דרוש מידע עובד זר- שיפוצניק

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
מישהו יודע לומר לי עד איזה שעה מותר לעובד זר להיות בשטח הבנין? (כנראה שיש עובדים ערבים שישנים כאן בדירה בשיפוצים, כמובן שאנחנו מתנגדים, השאלה מאיזו שעה מותר לנו לדרוש שהם לא יהיו)
תודה רבה!

אברהם א.

משתמש רשום
אם הוא עובד חוקי - אין הגבלה על שהות במקום, רק על עבודה רועשת, (שיפוצים מותר כמדומני עד 19:00 או עד 20:00, מותר גם בין 2 ל-4)
אם הוא שב"ח - אסור כל היום.

D

Deleted 66182

אורח
זכותכם לבקש שני דברים:
א. אישורי שהיה כדי לדעת שלא מדובר בשב"ח הם הכי מסוכנים. עבריינים כפשוטו וד"ל
ב. אישור עבר נקי- ללא עבר פלילי
התופעה הזו נוראה ואכמ"ל כמה פוגעת בקדושת מחננו!!!!!!!!!

A052

משתמש סופר מקצוען
אם הם ישראלים מותר להם לישון איפה שהם רוצים.
עובדים פלסטינים חוקיים צריכים לכאורה אישור לינה כדי להישאר במדינה.
שבחי"ם כמובן לא חוקיים גם בבוקר.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
אם הם ישראלים מותר להם לישון איפה שהם רוצים.
עובדים פלסטינים חוקיים צריכים לכאורה אישור לינה כדי להישאר במדינה.
שבחי"ם כמובן לא חוקיים גם בבוקר.
השאלה אם לי כשכנה יש איזו זכות חוקית לברר מעמד?
ואם יראו לי מסמכים על כך וכך פועלים, האם אני באמת יכולה לעקוב שאלו הפועלים שנמצאים?
ממש מורכב לנו. בפרט עכשיו..

A052

משתמש סופר מקצוען
לכם כשכנים אין סמכות לכלום.

אתם יכולים לפנות למשטרה שיבדקו.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
לכם כשכנים אין סמכות לכלום.

אתם יכולים לפנות למשטרה שיבדקו.
יתכן שנעשה את זה. בשלב הזה אין לנו ענין לסבך אף אחד.
אבל אנחנו צריכים לדעת שאין שום בעיה לצאת מפתח הדלת- אנחנו או ילדינו.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
אז למה לא לדבר יפה עם השכנים שבונים?
מנסים. לכן בודקים את זכויותינו (וחובותיהם) החוקיות.
ומה אם הם אומרים שהם דרשו מהקבלן שלא ישנו בדירה, אבל שכנה ראתה את הפועל מגיע בערב לדירה, והקבלן לא עונה???

A052

משתמש סופר מקצוען
אז לדבר עם השכנים שהם יזמינו משטרה.
אם מישהו היה מגיע לדירה שלי ללא הסכמתי אני הייתי פונה מרצוני למשטרה.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
אז לדבר עם השכנים שהם יזמינו משטרה.
אם מישהו היה מגיע לדירה שלי ללא הסכמתי אני הייתי פונה מרצוני למשטרה.
גם כשאתה זקוק לו ואתה בכלל שוהה בדירה אחרת לגמרי?...... הוא מסכים איתנו, אבל האמת שהוא מרוויח מזה. כשהעובדים ישנים שם הם עובדים מחוץ לשעות....

D

Deleted 66182

אורח
מה מקור הזכות, מוסרי? ואז זה כמובן לדעתך הבלתי רלוונטית (כמו דעתי...), אם המעסיק שלהם חושב אחרת ממך...
או חוקית? שלזה נדמה לי כוונה פותחת האשכול, וחבל להטעות אותה.
זכות חוקית.

החייםיפים

משתמש צעיר
אני מכיר מקרה דומה מקרוב שכמה פועלים היו ישנים במקום עבודתם חרף התנגדויות השכנים. כמה שבבניקים שגרו באזור באו באמצע הלילה כפתו את הפועלים והשליכו אותם ככה קשורים באמצע כביש ראשי.. מאז הם לא חזרו.. תנסו את זה . מומלץ!!

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
אני מכיר מקרה דומה מקרוב שכמה פועלים היו ישנים במקום עבודתם חרף התנגדויות השכנים. כמה שבבניקים שגרו באזור באו באמצע הלילה כפתו את הפועלים והשליכו אותם ככה קשורים באמצע כביש ראשי.. מאז הם לא חזרו.. תנסו את זה . מומלץ!!
סיפור אמיתי???
הזוי ביותר.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה