דרוש מידע עדכון החדש של Google Chrome

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אתמול (מוצש"ק) עדכנתי את Google Chrome, ומאז כל דף שלא בקרת בו ב10 דקות האחרונות עובר ריענון אוטומטי.
לי אישית זה ממש מפריע, הרבה פעמים אני משאיר חלונות פתוחים לטיפול בהמשך, ועכשיו שזה עובר ריענון אני מאבד את הכל.
אשמח לשמוע אם יש עוד כאלו שנתקלו בתופעה הזאת, ואם יש מישהו שיודע איך חוזרים לעדכון האחרון.
תודה רבה

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אני מקפיץ שוב.
האם אף אחד מחברי הפורום לא מרגיש את השינוי לרעה בעדכון החדש???
השינוי שהכי מעצבן, שכל פעם שאתה עוזב חלון ל10 דקות (בערך) העמוד "כאילו" מתרענן מחדש.
אני כותב "כאילו", כי למעשה חוץ מלהסתובב ולפתוח את הדף מחדש הוא לא עושה כלום, הדך לא מתרענן ואתה חוזר לאותו מקום בדיוק בלי עדכונים, רק עם המתנה מעצבנת והמון עומס על הגלישה.
אשמח מאוד לדעת אם יש מישהו/מישהי שיכול לפרט לי איך חוזרים לעדכון הקודם.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
Google Chrome105.0.5195.102 (גרסה רשמית) (64 סיביות) (cohort: 105_Win_102)
גרסה קודמת4c16f5ffcc2da70ee2600d5db77bed423ac03a5a-refs/branch-heads/5195_55@{#4}

חיים של תורה

משתמש מקצוען
מוזר שאני העליתי את הנושא כבר לפני 5 ימים, ואף אחד אחר חוץ ממך לא דיווח על אותה בעיה?

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לי זה מתרענן לפעמים לבד, אבל לא כל עשר דקות

nothing

משתמש פעיל
אם לא לחזור לגירסה הקודמת,
יש פתרון לבעיית הרענון האוטומטי הקיימת כבר כמה שנים בכרום ומטרידה בכל מיני אתרים.
נכנסים לכאן: chrome://discards
יש שם את כל הכרטיסיות הפתוחות
תחת העמודה
Auto Discardable
לוחצים כדי להפוך את הוי לאיקס, בשורת הלשונית שבה רוצים לבטל,
ואין רענונים.

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם לא לחזור לגירסה הקודמת,
יש פתרון לבעיית הרענון האוטומטי הקיימת כבר כמה שנים בכרום ומטרידה בכל מיני אתרים.
נכנסים לכאן: chrome://discards
יש שם את כל הכרטיסיות הפתוחות
תחת העמודה
Auto Discardable
לוחצים כדי להפוך את הוי לאיקס, בשורת הלשונית שבה רוצים לבטל,
ואין רענונים.
אבל צריך לבטל את זה לכל אתר בנפרד

nothing

משתמש פעיל
אבל צריך לבטל את זה לכל אתר בנפרד
נכון.
אבל בדרך כלל לא כל הלשוניות הפתוחות גורמות בעיות ברענון. יש אתרים שזו בעיה אצלם, כמו מג'יקוד שאם הוא מתרענן באמצע ההעלאה היא בעצם מפסיקה ומתחילה מחדש, ועוד כמה בודדים. בהם אפשר להשתמש בעצה הזו.
באתרים שלא מפריע הרענון עדיף למחשב שזה יתרענן אוטומטית. המשמעות היא שהנתונים לא מעמיסים בינתיים על הזכרון של המחשב.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
קודם כל תודה רבה, אבל זה רק פתרון נקודתי.
אצלי כל האתרים מתרעננים אוטומטית כל הזמן, ואני לא יכול עכשיו לעשות את זה לכל אתר בנפרד.
אני מחפש פתרון פשוט שזה לחזור לגרסה הקודמת.
ברור לי שאפשר רק אני לא יודע איך.
וכמו"כ אני חושב שאמור להיות פתרון ראשי לבעיה הזאת בגרסה החדשה, ולא רק פתרון נקודתי.
אשמח אם יש מישהו שיכול לעזור לי בעניין.
ודרך אגב לענ"ד ככה זה מעמיס הרבה יותר על המחשב, אני רואה בשבוע האחרון שהמחשב שלי מתחמם הרבה יותר מבעבר.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה