דרוש מידע עגלת תינוק...

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בוגבו מפרסמים שאת הבי 6 ניתן לקפל ביד אחת
האם מישהיא באמת מצליחה לקבל אותה בקלות?
או שרק אני מסתבכת איתה...
נראלי על בוגבו בטרפליי לא הבי 6
1656429516421.png

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הבאטרפליי נשכב כמו היויו?
האם ניתן לחבר לו שק שינה כמו היויו או סלקל?

C

משתמש מקצוען
ראיתי כבר כמה עם הביביי בוס נראית ממש יפה
לגבי טיב אינמושג
יש לי אותה למעלה משנתיים, מרוצה מאוד!
לא צריך לכעוס......
ואלפי נשים לא טועות
אני קניתי מאונטיין באגי, ואחותי בייבי מונסטרס.
והיא מתחרטת שלא קנתה כמוני.
מאונטיין באגי נוסעת הרבה יותר בקלילות, בלי השוואה לבייבי מונסטרס שצריך "לסחוב" אותה.

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
אני חושבת שהכי כדאי יויו
ילד ראשון הזוג קונה עגלה כבדה שנראית להם יפה/חזקה אבל אח''כ קולטים שמה שהכי חשוב זה הנוחות-לסחוב ילד בן שנתיים +קניות זה ממש משמעותי בין עגלה ששוקלת 15 ק''ג לבין עגלה ששוקלת 6 ק''ג
מחילה. כל מה שכתבת- אבל הפוך:
ילד ראשון הזוג קונה עגלה קטנה שנראית להם יפה (יויו) אבל אח"כ קולטים (או לא...) שמה שהכי חשוב זה הנוחות של הילד - לסחוב ילד בן שנתיים + קניות זה ממש משמעותי בין עגלה יציבה עם סל רחב לכל השקיות לבין עגלה שאי אפשר לשים בה שקית אחת וגם לא לתלות כי היא תתהפך.

סליחה אם עצבנתי אבל מניסיון עם עגלה כבדה שלא רכשתי בגלל היופי (למרות שהיא גם נראית מעולה לטעמי) אלא בגלל הנוחות של התינוק. יש לה אמבטיה רחבה קשיחה עם מזרן נושם ונוח (ולא שק"ש לחודש וחצי), היא גבוהה ויציבה, יש לה בולמי זעזועים ברמה שאפשר לנסוע איתה על הרים וגבעות וקרקע הכי משובשת שיש וההורה והתינוק בקושי ירגישו את המהמורות, בטיולון יש מקום לתינוק לשבת בנוחות מקסימלית, הגגונים (גם של האמבטיה וגם של הטיולון) עם אופציה של הרחבה מעבר לסטנדרט כך שבכל מצב הילד מוגן מהשמש - גם לקראת השקיעה, נוסעת הכי חלק וקל שיש- אפשר להסיע אותה עם הזרת (ניסיתי), גם בעליה היא לא מורגשת, יש לה סל ענק- עשיתי איתה המון פעמים קניות גדולות והכל נכנס לי בסל פלוס כמה בתליה על המתלה של התיק, יש לה תיק החתלה גדול ונוח שמגיע יחד עם העגלה, היא יציבה בטירוף, ואמנם היא שוקלת הרבה אבל קל לעלות איתה במדרגות כי יש לה גלגלים קדמיים ממש גדולים.
אז נכון - בקיפול היא דורשת עוד 20 שניות ובאוטו היא תופסת את רוב תא המטען אבל זה שווה מבחינתי.
יש לי אותה לא מעט שנים והיא עברה מספר ילדים והיא כמו חדשה.

ודרך אגב, יש לי בנוסף לעגלה הגדולה טיולון בסגנון של היויו (יותר זול) כי באמת צריך לפעמים משהו קומפקטי. אבל זה לא תחליף מבחינתי לנוחות, לאיכות וליציבות של העגלה. אין השוואה.
נגיד תינוק קטן עד גיל 7-8 חודשים לפחות אני לא שמה בטיולון הזה. רק בטיולון הגדול והיציב יותר.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אני חושבת שהכי כדאי יויו
ילד ראשון הזוג קונה עגלה כבדה שנראית להם יפה/חזקה אבל אח''כ קולטים שמה שהכי חשוב זה הנוחות-לסחוב ילד בן שנתיים +קניות זה ממש משמעותי בין עגלה ששוקלת 15 ק''ג לבין עגלה ששוקלת 6 ק''ג
למה כולם נדלקים על היויו עם שלל חסרונותיו ואי הנוחות לילד
אם בבאטרפליי החדש יש הרבה פחות חסרונות?

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אחרי הכל הוא עגלה חדשה איך את יכולה להמליץ עליה כל כך חזק,
יש לי אותה אמנם לא הרבה זמן ומאוד מרוצה לבינתיים
בכל אופן על האיכות של בוגבו אין מתחרים בד"כ(גם יויו של בוגבו) ואני בחרתי בעגלה עם יותר יתרונות....
מי שמפחד לנסות שיקנה את היויו

יש לי אותה אמנם לא הרבה זמן ומאוד מרוצה לבינתיים
בכל אופן על האיכות של בוגבו אין מתחרים בד"כ(גם יויו של בוגבו) ואני בחרתי בעגלה עם יותר יתרונות....
מי שמפחד לנסות שיקנה את היויו
לדייק יויו זה לא בוגבו רק אותו יבואן, זה אפ' אמור עבור ליבואן אחר (נראה לי סגל)
גם אני קניתי בבייבי לנד, רק שאלתי מאיפה הביטחון

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
רק שאלתי מאיפה הביטחון
אם את לא מדברת על איכות אז בקשר לדברים אחרים שום בטחון הדגשתי שעדיין היא לא בשימוש רב....ולא המלצתי לאפאחד
סה"כ נתונים יבשים...הבדלים

סתם מעניין מאיזו סיבה קנית אותה;)

מירי צי

משתמש רשום
אשמח לדעת..
האם ניתן לשלוף ריפודים או חלק של האמבטיה הקשיחה...
נגיד את הגגון והכיסוי רגליים..
יש לי צבע חול ואני כל היום עם מגבונים ביד...

יץ

משתמש צעיר
אני בדיוק מחפשת עגלת טיולון מגיל לידה שכיבה מלאה. לילד שני
מישהי כאן מכירה את עגלת סילבר קרוס דונה? הבנתי שהטיולון שלה נשכב עד הסוף .
אם יש מי שמכירה אשמח להמלצות

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
Mamas and papas פחות מ2000 ומעולה, מתקפלת בקלות, מתנקה במגבון, יפה, נוחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה