עדיין קיים ניוד חשבון חשמל בזול עם 10% הנחה!!

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שוב החברה הבטיחה משהו מסוים אמורה לעמוד בזה
החברה בס"ה נהגה בהגינות כאשר הם הודיעו לך שהמבצע משתנה ותוך כמה דקות אתם עוברים חברה,
הם לא קיפחו אותכם בשום דבר
אני רוצה להצביע על נקודה חשובה מאוד, שאין עוד דבר כזה בשום תחום, שמעבר של חברה אחד לשניה אין לזה שום משמעות, למשל בפלפונים יש חברות עם קליטה טובה יותר באיזורים מסויימים וכדו' כאן אין לזה שום משמעות ולוקח מעבר כמה דקות על לטלפון,
אגבבכללי לגבי מצבעים צרך סתם ככה לדעת לבחון כל מבצע כאשר חברה מציעה מציע הנחה משמעותית כדאי לברר מיד מתי מסתיים, אבל כאשר מציעים מבצע שזה די הגיונית, זה אחרת
לכן כאן המבצע דיי הגיוני יש חברות שנותנות 6.5 אחוז כלומר אין לפזגז מה לשחק יותר מידי בשניה שהם יורידו כולם יברחו לה כאמור לעיל המבעבר הוא תוך כמה דקות

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כאשר חברה מציעה מציע הנחה משמעותית כדאי לברר מיד מתי מסתיים
הסברתי.
החברה אמרה לי שזה יהיה לשנה. ואחרי חצי שנה שינתה את דעתה.
החברה בס"ה נהגה בהגינות כאשר הם הודיעו לך שהמבצע משתנה ותוך כמה דקות אתם עוברים חברה,
פשש כל הכבוד שהם עדכנו אותי ממש יפה מצידם.
ושוב הסברתי שהיה לי התלבטות על חברה אחרת שעכשיו אין שם את המבצע.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לאחר מכן נרשמתי לפז גז כבר לפני מלמעלה מחודש ועדיין זה לא מתחיל כנראה צריך לחכות חודשיים
המעבר לקוח שוטף + 30 שזהיכול להיות חודשיים
זהו אחד מחוקי הרפורמה בו כל המתניידים חייבים לעבור אישור של חברה ממשלתית בשם נגה ולכן לוקח הרבה זמן הניוד אגב זה ככה בכל החברות המניידות
בנוסף בעת הרישום אומרים לכולם מתי הם המתניידים בפועל, מענין שלא אמרו לכם

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
החברה אמרה לי שזה יהיה לשנה. ואחרי חצי שנה שינתה את דעתה.
אם יש בעיה אז זה הבעיה כאשר התחייבו לך שזה עומד להיות שנה קדימה ,
אני יודע שעכשיו הם אומרים מפורשות שזה ללא התחייבות משני הצדדים, והם לא חוששים לומר את זה כי הם יודעים שזה לא ישתנה כל כך מהר כמו שאמרתי כי החברות האחרות מזנבות בהם,
אגב למיטב ידיעתי ככה זה בכל החברות אף שמתחייבות הנחיה קדימה, בחוזה כתוב שזה ללא התחייבות ויכולים לשנות את המבצע בכל עת

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אגב למיטב ידיעתי ככה זה בכל החברות אף שמתחייבות הנחיה קדימה, בחוזה כתוב שזה ללא התחייבות ויכולים לשנות את המבצע בכל עת
אני מאמינה שזה מה היה כתוב.
שוב.
אני מכירה חברות מהסוג הזה ועדיין גם אם בחוזה כתוב כך הם לא עושים שינוי לרעת הלקוח.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תכליס כל העניין של החשמל הוא דבר חדש בשנה האחרונה וגם החברות המתחרות כבר עשו שינויים למשל חברת פפאי
אבל כמו שאמרתי בענין של ה7% אני מאמין שלא יהיה שינוי כי החברות התמתחרות מזבות עם 6.5 %
בכל מקרה זה לגופו וצריך פשוט לחשוב לפני שסוגרים

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה