סרטוני קישוט עוגות / עיצוב מנות שפתוחים בנטפרי °°נספח°°»»»

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה על פתיחת האשכול. אני רוצה להסב את תשומת ליבך לסרטון שיש בו שילובים של בשר וחלב יחד בצורה צורמת שקשה להתעלם ממנה. חושבת שכדאי למחוק את זה. הסרטון הוא סרטון של 'עיצוב מנות (הגשה)'.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה על פתיחת האשכול. אני רוצה להסב את תשומת ליבך לסרטון שיש בו שילובים של בשר וחלב יחד בצורה צורמת שקשה להתעלם ממנה. חושבת שכדאי למחוק את זה. הסרטון הוא סרטון של 'עיצוב מנות (הגשה)'.
תודה על הערנות!
אודות איזה סרטון מדובר? את יכולה לדווח? (בכל מקרה כבר אין לי אפשרות לערוך.)

יגאל הארוך

משתמש מקצוען
תודה על הערנות!
אודות איזה סרטון מדובר? את יכולה לדווח? (בכל מקרה כבר אין לי אפשרות לערוך.)
זה לא בשר בחלב
זה פירה עם בשר

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
"עיצוב עוגות | עיצוב מאפינס:"
מישהי יודעת מאיזה חומר הפרחים בהתחלה?
הם נראים שמתקשים אח"כ
עם ריצ' ודאי א"א להגיע לזה...

נערך לאחרונה ב:

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עיצוב עוגות | עיצוב מאפינס:
הם נראים שמתקשים אח"כ
יתכן שאני טועה, אבל נראה לי שזו קצפת רגילה שפשוט הקפיאו את מה שיצרו.

פנינה אורשלימי

צילום הוא הקפאה של רגע קסום שלא ישוב עוד.....
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לגבי האשכול הנוכחי

החל מעכשיו יעלו רק תמונות עם הסבר על הטכניקה, איך עושים, כדי שתהיה למידה מזה, כי אחרת זה לא עומד בכללים.

בהצלחה!

אפריים ש

משתמש חדש
"עיצוב עוגות | עיצוב מאפינס:"
הם נראים שמתקשים אח"כ
אני חושב שזה עשוי בצק סוכר. ככה ידוע לי שעושים גם את הכתרים בעוגות מעוצבות, יוצרים את הצורה הרצויה על משטח או בתוך תבנית ומחכים כמה שעות עד להתקשחות.
נ.ב.
אם רוצים לעשות את זה עגול כמו כתר צריך ליבש את זה בתוך כלי בדיוק בצורה הרצויה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה