דרוש מידע עובדת עם מחשב mac מסונן? אשמח לעזרה

אסתי~

משתמש חדש
שלום וברכה, אשמח לעזרה

אני עובדת במשרד פרסום עם מחשב mac
אשמח לכל מידע בנוגע לתוכנת סינון על המחשב שמתאים למאק
אין אפשרות לשים סינון על כל הרשת- כל המחשבים

ניסתי נטפרי, לא הלך.
לאתרוג אין תוכנה שמתאימה למאק.
לרימון יש, מחפשת סינון ברמה יותר הרמטית (סינון בתוך אתרי תמונות)

מישהו התנסה עם נטספרק?
מה רמת ההגנה שם?

תודה!

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אני בהנדסאים עם נטפרי ועובד מצוין אבל זה לא עונה לצרכים שלך...

ש.א.א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה, אשמח לעזרה

אני עובדת במשרד פרסום עם מחשב mac
אשמח לכל מידע בנוגע לתוכנת סינון על המחשב שמתאים למאק
אין אפשרות לשים סינון על כל הרשת- כל המחשבים

ניסתי נטפרי, לא הלך.
לאתרוג אין תוכנה שמתאימה למאק.
לרימון יש, מחפשת סינון ברמה יותר הרמטית (סינון בתוך אתרי תמונות)

מישהו התנסה עם נטספרק?
מה רמת ההגנה שם?

תודה!
בעבודה הקודמת שהייתי היתה מישהי שהתקינה אתרוג על מאק זכור לי שהיה בסדר

ESTY5344

משתמש רשום
חברות סינון אתרים לא תומכות במוצרי אפל מלבד רימון

ה_מעצבת

משתמש צעיר
כותבת לך עכשיו ממאק (macbook pro 13)
שיש עליו אתרוג....
דווקא מאוד נוח

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני גם עם מאק ונט פרי. אבל אני מבין שהבעיה שהחסימה צריכה להיות על מחשב ספציפי מתוך שאר המחשבים. ואת זה כנראה אי אפשר כי נטפרי יושבים על הספק. משום מה זכור לי שאתרוג כן אמור לפתור בעיות כאלו אבל אם דיברת איתם ואומרים שלא אז תנסי את האמריקאים https://www.gentechsolution.com/gentech-pricing-table-new/
אולי יהיה להם פתרון (זה לא ברמה של נטפרי אבל בהחלט חסימה ברמה גבוהה יותר מרימון ועסקן...מנסיון)

ואם לא אפשר להתייעץ עם תג tag {לא התוכנה. זה ארגון אמריקאי שנועד להחדיר מודעות ויש לו ייעוץ שנועד גם למקרים כגון דא..}https://tagisrael.org/

באופן כללי ההרגשה שלי שהאשכול שהיה אמור לעזור למשתמשי אפל הפך להיות מנומנם..

HennyS

משתמש מקצוען
אני גם עם מאק ונט פרי. אבל אני מבין שהבעיה שהחסימה צריכה להיות על מחשב ספציפי מתוך שאר המחשבים. ואת זה כנראה אי אפשר כי נטפרי יושבים על הספק.
יש לנטפרי פתרון לזה, הם מאשרים למקומות עבודה בלבד- תוכנת סינון על המחשב במקום על הרשת.

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם אני אשמח לשמוע על החסימה הזו.

איטי פטיטי

משתמש רשום
הי, שואלת באופן כללי - יש לי mac (אני עם סטיק של נטפרי, עובד פצצה)
הייתי רוצה לעבור לאתרוג אבל אני לא יכולה להתקין על המחשב עצמו את החסימה, האם יש אפשרות לאתרוג לסנן עם סטיק ושיעבוד על mac?

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לגבי החסימה של gentec אני השתמשתי בהם לאנדרואיד והייתי מרוצה. זכור לי שיש שם ג"כ כפתור שאפשר לדווח על אתר שסגור בטעות(בעצם קופץ חלון שאתה יכול לשלוח פנייה) לגבי תמונות מי שצריך לגרפיקה קשה לי להתחייב כי לפעמים עולה רק תמונה חלקית(כי הם מחמירים...)
כבר כתבתי מבחינתי יותר טוב מעסקן ורימון ופחות מנטפרי ואתרוג(חוץ מפעם אחת לא זכור לי שראיתי תמונה בעייתית.אבל גם זה יותר מידי מצד שני השימוש שלי היה בסיסי)
אין לי נסיון איתם במחשב אבל עשיתי לפי המלצת tag והייתי מרוצה
עובד מצויין בישראל(לפחות לי השרות לקוחות מילא בהודו..התקשרתי וקיבלתי מענה מייד)
אולי משהוא יכול להתקשר או לכתוב להם מייל
לגבי נטפרי צריך לשים לב שאין וויפרי

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לגבי החסימה של gentec אני השתמשתי בהם לאנדרואיד והייתי מרוצה. זכור לי שיש שם ג"כ כפתור שאפשר לדווח על אתר שסגור בטעות(בעצם קופץ חלון שאתה יכול לשלוח פנייה) לגבי תמונות מי שצריך לגרפיקה קשה לי להתחייב כי לפעמים עולה רק תמונה חלקית(כי הם מחמירים...)
כבר כתבתי מבחינתי יותר טוב מעסקן ורימון ופחות מנטפרי ואתרוג(חוץ מפעם אחת לא זכור לי שראיתי תמונה בעייתית.אבל גם זה יותר מידי מצד שני השימוש שלי היה בסיסי)
אין לי נסיון איתם במחשב אבל עשיתי לפי המלצת tag והייתי מרוצה
עובד מצויין בישראל(לפחות לי השרות לקוחות מילא בהודו..התקשרתי וקיבלתי מענה מייד)
אולי משהוא יכול להתקשר או לכתוב להם מייל
לגבי נטפרי צריך לשים לב שאין וויפרי
יש להם מענה טלפוני בעברית?

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
רק באנגלית
עם תג אפשר לדבר גם בעברית (כך זכור לי)
לכתוב להם וודאי אפשר..

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
תג איננה חסימה בכלל אלא אירגון אמריקאי שנועד להחדיר את הסכנות של האינטרנט בארצות הברית בה לא הייתה מודעות או חשבו שאין פתרונות...יש להם שלוחות בכל המרכזים התורניים הגדולים בארצות הברית ובעולם (ליקווד פלטבוש טורנטו ועוד) וכל המטרה זה בדיוק בשביל מקרים כאלו בה בן אדם מגיע ואומר אני צריך את הפתרונות האלו והאלו והם אומרים לך איזה חברת סינון מתאימה לזה בגדול הם עובדים עם רוב חברות הסינון שאושרו על ידם
(לא זכור לי אפילו ששילמתי אבל עבר איזה שנתיים. ואני לא זוכר. גם אם כן התשלום היה חד פעמי על ההתקנה)
אני למשל הם התאימו לי את ג׳נטק שהתקשורת שלה מבוסס על פרוקסי וממילא יכולתי להתחבר לווי פיי במטוס(בחינם! אבל זה כבר תלוי חברה) לעומת נטספארק שמבוססת vpn ואיננה יכולה להתחבר במטוסים(אפילו בתשלום)
יש בארץ כמדומני שלשה סניפים באמת מיועד יותר לאמריקאים אבל מאמין שמבינים עברית...
אני לא מתאפק מלכתוב בתור הערה צדדית שיש בפורום הזה בורות עצומה בכל מה שקשור לאמריקאים (אירגונים מוסדות חסידוית ישיבות אירועים וכו׳ וכן הבדלים בין הקהילות החרדיות השונות אפילו באותה עיר יש אפילו הבדלים לפעמים בין תג פלטבוש לתג ליקווד...לגבי מה לאשר אבל מינורי זה לא קשור לכאן. אבל לא מצאתי איפה לכתוב..)

אסתי~

משתמש חדש
תודה לכל המגיבים
בסופו של דבר מצאתי טכנאי שחיבר אותי לנטפרי דרך openvpn
עבר שבועיים ועובד מעולה!

(חיסרון: אפשר בלחיצת כפתור אחד להשהות/לכבות את החסימה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה