תקשורת סקר מכשיר כשר + אקסל + שורה מחוקה בלבן לחוכמולוגים בלבד...

משה פפירוב

מלחין ויוצר מוזיקה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לנתן
תוכל לתת קישור לקרוא את הספר שלך?

אוהב ציון

משתמש רשום
K35- שמע מצוין, רמקול סטנדרטי, בטריה מצוינת, קליטה בסדר גמור. חזק מאוד! שרד נפילה מקומה שניה ללא שריטה. לא מצאתי חיסרון חוץ מזה שקצת כבד (לא משמעותי).
שיאומי Q1+ - שמע ורמקול מצוינים, בטריה מצוינת, קליטה מצוינת, ממשק מצוין. הבעיה היחידה היא שהמכשיר עדין למדי. המסך הלך מנפילה מהיד לשולחן.
נוקיה 215- מכשיר זוועה. אין בו שום דבר טוב. לא קליטה, לא בטריה, לא שמע ולא רמקול.
נראה לי שכולם התעדכנו לבד לשעון חורף.
ממליצה לך להפוך את הטבלה באקסל(להחליף בין העמודות לשורות)
k35
בשימוש אחרי שנה עושה בעות בשמיעה וקליטה

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כמה הערות:
לC2 יש מתאם באליאקספרס שמתאים אותו לכמעט כל סוגי האוזניות לפלאפונים. עובד מצוין מניסיון שלי.
בC2 יש משהו מעצבן ביומן שיחות שהוא מוגבל ללא יותר מ20 שיחות לכל אחד מהסוגים הבאים- שלא נענו, נענו וחוייגו. בכל אחד מהם אתה יכול לראות רק את השיחה האחרונה שהייתה עם המספר הרלוונטי חוץ מאם יש לאותו איש קשר שני מספרים והוא חייג משניהם אליך בתוך טווח העשרים שיחות שאז אתה יכול לראות חמש שיחות אחרונות. מקוה שהובנתי...
בC2 יש רק שעון מעורר אחד ליום.
שיאומי מקשים וQ1 זה אותו דגם. לדעתי המומלץ זה רק עם הגירסא של וועדת הרבנים. יש לו באג שהרבה אוזניות בלוטוס לא עובדות איתו טוב.

פישל לוי

משתמש מקצוען
ברשותי קיים מכשיר יאנג כשר של סמסונג
מעלות שלו: מגע טוב, מכשיר לא כבד במיוחד, נוספים עליו פונקציות נוחות (נעילת מסך, תיקיות אנשי קשר על המסך, הקלטה די איכותית, תזכירים עם אפשרות כתיבה של כמויות מלל. אני משתמש בזה כדי לכתוב טורים לפני פרסום למשל...)
חסרונות: שכחת לנעול את המסך? תצפה אחר כך לטלפונים מאנשים שהכיס החליט שהוא חייב להתקשר אליהם...
ביאנג אפשר להגדיר נעילה אחרי מס' שניות בלי שימוש

sk1203

משתמש מקצוען
בלת"ק
היה לי את הנוקיה 208 נראה לי באזור ה-10 שנים, בשנה האחרונה השקע טעינה יצא לי
חוץ מזה הייתי ממש מרוצה

עבודה ברגע

משתמש פעיל
אני חושב לפתוח עמותה שהמטרה שלה תהיה לתכנן פלאפון חדש שמיוחד לציבור החרדי...
טלפונים באיכות כמו פעם ובחדשנות של היום!
אני לדוגמא לא מבין למה ועדת הרבנים לא משקיעה כסף במקומות הנכונים...
במקום לעשות קמפיין על מחבל מחופש שיאומי חצי טאצ { שזה כשלעצמו חשוב מאוד }
שיפתרו את מקור הבעיה!!! שיתכננו שיחשבו שימציאו פלאפון טוב ואיכותי לציבור החרדי!
מצידי שיסעו לסין לאוסטרליה וגם לאונלולו או לכל מקום אחר
כשבחור ישיבה רואה את הפלאפון חצי טאצ ולעומת זה הוא רואה את רוב הפלאפונים הכשרים שרובם לא מרוצה מהם בלשון המעטה..
הוא לא חושב הרבה וישר קונה חצי טאצ { ולא שאני מצדיק אותו } ומכאן הדרך לנפילת הבחור = קצרה!
ואם תגידו זה עולה מיליונים לתכנן כזה פלאפון...
א. זה לא תרוץ.
ב. שמצידי יעשו קמפיין התרמה אני מוכן אישית לתרום לכזה דבר גם 500 ש"ח ויותר...
אני ישמח לשמוע מהציבור היקר למה אין איזו שהיא עצומה קריאה וכדומה לגוף האחראי לדבר שמבחינתי זה ועדת הרבנים שידאגו לדבר הזה! הפתרון הוא לא לצאת בקמפיין נגד שיאומי (זה טוב בתוספת לא שזה מגיע בלי הפיתרון האמיתי...) אלא לדאוג לפלאפון טוב ואיכותי!
שזה לא קשה כלל וכלל!
הסיבה העיקרית שאין היום פלאפונים כמו יאנג או C - 2 או נוקיה האיכותיים של פעם
פשוט מאוד החברות משקיעות היום בעיקר בסמארטפונים לאף חברה אין טעם להשקיע בציבור יחסית קטן שלוקח רק פלאפונים כשרים!
ואני חושב שעם קצת רצון טוב היה ניתן לשווק פלאפון טוב ואיכותי...
תגידו לי אם טעיתי יתכן שאני לא רואה את כל התמונה המלאה אשמח לשמוע את דעתכם!

נערך לאחרונה ב:

משה פפירוב

מלחין ויוצר מוזיקה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני חושב לפתוח עמותה שהמטרה שלה תהיה לתכנן פלאפון חדש שמיוחד לציבור החרדי...
טלפונים באיכות כמו פעם ובחדשנות של היום!
אני לדוגמא לא מבין למה ועדת הרבנים לא משקיעה כסף במקומות הנכונים...
במקום לעשות קמפיין על מחבל מחופש שיאומי חצי טאצ { שזה כשלעצמו חשוב מאוד }
שיפתרו את מקור הבעיה!!! שיתכננו שיחשבו שימציאו פלאפון טוב ואיכותי לציבור החרדי!
מצידי שיסעו לסין לאוסטרליה וגם לאונלולו או לכל מקום אחר
כשבחור ישיבה רואה את הפלאפון חצי טאצ ולעומת זה הוא רואה את רוב הפלאפונים הכשרים שרובם לא מרוצה מהם בלשון המעטה..
הוא לא חושב הרבה וישר קונה חצי טאצ { ולא שאני מצדיק אותו } ומכאן הדרך לנפילת הבחור = קצרה!
ואם תגידו זה עולה מיליונים לתכנן כזה פלאפון...
א. זה לא תרוץ.
ב. שמצידי יעשו קמפיין התרמה אני מוכן אישית לתרום לכזה דבר גם 500 ש"ח ויותר...
אני ישמח לשמוע מהציבור היקר למה אין איזו שהיא עצומה קריאה וכדומה לגוף האחראי לדבר שמבחינתי זה ועדת הרבנים שידאגו לדבר הזה! הפתרון הוא לא לצאת בקמפיין נגד שיאומי (זה טוב בתוספת לא שזה מגיע בלי הפיתרון האמיתי...) אלא לדאוג לפלאפון טוב ואיכותי!
שזה לא קשה כלל וכלל!
הסיבה העיקרית שאין היום פלאפונים כמו יאנג או C - 2 או נוקיה האיכותיים של פעם
פשוט מאוד החברות משקיעות היום בעיקר בסמארטפונים לאף חברה אין טעם להשקיע בציבור יחסית קטן שלוקח רק פלאפונים כשרים!
ואני חושב שעם קצת רצון טוב היה ניתן לשווק פלאפון טוב ואיכותי...
תגידו לי אם טעיתי יתכן שאני לא רואה את כל התמונה המלאה אשמח לשמוע את דעתכם!
מסכים עם כל מילה!!!

tora

משתמש רשום
אני חושב שישנה בעיה להסתמך על סקר שכזה
מפני שזה לא סקר מספיק גדול ולכן טעות הדגימה ממש משמעותית. אחד למשל רגיל לפלאפון קטן ולכן מפריע לו גדול והוא מתלונן עליו ש"זה לא נח". יש כאלה שאוהבים ממשק כזה או אחר ויש כאלה שלא אוהבים וכדומה. יש שנפל הפלאפון שהוא קנה למוכר עוד בחנות ולכן יש לו בעיות שמיעה או קליטה וכו'. אחר כותב שפלאפון פלוני חלש אבל זה בגלל שהוא מאוד אגרסיבי . וזה מטה את כל הסקר
בעיה נוספת שיש מכשירים בשוק שיש להם גירסאות חדשות והיצרנים תיקנו באגים שהיו בהם (למשל מקשים) בגירסאות החדשות ואם משיב מישהו שהכיר את הפלאפון הישן הוא גורם לדיסאינפורמציה

עקרונית אני ממליץ לפני שקונים מכשיר, באם ישנה אפשרות כדאי לשאול מגמ"ח פלאפונים וככה להכיר את הפלאפון אומנם קשה לדעת כמה זמן הפלאפון מחזיק אבל אפשר להתרשם לפחות מזמן נתון מהממשק קליטה וכו'
נתון נוסף שניתן לקבל מהמוכרים בחנויות על איזה פלאפונים הם מקבלים הכי פחות תלונות.

יונה צחורה

משתמש מקצוען
עדכנתי כמה שדות
ז' חשוון
תודה על ההשקעה עם כל הפירוט
אולי תוכל לעזור לי
אנחנו רוצים לקנות את היאנג כשר
ולא מוצאים!
יש לך מושג איפה ניתן להשיג אותו בירושלים?

מה ההבדל בין יאנג 2 ל 6310 ?

rchoen

משתמש רשום
בתור אחד שנמצא בעניין..
נאמרו כאן כמה דברים לא נכונים שנובעים מחוסר ידיעה,
אבהיר שאין לי כל קשר לועדה, (קצת להיפך)
ועדת הרבנים לא מייצרת מכשירים ולא מתכנתת שום תוכנה
נטו מתן כשרות למכשיר שעומד בדרישות
בדיוק כמו שהעדה החרדית לא מייצרת בשר וכו'
כל מי שמעוניין יכול לייבא מכשיר ולקבל הכשר, מי שרוצה מוזמן,
רק אני לא מציע להיכנס לזה, אחרי שלפחות עשרה! מכשירים שיובאו לא הצליחו לכסות את העלויות,
כשאדם קונה מקרוגל זה מחזיק לו כמה שנים ובד"כ לא מתקלקל כי הוא משתמש בזה פעם פעמיים ביום
מכשיר סלולר נמצא בשימוש יומיומי ויש בו גם אנטנה גם הטענת סוללה גם מיקרופון ורמקול ואין סיבה שלא יהיו לו הרבה תקלות
חברות כמו סמסונג ונוקיה מחזיקים אנשי מפתח בכירים שיודעים כמה עובי מסך, צורת הלחמה ועוד מלא פיצ'רים שרק מתכנת יודע
מי שאמר ששווה להם לייצר כשרים כי יש 'הרבה' שיקנו את זה לא יודע על מה מדבר
חברת פנסוניק לדוג' לא מייצרת מכשיר פחות מעשר מליון! עותקים ובמכשיר סלולר זה לכאורה הרבה יותר
אז קצת פרופורציה
אני אישית מכיר כמה משווקים שמנסים הכל להגיע לרמה מיטבית וקשה מאוד להגיע לזה
ועוד פרט קטן, כדי לייבא מכשיר צריך להביא לפחות 5000 עותקים שזה אומר השקעה של כמליון וחצי במזומן
ואז חצי שנה עד שמגיע ומשוחרר בארץ
ועוד 3 חודש של השוטף עד שמתחיל לראות כסף
אז גם לגבי המחיר יש הצדקה
האם יש דרך לתקן בבית נוקיה C2 שלא שומעים אותי בשיחה ,כל השאר תקין ?

האם ממליץ על G5?

מומחה על

משתמש פעיל
האם יש דרך לתקן בבית נוקיה C2 שלא שומעים אותי בשיחה ,כל השאר תקין ?

האם ממליץ על G5?
נסה להדק את שני חלקי המכשיר בצד התחתון שלו בעת שיחה,
אם שומעים אותך - זו בעיית ברגים שאינם מהודקים יפה,
ולא, יש צורך להחליף את המיקרופון שלו.
לגבי G5 מכשיר עם קליטה טובה תפריט נח, עמידות סטנדרטית
איי טופ, אסקולס - מכשירים בליגה

מומחה על

משתמש פעיל
ומי שמעוניין במכשיר יאנג כשר
הגיע כמות מצומצמת, ניתן להשאיר הודעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה