מידע שימושי עגלת תינוק נוחה במדרגות

פרפר

משתמש מקצוען
אין לי שום דבר נגד העגלה יויו, יש לי הרבה נגד היבואן פה בארץ.
זוהי חברה אנטי דתית, שונאת כל דבר שנוטף ממנו דתיות וחרדיות, משמיצה חרדים (אפילו שמתפרנסת מהמגזר הזה בגדול...) בקיצור, יותר גרועה מיאיר לפיד.
אז פשוט לא בא לי שהם ירוויחו מאיתנו.
אבל מי שבעד לפרנס את מי ששונא אותה - בכיף!
לי זה קשה...
אבל כל הטיעונים שהעלית היו נגד העגלה, לא נגד היבואן. העגלה גם אנטישמית?

מצליחה

משתמש מקצוען
אבל כל הטיעונים שהעלית היו נגד העגלה, לא נגד היבואן. העגלה גם אנטישמית?
למה לפרנס אנטישמים?
חברה עם אף למעלה, יודעת שכל הציבור בכיס שלה, ולכן אין לה בעיה להעלות מחירים בכל כמה חודשים כדי להרוויח יותר, וזה לא שהעגלה שווה את המחיר, הציבור גורם למחיר לעלות, ובהתאם למחיר שעולה, השירות יורד...
עויילם גוילם.

חבר חדש

משתמש חדש
אין לי שום דבר נגד העגלה יויו, יש לי הרבה נגד היבואן פה בארץ.
זוהי חברה אנטי דתית, שונאת כל דבר שנוטף ממנו דתיות וחרדיות, משמיצה חרדים (אפילו שמתפרנסת מהמגזר הזה בגדול...) בקיצור, יותר גרועה מיאיר לפיד.
אז פשוט לא בא לי שהם ירוויחו מאיתנו.
אבל מי שבעד לפרנס את מי ששונא אותה - בכיף!
לי זה קשה...
לא יודע מנין לך שהם אנטי דתיים, הם מוכרים מוצרים ולא פוליטיקאים.. אך נניח שיש לזה ביסוס, מי התיר לך לעבור על איסור דאורייתא של לפני עור לא תתן מכשול, ולהשיא עצה שאינה הוגנת לאנשים שמתעניינים על נוחות של עגלה, ולא על אידאולוגיה כזו או אחרת. למה להשמיץ את העגלה ולא לדבר מראש באופן ישיר, שלא כדאי לקנות את העגלה למרות שאין לך משהו נגדה, כי וכו'. ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה