ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מצטרף לכולם חזרתי מקודם הייתי בהדלקה אצל ר' מיילך שחרית נץ ליד הציון, הכל דפק כמו שצריך האוטובוסים השאטלים, הסדרנים החרדים באיזור הציון לא ראיתי שוטר אחד, ואפי' ההתנהלות של המפקד בזמן שהיה צריך לפנות 5 קומות בפראנצ'ס הייתה למופת.
לא שמעתי שם שום דבר על אירוע הביטחוני חזרתי הביתה ופתאום אני שומע שיש מתיחות, ההר היה מלא ושמח כמו בשנים הטובות ברוך ה',

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש איזה כתובת לרשום בווייז לחניון אליפלט?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
*עדכון מחדר המצב של משרד התחבורה:*

נכון לשעה 11:00, מתחילת מבצע מירון יצאו ממוקדי היציאה ברחבי הארץ 1,642 אוטובוסים.

סה"כ אוטובוסים שהגיעו למירון מתחילת האירוע: 1,384

אוטובוסים שחזרו ממירון מתחילת האירוע: 945

נארמאלער

משתמש חדש
וואו וואוו אני חוזר ממירון , אני כבר זוכה לנסוע עשרות שנים בלע''ה , כזה אוירה מיוחדת מעולם לא הייתה אף פעם היימיש ואוירה שמחה ומאירת פנים כולם שמחים ונהנים אין מילים
אפילו ידידי ר' אהרן יקטר מסתובב בהר ומלא שמחה והתרגשות

שרוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כמה זמן נסיעה בערך לוק לאוטובוסים לכל צד?

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
איך/איפה אפשר לראות שידור חי שלא נתקע כל דקה???

נהורא מעליא

משתמש חדש
בC LIVE אין שידורים
איפה יש?

גויבה

משתמש פעיל
לא עובד:(

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש שידור ממתחם החלאק'ה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה