תרופה עדכון לנשים בהריון - הדיקלקטין הופך ל-בּוֹנְגֶ'סְטָה BONJESTA. (מידע מחסדי אילה)

rr13579

משתמש רשום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
1. דיברו פה מספר פעמים על גמח בירושלים לבונגזטה במחיר של 6.5 , יש למישהי את המספר ?
2. אם יש פה מישהו שמעוניין למכור בירושלים בונגסטה או דיקלקטין במחיר זול יחסית אני אשמח

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
1. דיברו פה מספר פעמים על גמח בירושלים לבונגזטה במחיר של 6.5 , יש למישהי את המספר ?
2. אם יש פה מישהו שמעוניין למכור בירושלים בונגסטה או דיקלקטין במחיר זול יחסית אני אשמח
יש באתר הגמחים:

בקטגוריה יולדות

Super Lady

משתמש רשום
אם יש למישהי למכור לי בונג'סטה בבני ברק בזול שתרשום לי למייל
p2646283 # gmail.com

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מחפשת דחוף כדורי דיקלקטין בירושלים לקניה

KOSMOS

משתמש פעיל
הודעה שהגיעה מחסדי אילה

שלום וברכה!
אנו מקווים שההודעה הזה פוגשת אתכם בריאים ושלמים בביתכם. בתפילה ובתקווה שבמהרה יחזרו השלום והשלווה לכל אחינו בית ישראל בכל מקומות מושבותיהם.
שמחים לצרף להודעה זו את המהדורה החמישית של "חוברת המידע חסדי אילה", שיצאה כעת לאור וכוללת את המידע העדכני והמפורט על התמודדות עם בחילות לפני לידה.
(אם אתם רוצים לקבל את החוברת בקובץ מצורף - שלחו הודעה עם הכותרת "קובץ מצורף").
בחוברת יש מידע עדכני, מגוון ומפורט על הטיפול בבחילות לפני לידה.

מה חדש במהדורה הנוכחית?
* מידע על תרופה נוספת לבחילות בשם זוֹפרֶן - Zofran. מתי מוסיפים אותה לבונג'סטה/דיקלקטין, מהן תופעות הלוואי, איך משיגים בזול, ועוד.
* עדכונים על גמחי"ם נוספים שפתחנו בזמן האחרון ברחבי הארץ (יבורכו בעלי החסד!)
* מידע מדויק ועדכני על איך משיגים כדורי דיקלקטין.
אנחנו שולחים מיילים רק אחת לתקופה. אם אתם לא רוצים לקבל יותר הודעות - השיבו עם המילה "הסר".
*
מצורפת - רשימת התיווך של "חסדי אילה", דרכה תוכלו לקנות בזול כדורי בונג'סטה / דיקלקטין (קנדי) .
אם הקובץ חסום לכם - שלחו לנו הודעה.
(אבל לפני שאתם משתמשים בתיווך, כדאי לקרוא קודם את העלון, שם תקראו על שלל האופציות שיש לכם, וביניהם "רוקחות אישית" שהיא יעילה וזמינה והרבה יותר זולה).
שימו לב שהקובץ שנמצא בהודעה זו מתעדכן בערך פעם ביום, כך שאם לא מצאתם כעת כדורים לקנות, או שקניתם עכשיו ועוד תקופה תרצו פעם נוספת - זה פשוט מאוד, תכנסו שוב להודעה, ותעברו על הרשימה המעודכנת. (לא צריך לשלוח מייל חוזר).
אם ברצונכם למכור או לתרום כדורי דיקלקטין/בונג'סטה - מלאו את הטופס כאן
להסרת כדורים מהרשימה - השיבו לכאן בהודעה עם פרטיכם.

*
אנו ב"חסדי אילה" זקוקים לתרומות, על מנת שנוכל להמשיך את הפעילות...
נודה לכם על השתתפות בהוצאות. הקליקו כאן לתרומה מאובטחת דרך "נדרים פלוס".
*
לייעוץ והדרכה אישית על נטילת בונג'סטה / זופרן ובכלל על בחילות בהריון והיפראמזיס - פנו למוקד הייעוץ של "אם הדרך",
טל' 0-722-722-311, או בדוא"ל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
*
מידע כתוב בנושא היפראמזיס (בחילות קשות בהריון שמגיעות לכדי ירידה של 5% מהמשקל), אפשר לראות באתר של חבלים (פתוח בנטפרי).
אם חסום לכם האתר, אפשר לקבל את החומר בשליחת מייל חוזר לכאן ולכתוב "היפראמזיס".
*

English Information
For accurate English information regarding Hyperemesis Gravidarum,
please visit www.hyperemesis.org
Or contact the HER Foundation's frum patient advocate by clicking the button below.
*
בברכה,

AIorK4yWFkQuw6AgHyXi4Yt_-fvh4v51vcdw0IVBbABZtDXuvy-T3CQxtHHe3co2u2JnZlxjH-aBX30

פלמינגו.

משתמש מקצוען
אני נוטלת בונגסטה ואני מרגישה מסוממת בטירוף יש כדור נוסף שמקל על בחילות בלי התחושה הזו?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני נוטלת בונגסטה ואני מרגישה מסוממת בטירוף יש כדור נוסף שמקל על בחילות בלי התחושה הזו?
אפשר לקחת רק את המרכיב השני שבו - 10 גרם של B6
יש כאלו שזה לבד עוזר להם
אבל חלק גדול צריכות גם את המרכיב השני שהוא כמו כדור שינה, זה מה שגורם לגוף פחות הקאות ובחילות

.Etti G

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
נשארתי עם 6 כדורי בונג'סטה למי שמעוניינת.
במחיר של 7.5 לכדור, בביתר עילית.

אלופים

משתמש צעיר
אם זה עדיין רלוונטי לחסדי אילה יש כדורים של רוקחות אישית והם מחליפים את הבונג'סטה
יותר זולים ופחות מעייפים

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מנסה להפסיק עם הבונג'סטה בהדרגה, (סיימתי כבר טרימסטר ראשון)
וכבר כמה ימים עם בחילות, כאבי ראש וחוסר תאבון.
האם זה תופעות לוואי כשמפסיקים לקחת ועוברות מהר או שעדיף להמשיך עם הכדורים?

.Etti G

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מנסה להפסיק עם הבונג'סטה בהדרגה, (סיימתי כבר טרימסטר ראשון)
וכבר כמה ימים עם בחילות, כאבי ראש וחוסר תאבון.
האם זה תופעות לוואי כשמפסיקים לקחת ועוברות מהר או שעדיף להמשיך עם הכדורים?
אני אישית ניסיתי להפסיק בשבוע 15, לא היה מוצלח...
ביום שאחרי הקאתי 4 פעמים.
בשבוע 17 הפסקתי שוב והיה מצוין.
מאז בלי בחילות כלל, אולי קלות בנסיעה.

ענייני בחילות די אינדיבדואליים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה