דרוש מידע עגלת יו יו: איפה הכי זול? באמת שווה את המחיר?

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא מכירה,
רק בדקתי באמזון וראיתי שהיא עולה יותר זול מהXT החדשה
בכלל לא יקרה כל כך 300$ באמזון קום

אז זו לא היא. או שמישהו כבר מוכר יד שניה...
אבל עזבי -
נראה מיושן. ובטח לא לשלם עליו מעל 2,000 ₪.
.
נכון.
כשראיתי שהיא עם גלגלים כפולים מקדימה, ולא עם גלגלים יחידים כמו הטכנו החדשות, ירדה לי ההתלהבות הראשונית...
ואת המחיר מלכתחילה לא התכוונתי לשלם.

ו

ולא טרחת לעדכן???
אנחנו במתח מאז

"הגגון של המקלרן נכנס למכונה!"

באתי ביום שישי לקחת את הפעוט, עברתי בין העגלות לחפש את שלו. ראיתי אחת עם גגון נוצץ, אמרתי: טוב, זאת לא שלנו. (שלנו הרי עם גגון שהפלסטיק שלו כבר חום מרוב שנים ונסיונות שפשוף בסקוטש).
פתאום נזכרתי באשכול הזה... בדקתי אותה שוב. הפלסטיק של הגגון שקוף ומבריק. כן, היא שלי!

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אין לי שום מידע נוסף לגביה.
דווקא לא התלהבתי מהעיצוב. נראה מיושן. ובטח לא לשלם עליו מעל 2,000 ₪.
היתה לי את ה xt שנסעה מעולה.
רציתי קצת להתחדש...
לא מחפשת עיצוב מלהיב,
אם היא נוסעת יותר טוב מהXT זה מלהיב אותי :)
בכל מקרה אני באמת לא מחפשת כעת טיולון חדש, יש לי את הXT במצב מצוין+ :)

hasuy

משתמש רשום
אני בהלם שלא ידעת שניתן לכבס את הגגון!

אבל - שימי לב, שכביסות רבות מידי גם הורסות את פס מחזיר האור, וגם גורמות לבלאי של הגגון - השפשוף של מוטות הפלסטיק בתוף המכונה גורם לשחיקה - אצליח נוצרו חורים...

לעניין הבחירה החוזרת.. - לאחר כמעט 10 שנים רצופות של שימוש במקלרן XT האהוב שלי, ולאחר שהגגון התבלה לגמרי.. הבד דהה.. ובכללי - העגלה ראתה ימים טובים יותר..

ערכתי
סקר קטן
, ונסיעת מבחן קצרצרה בחנות:
המקלרן החדשה - עם הגלגל הקדמי הבודד- לא עולה מדרגות כמו המקלרן הקודמת, כי הגלגל מסתובב על צירו ולא נשמר ישר על מנת לעלות מדרגה..
בנוסף, כיום שאני עם רכב - היתה לי חשיבות רבה למקום שהעגלה תתפוס באוטו, המקלרן מתקפלת למטריה ותופסת בגאז', היויו - מתקפלת לריבוע קטן ומתיישבת בדיוק ברגליים של הסלקל - יתרון אדיר לצרכי!

בקיצור- משימוש של יותר מחצי שנה - אני מ-א-ד מרוצה מהיויו!
נוסעת מעולה - לא פחות מהXT ואפילו יותר,
מתקפלת בקלילות.
הבונבון שלי דובון ונראה שמאד נוח לו - לא יודעת על סמך מה השמועה שהיא לא נוחה לילד!
סוחבת מצויין (הרבה פעמים מתיישב לי ילדון על הפלסטיק הקדמי - המקום להניח רגליים- ותופס טרמפ.. :) )
ועוד יתרון קטן ומצחיק - הסל למטה יותר גדול מהעגלה עצמה - כשהבייבי שלי מחליט להיפרד מהמוצץ / בקבוק / צעצוע ולזרוק אותם - הם נופלים לתוך הסל!
גיליתי את זה לאחר שבנסיעה הראשונה עצרתי לפטפוט ולאחר דקה המוצץ נעלם, חפשתי בכל הסביבה ו- אין!!! הייתי ממש מתוסכלת כי לא נסענו יותר מכמה מטרים...
הבן היצירתי שלי החל לחטט בסל ו- מצא את המוצץ!!!
מאז - שיזרוק כמה שהוא רוצה - הסל סופג הכל!!!
בקיצור - יויו מומלצת בחום רב!!!
(אני לא אכחיש ואומר שני גם מאד אוהבת את העיצוב, אבל כמי ששרדה כ10 שנים עם מקלרן מכוערת להפליא - אני לא חושבת ששיקול היופי הכריע..)

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אתן באמת חושבות שהתינוקות כל כל סובלים שם?!?!
היויו מותאמת למשקלים של ילדים גדולים (15 ק״ג )

יויו ובוגבו הן חברות ענקיות שמשיבות מהנדסי מוצר מהגדולים ביותר ומתכננים עגלה שיש בה את מירב המעלות.

מרגיש לי כמו בכיתה ו, שאם אין לי כסף לקנות איזה קיטי אז זה לא שווה, וזה שביר, וזה סתם פושט עדריות וכו׳...

הבת שלי בת שנתיים וחצי (נראית כמו 3) והיא יושבת בכיף ביויו, אוהבת את העגלה ומרוצה.

בחרתי בעגלה הזו, כי אני מאמינה בחברה שמייצרת אותה!!

יש לי נסיון עם קמיליון ובוגבו בי ומבחינתי אילו מוצרים שמהונדסים מצוין!!!

(ראיתי מקרוב לא מעט עגלות מתחרות והן לא מתקרבות לרמה של הבדים, התפירה, האלומיניום, וכו׳)
רק עסוקים בלחקות את מוצרי בוגבו ...

בכל העולם זה ליגה של איכות, רק בבני ברק (או בפרוג הוחלט שזה טרנדי ועדריות!)

מי שלא מתאים לה שלא תקנה, (ושלא תקנא..תזרקו עגבניות בשפע, נכין מטבוחה טובה לשבת..)
האשכול הזה תינוקי להחריד!!!
תינוקית היא הנחת היסוד שמי שלא קנתה יויו וודאי עשתה זאת מהיעדר תקציב ולא משיקולים מושכלים אחרים או מנסיון מוצלח עם יצרני עגלות אחרים ורק הקנאה מדברת מגרונה...
לא יצא לך לראות תאומים דחוסים במאונטיין באגי או בייבי מנסטר?! לי יצא.
לא יצא לך לשמוע מאנשים על יויו שמתהפכת? לי יצא.
בחרת ביויו. אשרייך וטוב לך רק קחי בחשבון שיש אנשים שלא יבחרו אותה מלכתחילה וגם להם, הפלא ופלא יש שיקולים מלבד תקציב.

לווים

משתמש מקצוען
תינוקית היא הנחת היסוד שמי שלא קנתה יויו וודאי עשתה זאת מהיעדר תקציב ולא משיקולים מושכלים אחרים או מנסיון מוצלח עם יצרני עגלות אחרים ורק הקנאה מדברת מגרונה...
לא יצא לך לראות תאומים דחוסים במאונטיין באגי או בייבי מנסטר?! לי יצא.
לא יצא לך לשמוע מאנשים על יויו שמתהפכת? לי יצא.
בחרת ביויו. אשרייך וטוב לך רק קחי בחשבון שיש אנשים שלא יבחרו אותה מלכתחילה וגם להם, הפלא ופלא יש שיקולים מלבד תקציב.

נכון...

לכן בעיני הדיון מיותר לגמרי.....

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
ועוד יתרון קטן ומצחיק - הסל למטה יותר גדול מהעגלה עצמה - כשהבייבי שלי מחליט להיפרד מהמוצץ / בקבוק / צעצוע ולזרוק אותם - הם נופלים לתוך הסל!
גיליתי את זה לאחר שבנסיעה הראשונה עצרתי לפטפוט ולאחר דקה המוצץ נעלם, חפשתי בכל הסביבה ו- אין!!! הייתי ממש מתוסכלת כי לא נסענו יותר מכמה מטרים...
הבן היצירתי שלי החל לחטט בסל ו- מצא את המוצץ!!!
מאז - שיזרוק כמה שהוא רוצה - הסל סופג הכל!!!
בקיצור - יויו מומלצת בחום רב!!!
(אני לא אכחיש ואומר שני גם מאד אוהבת את העיצוב, אבל כמי ששרדה כ10 שנים עם מקלרן מכוערת להפליא - אני לא חושבת ששיקול היופי הכריע..)
וואו, גם אני אהבתי את הקטע הזה מאד. כל דבר שנופל לבייבי- ישר לסל :)
קבוע מחפשת שם דבר ראשון את המוצץ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה