עד סוף 2020 - ניתן לקבל דירוג אשראי חינם

D

Deleted member 63178

אורח

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
גם בלי מסגרת אפשר לקבל דירוג גבוה, לי אין מסגרת אך יש לי משכנתא ואשראי, וקיבלתי די יפה.
יכול להיות, אצלי הדירוג די גבוה, אבל לא מספיק בגלל שלמסגרת יש טווח בינוני.. כלומר אין מספיק ותק.
האם כתוב בנקודות שיפור שאין מסגרת ? אם כן זה מוריד נקודות , אם לא - כנראה שמשכנתא אפשר במקום.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
שווה לפתוח מסגרת בשביל זה?
כרגע באמת אין לנו כי אנחנו מוודאים תמיד להיות מעל.
האם צריך מסגרת בסכום מסוים?
לדעתי , אם אתם אנשים עם משמעת עצמית- שווה.(ואם כתוב בדירוג שזה בגלל שאין מסגרת, כמובן).
בעלי דבק פעם בעיקרון של לחיות במזומן - בלי מסגרת ואשראי ורק עם דיירקטים.
ובגלל זה חזרו לנו כמה פעמים הוראות לחיוב חשבון.
עם כל החישובים ותתי החישובים , היו פתאום הפתעות, ומישהו חייב אותנו בסכום לא צפוי שחזר, זה קרה אולי פעמיים .
לאחרונה עברנו להתנהלות אחרת של כרטיסי אשראי וגם מסגרת, החשבון מסודר יותר, אנחנו עוקבים בדיגיטל מה מצב הכרטיסים וכך מעודכנים אם הגענו למקסימום.

ובניגוד להפחדות.. אין חריגות, אנחנו לא מוציאים יותר מקודם , הכל בסדר אפילו שיש אשראי... לא הגענו לאף קטסטרופה כלכלית :)

מי שמכיר את עצמו כמי שמוציא יותר בגלל שיש לו אפשרות , זה בעייתי. אבל לאנשים ממושמעים למה לא?

למעשה, השינוי שעשינו עזר מאד לדירוג שלנו, כי יש מסגרת אבל היא לא נוצלה אף פעם , יש כרטיסים לכל אחד אבל בלי חריגות.
מה שכן הפריע:
שינוי בהוצאות אשראי (מאמינה שזה יעבור עם הזמן)
מסגרות בוותק בינוני (כנ"ל)
ושני החיובים המסכנים שחזרו אי פעם...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לדעתי , אם אתם אנשים עם משמעת עצמית- שווה.(ואם כתוב בדירוג שזה בגלל שאין מסגרת, כמובן).
בעלי דבק פעם בעיקרון של לחיות במזומן - בלי מסגרת ואשראי ורק עם דיירקטים.
ובגלל זה חזרו לנו כמה פעמים הוראות לחיוב חשבון.
עם כל החישובים ותתי החישובים , היו פתאום הפתעות, ומישהו חייב אותנו בסכום לא צפוי שחזר, זה קרה אולי פעמיים .
לאחרונה עברנו להתנהלות אחרת של כרטיסי אשראי וגם מסגרת, החשבון מסודר יותר, אנחנו עוקבים בדיגיטל מה מצב הכרטיסים וכך מעודכנים אם הגענו למקסימום.

ובניגוד להפחדות.. אין חריגות, אנחנו לא מוציאים יותר מקודם , הכל בסדר אפילו שיש אשראי... לא הגענו לאף קטסטרופה כלכלית :)

מי שמכיר את עצמו כמי שמוציא יותר בגלל שיש לו אפשרות , זה בעייתי. אבל לאנשים ממושמעים למה לא?

למעשה, השינוי שעשינו עזר מאד לדירוג שלנו, כי יש מסגרת אבל היא לא נוצלה אף פעם , יש כרטיסים לכל אחד אבל בלי חריגות.
מה שכן הפריע:
שינוי בהוצאות אשראי (מאמינה שזה יעבור עם הזמן)
מסגרות בוותק בינוני (כנ"ל)
ושני החיובים המסכנים שחזרו אי פעם...
אז לי יש מצד אחד "מסגרות עו"ש עם וותק בינוני" - כאשר בעצם אין לנו מסגרת,
ומצד שני -"קיים ניצול גבוה של מסגרת העו"ש",
??????

וגם "שינוי בהוצאות אשראי" - לא מבינה ממתי, תמיד היה לנו כרטיס אשראי,
וגם "היתרה שנותרה לפירעון ההלוואות הינה גבוהה" - לא חשבתי שהסכום הזה נקרא גבוה, עדיף אולי לקחת חוץ בנקאי?

תודה על העזרה!

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
גם אצלי זה ממש מוזר,
אני מצליחה להגיע לסוף חודש עם יתרה די יפה, אותה אני מושכת במלואה כמעט ומעבירה לחסכון
אז הבנק מזהה את זה שאני מגיעה לסוף חודש ביתרה נמוכה
שזה קצת לא הגיוני.
השאלה היא האם מול פקיד אפשר להסביר את הדברים האלו [שניתנים להוכחה בקלות.]

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לנו אין מסגרת אשראי בחשבון ועדיין קיבלנו ציון מעולה.
1608725886292.png

וההסבר
1608725941062.png

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יצא לי דירוג אשראי - 762

האם המצב שלי נקרא בסדר וסביר? (למשל אם אני רוצה להוציא משכנתא כעת, האם אני אקבל בתנאים טובים?)

זה מה שכתבו לי בהסבר הדוח:
דירוג.JPG

אשמח להסבר על מה שכתבו לי 'עדיף לשפר'?

תודה

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אולי יש משכנתא?

לא ברור מה צריך ומה לא...
מה זה החסרון : מסגרות עם ותק בינוני? נשמע כמו צורך במסגרת...
את צודקת שכנראה מסגרת אשראי תקינה זה מעלה ולא חיסרון, אבל כנראה שמסגרות אשראי בכרטיסי אשראי גם מספקים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
  • תודה
Reactions: szn

אוריה ח

משתמש פעיל
איפה אפשר לראות את כדאי לשפר?
אני לא מצליחה לראות את זה באתר,
אני רואה רק את כדאי לשמר.

נערך לאחרונה ב:

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בטוח שב2021 אני אוכל לבדוק שוב?
ז״א שזה אחת לשנה לועזית ולא אחת לשנה סתם?

A052

משתמש סופר מקצוען
בטוח שב2021 אני אוכל לבדוק שוב?
ז״א שזה אחת לשנה לועזית ולא אחת לשנה סתם?
כן.
מה זה דו״ח נתונים?
הדוח של כל הנתונים שמתקבלים מהבנקים וחברות האשראי ועוד, המגיעים למחשבי מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל.
על פיו נקבע דירוג האשראי ע"י חברות שמתמחות בכך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה