עברית ביבוא חיצוני לפלאש, יש פתרון מושלם (! / ?)

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אני לא רוצה להגיד 'סקופ', כי אולי יבואו מומחים ויגידו שזה דבר פשוט, וידוע וכו' וכו' לכן התנצלותי מראש.
בכל אופן, אני חושב שמצאתי משהו מושלם...

זה מס' שנים שאני משתמש ביבוא טקסטים בעברית, ממקור חיצוני לתוך פלאש.
תמיד היה מגיע הפוך, כמובן. אז הייתי כותב הפוך והיה 'מתיישר' בחזרה בSWF.

למרות שיכלתי להשתמש בUSE DEVICE FONT, אבל זה מגביל אותי שאוכל להשתמש רק בפונטים מסויימים, והם חייבים להיות מותקנים במחשב.
וגם כך, נקודות בסוף שורה, תמיד יצאו בצד ימין של השורה וכן מספרים וכו' וכו'...

כעת הצלחתי גם להשתמש בכל פונט שארצה, גם שהנקודות והסימני שאלה וכו' וכו' ישארו במקומם? וגם שאטמיע את הפונט בSWF?

האם מישהו יודע פתרון מושלם לדבר הזה? או שיש לי באמת פצצה ביד?
ואני לא סתם כותב 'פצצה', כי מי שכתב את הקוד הזה הוא 'בן-דוד' בשם אחמד אבאס...

יצחק אברהמי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נו....

יצחק אברהמי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ובכן?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מה כ"כ מסובך? מאז שיש לי את "הפוך על הפוך" החיים קלים.. F9 וגמרנו
אמנם בגירסא יותר ישנה של פלאש (עוד בהיותו אח של פריהנד...) היה לי סקריפט טוב שהוסיף בתפריט איזה אופציה לעברית אבל כיום ממש לא חסר לי.

imb

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נעמי ברקאי;712619:
מה כ"כ מסובך? מאז שיש לי את "הפוך על הפוך" החיים קלים.. F9 וגמרנו
אמנם בגירסא יותר ישנה של פלאש (עוד בהיותו אח של פריהנד...) היה לי סקריפט טוב שהוסיף בתפריט איזה אופציה לעברית אבל כיום ממש לא חסר לי.

זה נכון, אבל לא לגמרי.
אם מדובר בכמה מילים, הרעיון שלך טוב.
אבל כשמדובר בתיבת טקסט עם כמה שורות, מה שקורה זה שהשורה הראשונה נהיית האחרונה ומעליה השורה השניה וכו'.
יש רעיון ששמעתי שעובד בתוכנת פרמייר - לרשום במרווח בין השורות מספר שהוא פחות מאפס - אבל בפלאש הוא לא עובד.
אני עוד לא מצאתי פיתרון לזה.... אשמח באמת לשמוע אם יש כאן משהו לחדש......

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אתן פה את הקישור לאתר של הערבי הזה,
(אגב, הוא גר מעדנות בגרמניה)
יש שם קובץ פתוח להורדה.

שימו לב,
זה עובד עם קובץ XML חיצוני,
צריך להטמיע את כל האותיות העבריות
צריך להגדיר באקשן'ס את הפונט הרצוי אפשר גם גודל וכו'
***חובה! להשאיר אות אחת בערבית בקובץ XML על מנת שיסדר את האותיות***

מי שמבין בתכנות ורוצה ללמד את הקוד לזהות עברית ללא הערבית, שיפנה אלי בבקשה.

http://blog.janjonas.net/2010-03-25/actionscript-2-dynamic-textfield-arabic-text

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה