קורונה עד מתי הבידוד?

יונת123

משתמש מקצוען
האם יש אתר של משרד הבריאות או של קופ"ח שבו אני יכול להזין מספר תעודת זהות ויודעת עד מתי מדווח עלי חובת בידוד?
ואם אין היכן אני מבררת? (רק לא להתקשר ולהמתין שעות על הקו...)

היונה לבנה

משתמש מקצוען
האם יש אתר של משרד הבריאות או של קופ"ח שבו אני יכול להזין מספר תעודת זהות ויודעת עד מתי מדווח עלי חובת בידוד?
ואם אין היכן אני מבררת? (רק לא להתקשר ולהמתין שעות על הקו...)
אם נכנסת ע''פ איכון של הטלפון הנייד ישנו מספר שבחיוג אליו יש מענה קולי עד מתי הבידוד

יונת123

משתמש מקצוען
אם נכנסת ע''פ איכון של הטלפון הנייד ישנו מספר שבחיוג אליו יש מענה קולי עד מתי הבידוד
מה המספר?
נכנסתי בגלל שאחד מבני הבית יצא חיובי. הוא נכנס מיד לבידוד ממנו אבל אני לא בטוחה ממתי עדה מתי מדווח על שאר בני הבית חובת בידוד

היונה לבנה

משתמש מקצוען
מה המספר?
נכנסתי בגלל שאחד מבני הבית יצא חיובי. הוא נכנס מיד לבידוד ממנו אבל אני לא בטוחה ממתי עדה מתי מדווח על שאר בני הבית חובת בידוד
זה המספר: 08-6822334
אבל נראה לי שהוא רק למי שנכנס דרך איכון טלפוני
תנסי ותספרי מה על בגורלך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה