דרוש מידע סרט לדים על סוללות

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש כזה דבר סרט לדים שפועל על סוללות ללא חיבור לחשמל?
רוצה להדביק מאחורי תמונת זכוכית.

avi++

משתמש מקצוען
יש כזה דבר סרט לדים שפועל על סוללות ללא חיבור לחשמל?
רוצה להדביק מאחורי תמונת זכוכית.
אבל אני הייתי לוקח רגיל עם יואסבי ומחבר למטען נייד הכי פשוט
ק''ש

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אשמח אם תוכל להעלות תמונות של המוצרים כולל הפרטים - אורך הסרט, מחיר וכו' כי האתר חסום לי.
למה הכי פשוט חיבור יואסבי? במה זה יותר פשוט מסוללות?

avi++

משתמש מקצוען
אשמח אם תוכל להעלות תמונות של המוצרים כולל הפרטים - אורך הסרט, מחיר וכו' כי האתר חסום לי.
למה הכי פשוט חיבור יואסבי? במה זה יותר פשוט מסוללות?
א. איזה גודל אתם צריכים? ואיזה צבע?
ב. לא התכוונתי שהחיבור הכי פשוט, התכוונתי שלא צריך מטען נייד גדול או חזק, מספיק אחד כזה שעולה 10 שקל, אע''פ שבמחשבה שניה החיבור גם יותר פשוט כי זה גם מחזיק יותר זמן וגם הטעינה יותר פשוטה וגם יש יותר מבחר

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
א. איזה גודל אתם צריכים? ואיזה צבע?
ב. לא התכוונתי שהחיבור הכי פשוט, התכוונתי שלא צריך מטען נייד גדול או חזק, מספיק אחד כזה שעולה 10 שקל, אע''פ שבמחשבה שניה החיבור גם יותר פשוט כי זה גם מחזיק יותר זמן וגם הטעינה יותר פשוטה וגם יש יותר מבחר
בערך 2.1 מ', מתלבטת על הצבע, זה הולך לפי מטרים שלמים או שאפשר לחתוך באמצע?

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
התכוונתי שלא צריך מטען נייד גדול או חזק, מספיק אחד כזה שעולה 10 שקל
איפה קונים מטען נייד ב10 ש"ח?
אתה יכול לבדוק לי בקישור כמה אמפר צריך? כי אני חושבת שצריך 1 אמפר וכל המטענים הניידים שמצאתי הם שני אמפר.
זה מה שהזמנתי:
https://he.aliexpress.com/item/1005...ene:pcDetailBottomMoreOtherSeller|query_from:

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לא משנה האמפר, זה משנה רק כשיש סוללה נטענת ,אפשר להשתמש בכל מטען נייד, ניתן לקנות בכל חנות אלקטרוניקה
זכור לי שראיתי את זה בפרטים למטה שיש להשתמש רק ב1 אמפר,
כרגע האתר חסום לי, אשמח אם תוכל לבדוק למטה בפרוט.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה