תרופה עדכון לנשים בהריון - הדיקלקטין הופך ל-בּוֹנְגֶ'סְטָה BONJESTA. (מידע מחסדי אילה)

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש פה מישהי שהכדורים של הגמ"ח שעולים 1.5 ש"ח
עזרו לה?
אם כן כמה כדורים ביום?
אני שבוע לוקחת ומרגישה כל יום משהו אחר, אם אני לוקחת בבוקר על קיבה ריקה אני מקיאה, ואם אני במצב של בחילות קשות זה גם גורם לי להקיא
אז מתי אמורים לקחת את הכדור הזה?
לבינתיים אני לוקחת אחד לפני השינה - ובאמת בבוקר אין לי כמעט בחילות. אבל מהשעה 4 בצהריים אני כבר לא מתפקדת..

AvigailH

משתמש חדש
יש פה מישהי שהכדורים של הגמ"ח שעולים 1.5 ש"ח
עזרו לה?
אם כן כמה כדורים ביום?
אני שבוע לוקחת ומרגישה כל יום משהו אחר, אם אני לוקחת בבוקר על קיבה ריקה אני מקיאה, ואם אני במצב של בחילות קשות זה גם גורם לי להקיא
אז מתי אמורים לקחת את הכדור הזה?
לבינתיים אני לוקחת אחד לפני השינה - ובאמת בבוקר אין לי כמעט בחילות. אבל מהשעה 4 בצהריים אני כבר לא מתפקדת..
הכי טוב זה לקחת אחד לפני השינה ואחד בצהריים ... ככה אצלי זה עבד..

shali

משתמש מקצוען
למישהי יש מידע איך אני משיגה קשר ישיר מול חסדי אילה [לא בשביל לקחת מהם כדורים
טלפון או מייל שמישהו מטעמם יענה לי
דחוף מאד
תזכו למצוות

בת צלופחד

משתמש רשום
שלום וברכה!
אני בתחילת הריון, בחילות קשות שלא זכורות לי מהריונות קודמים,
דיקלקטין לא עזר בכלל ומי שמעוניינת יש לי למסירה כשלושים כדורים ושיהיה לי לזכות...
לקחתי זופרן שבוע וזה הציל אותי אבל אז הרופאת נשים הלחיצה...
כעת אני עם בונגסטה 2 ביום ומצליחה קצת לתפקד וה' יעזור עם פסח,
השאלות שלי:
1. האם יש למישהי מידע האם זופרן מזיק והאם יש לי מה לדאוג שלקחתי במשך שבוע בתחילת הריון?
2. האם יש למישהי כדורי בונגסטה מיותרים למכירה במחיר מוזל.
אשמח מאד לתשובות ולהתייחסות!

רותיתוש

משתמש רשום
רציתי לשאול האם יש כאן מישהי שמבוטחת בקופ"ח לאומית וכעת בהריון ומסכימה להוציא בשבילי מרשם
אני מתמודדת עם בחילות נוראיות והכדורים מצילים אותי
אני אוחזת כבר בקניה שלישית והמחיר:(:(:(

בת צלופחד

משתמש רשום
תאמת שבעלי מבוטח בלאומית,
נראה לכן שרופא יוציא לו מרשם לבונגסטה או שאין מה לנסות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה