כללי סרט של הצונאמי

ישראל א

משתמש רשום
מדובר בקליפ קצר בן שלושים שניות. במשקל של מעל 100MB אם אתם בכל זאת מעונינים תודיעו לי.

ישראל א

משתמש רשום
נכתב ע"י כתיבה נכונה;505451:
אני חסום ואין לי גישה לשם
פשוט מאד, מתקשרים לנתיב ומבקשים לפתוח לכם גישה לאתר של ג'מבו מייל, יש אפשרות לבקש מנתיב ע"י שליחת מייל.

כתיבה נכונה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה. ואם אני לא גר בארץ ולא משתמש בנתיב אלא במשהו אחר? ידעתי מג'מבו מייל, רציתי לידע אם יש משהו אחר

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י כתיבה נכונה;505602:
תודה. ואם אני לא גר בארץ ולא משתמש בנתיב אלא במשהו אחר? ידעתי מג'מבו מייל, רציתי לידע אם יש משהו אחר

א. נתיב לא קשור לארץ אפשר להשתשמש עם נתיב בכל העולם.
ב. אפשר לשלוח את זה בג'ימייל ב-5 חלקים. לפצל את זה עם WINRAR ל-5 חלקים של 20 מגה ולשלוח כל חלק בנפרד.

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
א. ישראל אתה יכול להעלות את הלינק ג'מבומייל של הסרט וכל מי שרוצה יכול להוריד, אין צורך להעלות מחדש לשרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה