קורונה סקר חזרה ללימודים

האם תשלחו את למוסדות הלימוד אם יחזרו ביום ראשון

• ודאי, סוף סוף

• אין מצב

• אשלח אבל עם אלפי אזהרות ולב כבד

• לפחות בהתחלה- לא

• הייתי רוצה שלא אבל אן לי ברירה

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הצבעתי לא, אבל זה נוגע רק לגבי בנות, ובנים קטנים.
לגבי בנים גדולים בכיתות גבוהות וישיבות (עדיין ביה''ז...)- מורכב יותר...

collage

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה נשמע קצת מוזר, לא שאני מבינה ולא שאני יודעת לתת דעה....
אבל או ששמים אותנו בסגר ומותר לצאת רק 100 מטר, או חוזרים לשגרה וזהו...
המגיפה עוד פה, לצערי עוד לא כולם שומרים על הכללים 100%, יש שיוצאים בכייף אפילו שהם 100% חולים מאומתים!!!
מה שאני יעשה, לא יודעת, כתבתי לא, נמתין ליום ראשון נראה מה המצב בגנים, וזה גם מאד מאד תלוי אך המורים יתנהגו, אם ישמרו על כללי הבטיחות וכו', בטוח לי שאני ישלח בהמשך השבוע,
אבל לצערי מעצבן שלא כולם שומרים על הכללים, והלוואי שנוכל לשמור על הכללים כמו שצריך ולחזור לשגרה ברוכה. ונזכה בקרוב שיעבור המגפה ללא צער....

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הצבעתי לפחות בתחילה לא.
חושבני שאין מנוס, וגם לטובת הילדים יום אחד איפשהו בשנת 2021 הם יצטרכו כבר לשוב ללימודים, אז והיה והרופאים והרבנים יאפשרו את זה לא נראה לי שאמנע, אבל עכשיו ממש לא, מה גם שלא הרופאים וודאי שלא ה'גדולים' הורו לשוב.

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
כמובן שאין שום חזרה ללימודים ביום ראשון לכן הסקר מגוחך. 'האם תשתתף בחתונה המונית ביום ראשון?'
ניסוח הסקר צריך להיות כזה.
באם יוחלט בשלב מסוים לאחר שיוכח כי הושגה שליטה על קצב ההדבקה, לאפשר חזרה ללימודים תוך כדי הגבלות מחמירות. האם תשלח את ילדיך?
לא.
כן.
כן באם יוכרע על ידי גדולי ישראל שניתן לשלוח וזכות התורה תגן עליהם.

collage

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הסקר מצחיק ממש
גם אם משהו היה רוצה לבחור באופציה א , לא היה לו את האפשרות כי זה סקר שרואים מי הצביע מה...

מצד שני את לא יכולה לראות לפני שאת מצביעה מה אחרים ענו על הסקר, ככה שאת חושבת אני היחידה שככה עונה, וזה כן סוג של הפתעה ומסקרן לראות מה האחרים יענו.....

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני פתחתי את הסקר,
אני רוצה לשנות שלא יוכלו לראות
א געש עפו האב איך. צריך להיות חזק עם הגייה שלך. לא תחלית עבור הילדים כשאת לא ברור עם עצמך. מה איכפת לך מה שאחרים חושבים או רואים מה את אוחזת????

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
@פלטפורמה תודהרציתי לפתוח ולא ידעתי איך.
האמת שהתוצאות פה מפתיעות אותי,
לם
לפי האווירה הכללית פה חשבתי שיעופו על זה....
אני באופן אישי בוודאי לא חושבת לשלוח לפני שיעברו שבועיים מפסח.
אם נראה שאכן המצב רגוע והעקומה בירידה, גם ובעיקר פה בעיר ולא רק ברמה הארצית, נשקול בשנית.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה כ"כ הזוי, זה-הילדים-שלנו-המתנות-שקיבלנו,
להגיע לבית משוגעים????
רק אני מזועזעת?
ויש לי ב"ה ילדים קטנים וצפופים, וילד של חנ"מ, ילד לא קל, ואני ממש לא מרגישה שאני אגיע לבית משוגעים!
הילדים שלי לא מלאכים (ב"ה) ויש התמודדויות, אבל כרגע זה התפקיד שלנו

אה, וה' לא מנסה אדם בלי שיש לו את הכלים להתמודדות.

ובהחלט אני באמצע לגבש לעצמי הום סקולינג לכל ילד כדי לתת את המקסימום שאני יכולה, אין לי תעודת הוראה, אבל בא נחשוב שזו שעת איכות לכל ילד,
חשבתי על לגבש שיעור של שעה לכל ילד כל יום, הגדולים-קצת בעיה, ישבו גם עם אבא שלהם וילמדו, אבל אני אלמד אותם חשבון קצת אנגלית-חלום שלהם, ובחיידר שלנו לא לומדים.
הבינוניים, אשב איתם על קריאה, חשבון, וחיזוק יכולות חברתיות\או מניה לבן ה-5 שמתקשה בו.
החנ"מ-אשב איתו על חיזוק השרירים, שפה ותקשורת, גזירה, פלסטלינה, ואולי אולי אולי אצליח סופסוף ללמד אותו צבעים ושיזכור, ואם נצליח בזה ננסה לעבור לאותיות.
והקטן-גמילה... וכן פיתוח שפה ברמה גבוהה, קצת מוכנות לגיל 3 אפילו שהוא רק עכשיו נהיה בן שנתיים, הוא חכם אש, אני אנצל את זה (רק לשמוע אותו אתמול בערב, מתחנן על נפשו לאחיו שהתעללו בו "תאחמו עלי" (תרחמו עלי) לא לטרוף?)
בינתיים כל השאר יבלו במשחק רצפה\חברה\ציור חופשי
למי שמתקשה-אולי תצליחו לקחת רעיונות,
בהצלחה

תקליט-אור

משתמשת מקצוענית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני עניתי "אין מצב",

אבל בהסתייגות אחת: אם גדולי ישראל יורו במפורש לשלוח את הילדים ללימודים - אשלח.
אבל כמובן שאם הם יתנו את החזרה ללימודים בקיום הנחיות כלשהן, ואראה בשטח שההנחיות לא מתקיימות במלואן - כפי שקרה אחרי פורים, הפעם אתעקש ולא אשלח-בכל-זאת-עם-נקיפות-מצפון כפי שעשיתי לצערי אחרי פורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה