דיגיטל עבודה כמנהל שיווק עם אינטרנט מסונן. אפשרי?

A V I

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כיוון שעבודה כמנהל שיווק דורש למידה מתמדת ברשת + התחברות קבועה ועבודה על כל סוגי הרשתות החברתיות הקיימות, + מערכות רבות לשימוש המשווק
האם עבודה כשכיר תאפשר לי להחזיק אינטרנט מסונן, ורק בעבודה להיות עם חיבור רגיל, או שיחייבו אותי להיות עם פרוץ לעבודה מהבית בזמנים לחוצים?
אשמח לעצתכם
תודה רבה
נ.ב ההגנה המדוברת מתייחסת להדרן, שכפי הבנתי היא הפתוחה ביותר מבין המסוננות

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לא יודע מה יחייבו אותך, והדרן ממש לא נחשבים לפתוחים ביותר מבין הסינונים, אם כבר ההפך..
אם אתה צריך להיות חשוף לכל סוגי הרשתות החברתיות, אני אישית לא מכיר סינון שיידע לתת לך מענה אמיתי בסטנדרטים 'חרדיים', לא במחשב ולא בפון.

A V I

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אם יש למישהו פתרונות לעבודה עם מסונן
אשמח לשמוע
אולי חברת הסינון יכולה להחריג שימוש ברשתות הנ'ל ושעדיין ישאר מוגן מתמונות וכיו'ב?

• תודה
Reactions: A F

A F

משתמש מקצוען
אם יש למישהו פתרונות לעבודה עם מסונן
אשמח לשמוע
אולי חברת הסינון יכולה להחריג שימוש ברשתות הנ'ל ושעדיין ישאר מוגן מתמונות וכיו'ב?
אני עבדתי במקום שהם עבדו עם "נתיב" והיה שם כמה דרגות סינון.... לחלק מהעובדים היה מאוד חסום ולחלק לא "מאוד"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה