דרוש מידע עבודה בשכר של 20K ומעלה לחודש

עט להשכיר

משתמש מקצוען
אוקי, אני אסביר, אנסה לענות על הכל :)
צריך להבין שמה שיפה בעבודה בתחום הפנסיוני היא שיש בה סוג של הכנסה פסיבית
ז"א התגמול מחברות הביטוח כולל עמלה חודשית על פרמיה שמשולמת. כך שאם בחודש מסויים עשיתם מכירות בהיקף של 4000 ש"ח פרמיה חודשית, את החודש הבא תתחילו עם הכנסה של 4000 ש"ח, כך שגם בחודש שהיקף המכירות בו קטן יותר (חודשי חגים וכדו') יש עדיין את ההכנסה הפסיבית שהיא נותנת מרווח נשימה ויכולת להתנהל כלכלית בצורה קלה יותר. כך שאפשר לבנות תיק לקוחות בעבודה קשה של שנה שנתיים ואח"כ יותר לשמר את התיק ולגייס לקוחות חדשים שיעבו את התיק הקיים.
כמו"כ היום על ייעוץ פנסיוני לוקחים בין 500 ל1000 ש"ח לשעת ייעוץ שזה גם תוספת יפה מאוד למשכורת.

ולשאלות...

להוצאת רשיון צריך לעבוד 4 מבחני יסוד ועוד 2 מבחנים לקבלת התעודה וחצי שנה סטאז'.
למי שיש תואר בכלכלה או חשבונאות אפשר לקבל פטור על חלק מהמבחנים.
המבחנים הם יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסיקה
אחרי שעוברים את 4 המבחנים האלו ניגשים ל-2 בחינות נוספות- מקצועית א' וגמר פנסיוני.
יש מבחנים מטעם הרשות לניירות ערך ורשות שוק ההון כל חצי שנה (בד"כ בחודשים מאי-יוני ונובמבר- דצמבר)
בשנים האחרונות העלו מאוד את הרמה של המבחנים כי השוק מוצף אבל מי שמשקיע ולומד, מצליח. אין סיבה לא לעבור אם לא משקיעים ולומדים.
(בדרך אגב, אמר לי מרצה בתחום שהמגזר החרדי עובר באחוזים הרבה יותר גבוהים מהמגזר הכללי, רואים שיש להם ראש טוב)
כל אחד יכול לבחור את מסלול הלימודים, לצורך העניין מי שיש לו זמן יכול גם לגשת ל-4 המבחנים ביחד.
אני אישית סיימתי את הלימודים תוך שנה וחצי כי הגעתי מהתחום ובשניים מתוך 4 המבחנים ידעתי את כל החומר כך שלא הייתי צריכה להשקיע בלמידה, כך שעשיתי בכל סמסטר 2 מבחנים וב"ה עברתי בכולם בפעם הראשונה.

רק לאחר שעוברים את 4 המבחנים אפשר לגשת לשלב הסטאז' ו-2 המבחנים הנוספים.

אפשר לשלב את הלימודים תוך כדי עבודה, יש סוכנויות/חברות ביטוח שמכשירות את העובדים תוך כדי עבודה וחלקן גם מממנות את הלימודים.

במקום הלימודים שאני למדתי יש אפשרות ללמידה אינטרנטית מה שהקל עלי מאוד לנהל את הלימודים בצורה שנוחה לי, שעות הערב, לא על חשבון הילדים, התקדמתי בקצב שלי בחומר וזה הקל עלי מאוד.

לגבי מלגות, אין לי מושג.

מקווה שעניתי על הכל, אם יש עוד שאלות בכיף!!!
@bnoya

ברשותך, אני מתעניינת מאד בלימודי ייעוץ פנסיוני, כבר שנים בתחום הביטוח.

אני מבינה שלמדת באורין שפלטר. מעניין אותי מה שרשמת בסוף הציטוט. למדת קורס אינטרנטי בלבד?

הם מציעים אופציה זו במחיר זול משמעותית.

את מכירה / שמעת על מכללת bdo?

bnoya

משתמש מקצוען
@bnoya

ברשותך, אני מתעניינת מאד בלימודי ייעוץ פנסיוני, כבר שנים בתחום הביטוח.

אני מבינה שלמדת באורין שפלטר. מעניין אותי מה שרשמת בסוף הציטוט. למדת קורס אינטרנטי בלבד?

הם מציעים אופציה זו במחיר זול משמעותית.

את מכירה / שמעת על מכללת bdo?
אכן למדתי באורין, קורס אינטרנטי בלבד
זה זול משמעותית ולי היה מאוד נוח
על bdo לא שמעתי....

bnoya

משתמש מקצוען
ומה עשית אם היו לך שאלות / משהו לא ברור?

יש עם מי לדבר?
כן. יש שם פורום שאפשר לשלוח בו שאלות
המרצים נותנים בתחילת הקורס את הוואטסאפ והמייל שלהם
בד"כ נפתחת גם קבוצת וואטסאפ וקבוצה בפייסבוק שאפשר לשאול שם שאלות.
ויש גם וובינרים בזום שאז אפשר לשאול גם שאלות
תכלס, לא נתקלתי בקושי רציני שלא קיבלתי עליו מענה.
מה שנוח זה שאפשר לבחור את השעות שנוחות לך ללמוד ולהתקדם בקצב האישי שלך
ואם יש נושאים שיודעים אז פשוט אפשר לדלג או להריץ במקום לשרוף כמה שעות טובות במכללה

עט להשכיר

משתמש מקצוען
כן. יש שם פורום שאפשר לשלוח בו שאלות
המרצים נותנים בתחילת הקורס את הוואטסאפ והמייל שלהם
בד"כ נפתחת גם קבוצת וואטסאפ וקבוצה בפייסבוק שאפשר לשאול שם שאלות.
ויש גם וובינרים בזום שאז אפשר לשאול גם שאלות
תכלס, לא נתקלתי בקושי רציני שלא קיבלתי עליו מענה.
מה שנוח זה שאפשר לבחור את השעות שנוחות לך ללמוד ולהתקדם בקצב האישי שלך
ואם יש נושאים שיודעים אז פשוט אפשר לדלג או להריץ במקום לשרוף כמה שעות טובות במכללה

תודה, התשובות שלך עוזרות לי מאד!

ציינת שסיימת תוך שנה וחצי. זה נשמע לי מהיר מאד.

אני מבינה שהיגעת מתחום הביטוח והיה לך רקע מוקדם.
מותר לשאול מה היה הרקע?

bnoya

משתמש מקצוען
תודה, התשובות שלך עוזרות לי מאד!

ציינת שסיימת תוך שנה וחצי. זה נשמע לי מהיר מאד.

אני מבינה שהיגעת מתחום הביטוח והיה לך רקע מוקדם.
מותר לשאול מה היה הרקע?
בכיף...
אני עובדת בתחום הביטוח בכל מה שקשור לסיכונים, חא"ט, תביעות ותכנון פרישה

לגבי הלימודים, שנה וחצי זה דיי סטנדרטי אם את רוצה להשקיע ולסיים מהר, כי תכלס יש לך מבחן פעם בחצי שנה וכל קורס הוא בערך 20-22 שיעורים כולל תרגולים ובד"כ זה שיעור בשבוע אז אפשר לקחת 2 קורסים כל פעם וככה לסיים יותר מהר במקום לעשות כל פעם רק קורס אחד
לדוג' לקחת את כלכלה ויסודות הביטוח- אם את מתחום הביטוח אז יסודות זה כלום ושום דבר וכלכלה מאוד מעניין
ולקחת את חשבונאות ומימון וסטטיסטיקה שזה חומר מאוד דומה ורובו חישובי שאז יותר קל לזכור את הכל
אח"כ לעשות את מקצועית א' שזה קשוח ממש ביחד עם גמר פנסיוני ששוב אם את מתחום הביטוח הוא ממש פשוט וסיימת הכל בשנה וחצי בעז"ה

עט להשכיר

משתמש מקצוען
בכיף...
אני עובדת בתחום הביטוח בכל מה שקשור לסיכונים, חא"ט, תביעות ותכנון פרישה

לגבי הלימודים, שנה וחצי זה דיי סטנדרטי אם את רוצה להשקיע ולסיים מהר, כי תכלס יש לך מבחן פעם בחצי שנה וכל קורס הוא בערך 20-22 שיעורים כולל תרגולים ובד"כ זה שיעור בשבוע אז אפשר לקחת 2 קורסים כל פעם וככה לסיים יותר מהר במקום לעשות כל פעם רק קורס אחד
לדוג' לקחת את כלכלה ויסודות הביטוח- אם את מתחום הביטוח אז יסודות זה כלום ושום דבר וכלכלה מאוד מעניין
ולקחת את חשבונאות ומימון וסטטיסטיקה שזה חומר מאוד דומה ורובו חישובי שאז יותר קל לזכור את הכל
אח"כ לעשות את מקצועית א' שזה קשוח ממש ביחד עם גמר פנסיוני ששוב אם את מתחום הביטוח הוא ממש פשוט וסיימת הכל בשנה וחצי בעז"ה
ואת כל זה עשית תוך כדי משרה מלאה?
עם ילדים בבית?

סליחה על החפירה, מנסה לקבל תמונה של מה נדרש.

השיעורים האינטרנטיים מוקלטים ואת צופה בהם מתי שנח לך?

bnoya

משתמש מקצוען
ואת כל זה עשית תוך כדי משרה מלאה?
עם ילדים בבית?

סליחה על החפירה, מנסה לקבל תמונה של מה נדרש.

השיעורים האינטרנטיים מוקלטים ואת צופה בהם מתי שנח לך?
כן. משרה מלאה פלוס
האמת שלא מתוך בחירה נוצר מצב שכמה שנים לא היו ילדים קטנים והגדולים כבר יותר עצמאיים אז פשוט ניצלתי את הזמן ללמוד בערבים עד שהם הגיעו ב"ה..

וכן, השיעורים מוקלטים, יש בנק נקודות, כל שיעור עולה 50 נקודות, מקבלים נקודות שמקנות לך אפשרות לצפות בכל שיעור פעמיים. מהרגע שפתחת את השיעור יש לך 48 שעות לצפות בו ואח"כ הוא ננעל שוב
לפני כל קורס את מקבלת את כל הספרים עם כל החומר הלימודי כולל התרגולים ופשוט לומדים עם השיעור והספרים במקביל.
את גם יכולה לבחור באיזה קצב להתקדם, אם יש לך שבוע יותר פנוי והחומר עף לך אז אפשר להריץ גם 4 שיעורים בשבוע... זה נורא נוח כי לא כבולים למסגרת מחייבת ומצד שני צריך לזה משמעת עצמית ויכולת רביצה מול המחשב :)

עט להשכיר

משתמש מקצוען
כן. משרה מלאה פלוס
האמת שלא מתוך בחירה נוצר מצב שכמה שנים לא היו ילדים קטנים והגדולים כבר יותר עצמאיים אז פשוט ניצלתי את הזמן ללמוד בערבים עד שהם הגיעו ב"ה..

וכן, השיעורים מוקלטים, יש בנק נקודות, כל שיעור עולה 50 נקודות, מקבלים נקודות שמקנות לך אפשרות לצפות בכל שיעור פעמיים. מהרגע שפתחת את השיעור יש לך 48 שעות לצפות בו ואח"כ הוא ננעל שוב
לפני כל קורס את מקבלת את כל הספרים עם כל החומר הלימודי כולל התרגולים ופשוט לומדים עם השיעור והספרים במקביל.
את גם יכולה לבחור באיזה קצב להתקדם, אם יש לך שבוע יותר פנוי והחומר עף לך אז אפשר להריץ גם 4 שיעורים בשבוע... זה נורא נוח כי לא כבולים למסגרת מחייבת ומצד שני צריך לזה משמעת עצמית ויכולת רביצה מול המחשב :)

אלפי תודות, עזרת לי מאד!

-HINDY-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צלם וידאו 30K - 60K

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה