עבודה לאשה מבוגרת

• פותח הנושא nkfv
  • פורסם בתאריך

אסתי וויס

משתמש צעיר
יש גם נשים שנמצאות עם כל מיני נשים מבוגרות בבית או חולות בבי"ח, לא צריכות לטפל בהם אלא יותר לדבר איתם ולשהות איתם בזמנים שהמשפחה לא יכולה וכו, יש כאלו בתשלום אבל אני לא יודעת מטעם מי זה

nkfv

משתמש פעיל
יש גם נשים שנמצאות עם כל מיני נשים מבוגרות בבית או חולות בבי"ח, לא צריכות לטפל בהם אלא יותר לדבר איתם ולשהות איתם בזמנים שהמשפחה לא יכולה וכו, יש כאלו בתשלום אבל אני לא יודעת מטעם מי זה
תודה אבל זה לא בשבילה.. משעמם מידי
היא לא מובטלת זאת אשה פעילה בטרוף, עבדה בטורבו עד לפני תקופה
אבל בטעות היא גם מבוגרת.. (בהומור)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תודה, אבדוק.

מתחמם...
עסקה בזה תקופה - הכינה תלמידות לבגרויות ברמה של 5 יח"ל
אבל שוב, לא עבודה קבועה ומסודרת - זה לחפש כל הזמן תלמידות ולא משהו יציב.
היא מעונינת לצעוד לעבודה כל בוקר (או ערב) לשבת במשרד ו-.. לא יודעת מה ובסוף החודש לקבל תלוש מסודר וקבוע.
זה בעצם חלק מהבעיה - שהיא עדיין לא בשלב של איפה אלא במה..
אנחנו צריכים רעיון.....

יש מכונים לימודיים לפסיכומטרי, מהם ייעודיים למגזר החרדי, למשל המכון של שרה ברלינסקי. אולי ניתן לפנות אליהם ולהציע עצמה כמורה?

ויש עיריות בהן יחידות להשכלת מבוגרים, שמשלימים בגרויות בקורסי ערב. אולי ניתן להציע עצמה כמורה במקומות כאלו?

nkfv

משתמש פעיל
יש מכונים לימודיים לפסיכומטרי, מהם ייעודיים למגזר החרדי, למשל המכון של שרה ברלינסקי. אולי ניתן לפנות אליהם ולהציע עצמה כמורה?

ויש עיריות בהן יחידות להשכלת מבוגרים, שמשלימים בגרויות בקורסי ערב. אולי ניתן להציע עצמה כמורה במקומות כאלו?

תודה אני אבדוק,
בגדול תחום ההוראה די נסגר בפניה,
היא עברה מזמן את גיל הפרישה
אנשים לא אוהבים לקבל מורה מבוגרת ++ אם יכולים להעסיק צעירונת שנפלטה הרגע מהסמינר במחיר אפסי..

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מכרה שלי, אישה מבוגרת בעצמה, למדה לפני משהו כמו עשור את לימודי הערב הנ"ל, וסיפרה לי שהמורה שלה היתה קשישה ממש. הלימודים היו מטעם עיריית פ"ת.

nkfv

משתמש פעיל
מכרה שלי, אישה מבוגרת בעצמה, למדה לפני משהו כמו עשור את לימודי הערב הנ"ל, וסיפרה לי שהמורה שלה היתה קשישה ממש. הלימודים היו מטעם עיריית פ"ת.
מענין לבדוק.
את מודעת גם לקיומו של ויטמין P בעולמנו, כן? ;)
תודה בכולופן

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני הכל- שתנצל את זמן החיפוש ותלמד לעבוד על מחשב. זה לא מאד מסובך ומכירה אנשים שעשו את זה גם בגיל מבוגר. זה ישדרג מאד את היכולת למצוא עבודה כלשהי.

אם רוצים עבודה שהיא לא "בידיים" ולא בהוראה, חייבים את הידע במחשבים.

nkfv

משתמש פעיל
לפני הכל- שתנצל את זמן החיפוש ותלמד לעבוד על מחשב. זה לא מאד מסובך ומכירה אנשים שעשו את זה גם בגיל מבוגר. זה ישדרג מאד את היכולת למצוא עבודה כלשהי.

אם רוצים עבודה שהיא לא "בידיים" ולא בהוראה, חייבים את הידע במחשבים.
צודקת. :(
בשביל זה פתחתי את האשכול, לראות אולי יש תחום נוסף שהוא לא כאן ולא כאן שלא חשבתי עליו...
רק שאנשים מהדור 'ההוא' גם אחרי קורס יחסית ארוך עדיין יוצאים עם ידע בסיסי ביותר...;)

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת. :(
בשביל זה פתחתי את האשכול, לראות אולי יש תחום נוסף שהוא לא כאן ולא כאן שלא חשבתי עליו...
רק שאנשים מהדור 'ההוא' גם אחרי קורס יחסית ארוך עדיין יוצאים עם ידע בסיסי ביותר...;)
לרוב, אם זה לא ניהול משרד אין צורך לדעת את כל האופיס. לכל משרד\ פרויקט הרי יש את התוכנה שעליה הוא עובד. בעיקר סביב הCRM- ניהול לקוחות. אם יהיה לה ידע בסיסי+ לא לפחד לנסות להכנס למשרה שדורשת להזין נתונים גם אם צריך לעבוד על מחשב ברמה כלשהי, זה יכול לעבוד.

קדקוד

משתמש רשום
תודה, עושה את זה כבר אבל זאת לא עבודה קבועה ומסודרת היא מעדיפה משהו יומיומי ומסודר..
אשמח לעוד רעיונות!
קופצת על האשכול. גם אני מחפשת עבודה לאישה בפנסיה...
איך משיגים עבודה בשמירה על בגרויות/מבחנים?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני חושבת שספריה, מרפ"ד וארכיונים הם התחום שבו תמצה היא את יכולותיה ויהנו אחרים מנסיונה העשיר.

א. ספרנית מבוגרת יודעת לכוון תוהים בין נבכי החומר שהם מחפשים
ב. מורה לשעבר תדע לייעץ למבקרי הספריה לגבי עיבוד התכנים והדרישות הכלליות
ג. עבודה במקומות הנ"ל דורשת זמינות בשעות שרק לאישה פנסיונרית יש- שעות ערב, מוצאי חגים וכו'
ד. היא תבא במגע עם אנשים ותרגיש תורמת בלי סוף מכל הידע האצור בתוכה!
ה. אם נותרה בה יצירתיות ולחלוחית של כשרון טכני- יש מרפדי"ם שמשוועים לרעיונות לפיתוח חומרים לימודיים.

בשבוע שעבר נתקלתי בצוות מרפ"ד מוכשר מכל בחינה גרפית, אבל בלי טיפת הבנה בחומר הלימודי עצמו! לדוגמה, מי שמעצב מפת ארץ ישראל לכיתות ד' חייב להתמצא בתכ"ל בנביא, בתורה ובגיאוגרפיה! הזוי כמה כשרונות צעירים יש, תוכנות והדמיות ותלת מימד וכו' ובלי התוכן הכלי אינו משרת את המטרה...

בהצלחה גדולה!

nkfv

משתמש פעיל
תודה רבה לכולן על שפע הרעיונות,
אנחנו נבדוק ואולי אעדכן כשנמצא משהו בסוף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה