תוכנות עברית בקובץ מסב - טקסט נראה משובש

fkvatr_26

משתמש חדש
שלום,
כתבתי קוד #c שמייצר קובץ מסב, הקובץ תקין ומשודר בהצלחה.
הבעיה כשיש שחיובים חוזרים בבנק אני מקבל את הרשימה מהבנק בצורה הפוכה (השמות רשומים משמאל לימין וזה פשוט מכפיל את זמן העבודה)
פניתי אליהם והנה תשובתם:
לאחר בדיקה,
עליך לפנות לספק התוכנה
נתוני ההחזרות נשלפים מהקובץ המשודר למס"ב.
כאשר הקובץ ששודר למס"ב נבנה עם עברית לא תקינה ( קישור להורדת מסמך טבלאות עברית https://www.masav.co.il/media/2001/hebrew.pdf) התוצאה היא שיבוש המלל.

היום אני כותב בקוד ככה:

var custName = payLine.accountName + (Char)0x200E

האם יש צורך בהתייחסות מיוחדת בעבודה עם עברית בקוד, אולי בזמן יצירה ושמירה של הקובץ, האם יש צורך לשמור בקידוד מסוים?

תודה רבה

אין_ עוד_מלבדו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הכי פשוט זה להפוך את זה אצלכם בשידור
לפי זכרוני זה צריך להיות כך
ובקובץ אקסס שהסתובב פה שאיתו אני משתמש אחרי שדרוגים שלי
אכן מופיע כך
PadString(StrReverse(Left(!ClientName, 16)), 16, " ", False) & _

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה