עדכון הדמיה

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואו משגע!
איך אני אוהבת את הבהיר הזה! נקי ויפה!

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
וואה, איך בא לי כזה בית.. נראה מושלם!

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
הבלטות נוצצות

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מידי נוצצות... אני הייתי פוחדת לדרוך עליהן פן אחליק.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
איפה הייתם הדירה הקודמת??? (הוא הוסיף פה איזה עציץ או שנים חוץ מזה הכל אותו דבר)
לא יודע למה אבל החלק של השולחן נראה כאילו הוא מרחף על השטיח וגם קצת לא ברמה של כל הבית (זאת אומרת פחות אמיתי) אני רואה את זה רק עכשיו
בכל אופן עבודה ממש ממש יפה ריאליסטית משהו

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
וההשתקפות של השטיח היכן?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
פופקו את ההשתקפות של השטיח הייתי מרנדר אצלך במחשב אצלי במנטל ריי זה לוקח הרבה זמן לכן רינדרתי במאיה סופטוואר.

יש פה תוספת ספוטים וגם התקרה למי שלא שם לב (ויש פה לפחות אחד כזה) ובקשר לשולחן אני לא יודע איך זה בבלנדר אבל במאיה כששמים את השולחן על הריצפה אז הוא על הריצפה ולא יכול להיות מרחף.

לפעמים בהדמיה מגיעים בדרישות יותר מאמיתי, למשל ההשתקפות של השמש במסגרת של החלון מישהו אמר לי שזה לא נראה טוב, אמרתי לו שמה לעשות שכך זה גם במציאות אם מדובר באלומניום כששמש זורחת עליו נהיה לבן שרוף.

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;417468:
איפה הייתם הדירה הקודמת??? (הוא הוסיף פה איזה עציץ או שנים חוץ מזה הכל אותו דבר)
לא יודע למה אבל החלק של השולחן נראה כאילו הוא מרחף על השטיח וגם קצת לא ברמה של כל הבית (זאת אומרת פחות אמיתי) אני רואה את זה רק עכשיו
בכל אופן עבודה ממש ממש יפה ריאליסטית משהו

אני אישית לא ראיתי את הבית הקודם.. וחבל.. ;)

יצחק וי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מאוד יפה ונקי.
רק נראה לי שהאורות מהנורות בתקרה, נופלים רחוק מידי.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עבודה יפהפיה!

תנסה לסדר קצת את הוילון בד"כ וילון פחות גלי בחלק העליון ורק כשמגיע למטה ליד הרצפה את מקבל את הגליות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה