מידע שימושי עדנה גלבוע מרמת גן משהו מכיר את השיטה??

ישראלים

משתמש מקצוען
מקפיצה לאחר כמה הקפצות שהאשכול קיבל.
משהוא שמע על השיטה.
שמעתי על מטפלת באשדוד שמטפלת בתחום. אשמח אם למשהוא יש מידע לגבי השיטה ורוצה לשתף

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממליצה עליה מאד!!
אשמח לענות לך באישי

מירי חן

משתמש פעיל
מעיזה להקפיץ , לתועלת :)

התלבטתי המון אם ללכת לעדנה גלבוע , ואחרי אבחונים וטיפולים שונים לבן שלי , הערכות שגויות , בזבוז זמן וכסף יקר מאד, החלטתי ששווה לנסוע כ"כ רחוק עד אליה.
אני ובעלי הופתענו , אין דברים כאלו! איזה אבחנה!! מדויקת , אחרי דקות בודדות , לא האמנתי שכ"כ מהר היא תתן לנו תשובה. התפללנו המון שהיא באמת תצליח לאבחן , וב"ה הקב"ה שלח אותנו למקום הנכון!
ואני אומרת את זה אחרי שחפרתי כאן רבות , הלכתי לנוירולוג הכי מומחה שהבנתי , שילמתי 1500 שקל , וכל האבחנה שלו של הפרעת קשב כביכול , כלל לא נכונה. (וזה רק אחד מהרשימה שלי..)
מי שתרצה פירוט באישי - בשמחה במייל , בנתיים אני ממליצה בכל פה , ידיעת הבעיה היא כבר חצי פיתרון. ברור שיש עוד את הפגישות שצריך לעשות במשך כמה חודשים, אבל אני סופסוף מרגישה שעלינו על הבעיה , ומכאן בע"ה יתברך נצליח!
היה חשוב לי לכתוב את זה כאן , אני בטוחה שיש עוד אמהות כמוני , חבל לכן על הזמן ועל הכסף, ויותר מכל חבל על הילדים שסובלים. אין לכן מה להפסיד , לכו אליה - מה גם שהיא בכלל לא יקרה לעומת כל מה ששילמתי עד היום.
ומי שבמאוחדת / מכבי יש לה החזר.

שיהיה רק בשורות טובות והמון נחת לכולם
אשמח להתכתב איתך במייל לגבי עדנה

שולי איטח

משתמש מקצוען
אשמח מאוד אם משהיא שממליצה והתנסתה מוכנה לענות לי בטלפון א במייל
המייל שלי: g0527126145 בגימייל

#ליבא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עדנה אישה מדהימה
מטפלת בלקות למידה
טראומה ופוסט טראומה

מוציא אנשים מהמצב שלהם בצורה לא רגילה

אחותי למדה אצלה ומטפלת בזה
תיקון: שלום! אשמח לדעת איפה אחותך למדה את השיטה של עדנה גלבוע? מחפשת גם ללמוד את השיטה שלה

רחרח

משתמש חדש
יש מישהי שמכירה את המכון

המרכז לגישה הנוירומוטורית​

יודעים על תוצאות טובות?

מירימ

משתמש פעיל
@נאני, וואו אשמח לכל בדל מידע
lizit1971 ///ג'ימייל
והלוואי שיהיה לתועלת .
הבת שלי טולפה אצלה - בסיעתא דשמיא תוצאות מדהימות!
שכנה ואין שטופלו אצלה - ראו תוצאות והתקדמות והיו מרוצים. לא יצאו בהתלהבות שלי..
מישהי כאן כתבה שטופלה ולא עזר

הבת שלי-השכנה-והאחין טופלו ב-CBT אצלה
מי שתבה כאן- נראה לי הטיפול היה באיזון שמיעתי שזה סוג אחר.

שמעתי ממורה בסמינר שיודעת ששולחים אליה לאיבחון כשצריך כי היא אלופה באיבחונים.

הרבה הרבה הצלחה.
והאם הצלחת לדבר איתם לאחרונה? ניסתי להתקשר כמה פעמים להתייעץ על בת נוספת ולא הצלחתי לקבל מענה.
(מתלבטת בין קלינאית תקשורת לעדנה, וסומכת עליה, היא לא דוחפת טיפולים מיותרים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה