moria6780

משתמש רשום
נכתב ע"י חני 100;1268420:
לא ברור לי איך אפשר להצמיד באופן שניתן יהיה להוריד אותם בלי שישאר סימן, אז מי שיש לה רעיון, אשמח מאוד!!

לסרוג לו שרוך ולקשור

sari93

משתמש צעיר
את הפרח הגדול המסולסל ואת 2 הפרחים עם חרוז העץ באמצע תכננתי להצמיד לראש מיטת התינוק בחדר הילדים הסגלגל שלי, רק שלא ברור לי איך אפשר להצמיד באופן שניתן יהיה להוריד אותם בלי שישאר סימן, אז מי שיש לה רעיון, אשמח מאוד!!
אפשר לשים על המיטה חתיכה של דבר נייר לבן (כזה שאפשר לקרוע ביד, לא סלוטייפ)
ועל זה למרוח את הדבק וכשרוצים להוריד הדבק נייר מתקלף בלי להשאיר סימנים

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נכתב ע"י moria6780;1268593:
לסרוג לו שרוך ולקשור

אי אפשר, כי זה על החלק הרחב למעלה, לא על הפסים הצרים...

נכתב ע"י sari93;1268611:
אפשר לשים על המיטה חתיכה של דבר נייר לבן (כזה שאפשר לקרוע ביד, לא סלוטייפ)
ועל זה למרוח את הדבק וכשרוצים להוריד הדבק נייר מתקלף בלי להשאיר סימנים

רעיון טוב! תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה