תרופה עדכון לנשים בהריון - הדיקלקטין הופך ל-בּוֹנְגֶ'סְטָה BONJESTA. (מידע מחסדי אילה)

MRYEK

משתמש צעיר
אגב בקופ"ח לאומית ההנחה על בונגסטה היא 78 אחוז כשההישתתפות העצמית אומדת ע"ס 149.5 ש"ח לחבילה (בקניה בבמ"ק פרינץ בבני ברק)

עד מתי

משתמש מקצוען
ככל הידוע לי אין הבדל.
ההשתתפות העצמית זהה בשתיהם. (60% - 427 שח)
אולי צריך להתאגד ולאיים על מכבי שעוברים קופה??
לא יתכן שמי שיש לה מכבי שלי משלמת 427 ל 50 כדורים , ובכל הקופות האחרות עם הביטוח המשלים זה זול בהרבה
מכבי קופה גדולה ורצינית שאמורה להשתוות בתנאים הטובים לקופות האחרות

english

משתמש מקצוען
יש למישהי למכור כדורי בונגסטה באזור בני ברק??

עד מתי

משתמש מקצוען
אשמח למידע מהמנוסות
משהיא כבר 6 ימים לוקחת בונג'סטה
בנתיים בחילות כל הזמן ממש וגם עייפות מטורפת וסחרחורות ( שניהם תופעות לוואי מצויות של הבונג'סטה)
האם יש למה להמשיך לצפות, חסדי אילה אומרים עד שבועיים הגוף עדיין יכול להתרגל, השאלה בפועל - הגיוני שאחרי כמעט שבוע אין עדיין השפעה??
והגיוני שהיא ככה סמרטוט בלי טיפת כח ואנרגיה?

מתכנתת!!

משתמש פעיל
אשמח למידע מהמנוסות
משהיא כבר 6 ימים לוקחת בונג'סטה
בנתיים בחילות כל הזמן ממש וגם עייפות מטורפת וסחרחורות ( שניהם תופעות לוואי מצויות של הבונג'סטה)
האם יש למה להמשיך לצפות, חסדי אילה אומרים עד שבועיים הגוף עדיין יכול להתרגל, השאלה בפועל - הגיוני שאחרי כמעט שבוע אין עדיין השפעה??
והגיוני שהיא ככה סמרטוט בלי טיפת כח ואנרגיה?
הגיוני מאוד.
בשליש הראשון?

MRYEK

משתמש צעיר
כן
שתבדוק אם עדיף לה עם/ בלי הבונג'סטה
הגיוני מאוד.
בשליש הראשון?
לפעמים צריך לקחת 2 כדורים ורק אז מורגשת הקלה, אם כי לא מביא לתפקוד מלא ואפי' לא חלקי(סליחה על היאוש) אלא רק מביא להרגשה קצת יותר טובה, וגם זה שווה המון,
כמו"כ יש מוצר שנקרא "כדורית" של מאדר נייצר שמאד עוזר גם לבחילות (וסתם נותן כח ואנרגיה) שאפשר לקחת אותו עם הבונגסטה, מומלץ בחום

עד מתי

משתמש מקצוען
לפעמים צריך לקחת 2 כדורים ורק אז מורגשת הקלה, אם כי לא מביא לתפקוד מלא ואפי' לא חלקי(סליחה על היאוש) אלא רק מביא להרגשה קצת יותר טובה, וגם זה שווה המון,
כמו"כ יש מוצר שנקרא "כדורית" של מאדר נייצר שמאד עוזר גם לבחילות (וסתם נותן כח ואנרגיה) שאפשר לקחת אותו עם הבונגסטה, מומלץ בחום
זה אחרי 2 כדורים
חולשה מטורפת סחרחורות נוראיות ובחילות חזקות
אבל נחכה עוד כמה ימים אולי הגוף עדיין מתרגל

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
זה אחרי 2 כדורים
חולשה מטורפת סחרחורות נוראיות ובחילות חזקות
אבל נחכה עוד כמה ימים אולי הגוף עדיין מתרגל
רק אומרת שיש כאלה שהכדור הזה לא עוזר להם...
ואז צריך לנסות דברים אחרים.
כעיקרון כשמפסיקים אותו יכול להיות החמרה בהקאות, חייב לעשות את זה בהדרגה לעבור כמה ימים לכדור אחד קודם. ואז לנסות תרופות אחרות ואולי החולשה והעייפות יחלשו בלעדיו, אולי.
אבל אני לא רופאה
יתכן שהרופא ימליץ להמשיך במקביל עם הבונגסטה

עד מתי

משתמש מקצוען
רק אומרת שיש כאלה שהכדור הזה לא עוזר להם...
ואז צריך לנסות דברים אחרים.
כעיקרון כשמפסיקים אותו יכול להיות החמרה בהקאות, חייב לעשות את זה בהדרגה לעבור כמה ימים לכדור אחד קודם. ואז לנסות תרופות אחרות ואולי החולשה והעייפות יחלשו בלעדיו, אולי.
אבל אני לא רופאה
יתכן שהרופא ימליץ להמשיך במקביל עם הבונגסטה
אין הקאות
רק בחילות איומות

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אין הקאות
רק בחילות איומות
ליבי איתכם
כן אצלי אין הקאות כמעט אבל כשהפסקתי את הדיקלקטין(בונגסטה לשעבר) כן היו ליום או יומיים הקאות תופעת לוואי של הפסקת הכדור.
(מאז לא מנסה לקחת אותו רופא גדול שהייתי אצלו אמר שאם זה לא עזר לי פעם אחת סיכויים קלושים שיעזור פעם אחרת לא לוקחת סיכון)
אני לוקחת בד''כ זופרן ועירויים של נוזלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה