דרוש מידע סקר-ארוחת בוקר יוקרתית

האם הייתם משלמים או מזמינים ארוחת בוקר יוקרתית לחתן וכלה וכו'?

• אף פעם לא.

• כן , אבל לא הייתי משלם יותר מ100 ש"ח

• כן ,אבל לא הייתי משלם יותר מ200 ש"ח

• כן, הייתי משלם 350 ש"ח

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

תכלס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם גרנולה זו לא @מישהי אחת
אז כדאי לך להתחרות איתם.. במחיר נמוך!!!
אני לא חושבת שהרבה אנשים יקנו ארוחת בוקר ב260 ש"ח
בזמן שאפשר לתת ארחות בוקר מפנקת מאוד בגרג ב120 ש"ח

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בהחלט אפשרי ארוחה נחמדה פלוס פלוס פלוס ב-100 ש"ח,
בסה"כ מדובר על זוג!
ולא חייבים סלמון מעושן בדווקא... (בעעע) או חומרי גלם יקרים אחרים.

Yehodit B

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם גרנולה זו לא @מישהי אחת
אז כדאי לך להתחרות איתם.. במחיר נמוך!!!
אני לא חושבת שהרבה אנשים יקנו ארוחת בוקר ב260 ש"ח
בזמן שאפשר לתת ארחות בוקר מפנקת מאוד בגרג ב120 ש"ח
זה מה שעלה לי בראש כשראיתי את האשכול הזה...

רחלי98

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עניתי
מבורך ביותר
לנו יום למחרת החתונה (נכנסנו ב8:30 לבית אבל מזה משנה)
באסור 11 הביאו לנו משלוח מפיצה האט מוקרמים וכו'
כמה זה היה מוצלח?
הייתי מעדיפה סלטים ולחמניות עם גבינות
....
וד"ל וכל אחד לפי בטנו אחרי יום חתונה...

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
האם זה שהיא מטגנת חביתה מוריד מערכה כמלכה - מלכת הבית ואישה בישראל...?
האם יש יותר נשי וחביב מלטגן חביתת ירק ולפנק בעל טרי טרי במעשה ידיה.
אין כוונתי שתעמוד לאפות לחמניות כוסמין ופוקצ'ות ותטגן בלינצ'ס ודומיו, אבל משהו חמים וביתי שמתבסס על מוצרים מושבחים שכבר נמצאים במזווה ובמקרר היחידה, מה רע? או יותר נכון, מה טוב יותר?
פתיח קסום לחיים -----
אך לא מתיימרת להכריע אלא רק להביע דעה... כי כל זו"ץ ומנטליותו שלו

הצבעתי אף פעם לא וחבל שאין אפשרות - תלוי בנסיבות....
מה שבאתי לומר היא לא רק מה יותר ומה פחות,
אלא שיש מימד הלכתי לזה , כמו שלא לעשות מלאכה, הם כבמין חול המועד פרטי שלהם,
זה לא סתם הלצה,
אני לא חושבת שזה נופל על חודה של חביתה,
אבל צריך להבין שהגישה צריכה להיות שלתת להם ולכבדם ביותר בשבע ימים אלו והם צריכים להיות בעינינו כמלך ומלכה. נקודה (נכון בדורנו אין מלכות אבל בתורה יש הרבה הלכות שנוגעות לכבוד המלכות וכנראה שחתן וכלה נכללים בחלק מהם),

לבן

משתמש סופר מקצוען
למה ג'אנק פוד? בגרג ארוחות הבוקר הן בדיוק ארוחת בוקר בייתית ומושקעת- לחמים, סלטים, מטבלים, גבינות וחביתות.
בכל מסעדה או חנות אוכל אפשר לארגן ארוחה לזוג, אסטטית, בריאה, טעימה, ולא יקרה.

בכל מקרה, הדבר הפשוט וההגיוני ביותר הוא למלא את המקרר בלחמניות ובגטים, גבינות ומעדנים, ירקות מעניינים, וכל מיני פינוקים (סלמון מעושן, אם ממש תחשק למישהו), ואפילו תערובת פיצוחים לפזר מעל הסלט- ומטבל טעים. זה יספיק לארוחות בוקר בכל השבוע של השבע ברכות ועוד יישאר עודף- וזה ייצא אפילו פחות ממאתים שקלים.
תוסיפו גלידה משובחת במקפיא, קצת חטיפי שוקולד, קפה טוב... ואת החביתה תנו לזוצ"ה להכין, היא תהנה מזה.

לבן

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להוסיף לגבי העניין העסקי והרווחי.
אנשים היום משלמים המון כסף, המון כסף, על דברים מיותרים שאפשר להכין לבד, ובשניות. לפעמים אני פותחת מקומון רק בשביל להנות מהרעיונות החדשים והפנטסטיים על עוד עסק ועוד עסק שנועד לזלול כסף מאנשים (ואנשים משלמים למה שהם מרגישים חיבור אליו- זו תורת ההתרמות והמאצ'ינג על רגל אחת).

אני אישית, הייתי מארגנת קבוצה לסדנה חוייתית, וסעיף האוכל היה מטורף, עד שנפל לי האסימון, הלכתי לסופר, קניתי שלוש סוגים של מארזי ירקות קצוצים - כל אחד קילו, קופסא של פטריות, זיתים, מטבלים. גריסני וקרקרים, גבינות מיוחדות או אישיות. פיצוחים קלויים. בקיצור- פותחת שולחן רציני, וכל אחת מרכיבה לעצמה סלט, עם מה שהיא רוצה, ויש גם פחמימות וגבינות, ופינוקים מתוקים לסוף- הכל ביחד, לקבוצה של שש נשים ולפעמים יותר, מעולם לא עבר את המאה- מאה חמישים שקלים. מה שבמסעדה, על מנות קטנות ולא מספקות, הייתי משלמת כפול שלוש או ארבע.

אפרת ת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לדעתי , הפלוסים העיקרים בארוחות ביתיות הם:
1. מחמם יותר את הלב לדעת שאמא הכינה ולא 'הזמנו מהעיתון'
2.את נשארת עם חומרים רבים בבית: גבינות מיוחדות, ירקות...
תוכלי להרכיב ארוחה לכל המשפחה עם כל העודף הזה.

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי חברה שעושה את זה בירושלים,
היא מאד אוהבת את זה,
היא עושה בכל מיני רמות, הרבה לא ילכו על 350...
צריך לדעת שיש בזה תקופות,
היא עושה את זה הרבה לחוצניקים שבאים לארץ, וההורים רוצים להפתיע בבוקר הראשון,
או סתם כאלו שמגיעים מחול ורוצים להזמין, לפעמים יוצא לה גם ליולדות וכו, וכלות...
היא כבר עושה את זה כמעט 4 שנים, אז אני מאמינה שזה ריווחי,
ויש לזה ביקוש...
אבל כדי שזה ילך היא צריכה להיות מאד קשובה ללקוחות וכו'
ואגב לגבי פותחת האשכול בירושלים הכללים שונים מאיזורים אחרים, אז אל תסיקי מסקנות לגבי איזור אחר...

מ. פלבינסקי

משתמש רשום
אם מדברים עלי אז אני מגיבה...
תודה על המחמאות,כיף להתפרגן!
בענין ההמלצה- שווה , טעים ויוקרתי.
לא שווה לכל אחד- מסכימה. מיועד לכאלו שמבינים ומוכנים לשלם על פינוק אמריקאי עד הבית בזמנים שזה מגיע לכם או ליקיריכם.
אכן, זוגות צעירים, יולדות, זוגות חוצניקים שנוסעים לארץ, מפגשים משפחתיים קטנים ובכל זמן שמזמין פינוק.
גרנולה זהו מיתוג שלי, למוצר שקיים תקופה ארוכה ולקוחותיו היו עד כה חוצניקים שמכירים את המוצר וזה עובר מפה לאוזן. לפני כמה חודשים הוא פנה אלי למיתוג,
ומאז אנחנו עובדים...
אגב, מאחר ואני לא משתמשת קבועה בפרוג גם לסקר הנ"ל התוודעתי במקרה ממש.
מעלה את המודעה, תהנו.
התמונה אמיתית וצולמה על ידי שושי סירקיס.
התגובות אם שאלתם נלהבות בס"ד גדולה, ו- תתפלאו לשמוע, יש ב"ה הרבה הזמנות, ע"י ישראלים מירושלים ומכל הארץ ע"י משלוחים עד הבית.

קבצים מצורפים

• גרנולה מ. פלבינסקי.pdf
    14.7 MB · צפיות: 508

imac100

משתמש מקצוען
לא שווה לכל אחד- מסכימה. מיועד לכאלו שמבינים ומוכנים לשלם על פינוק אמריקאי עד הבית בזמנים שזה מגיע לכם או ליקיריכם.
אכן, זוגות צעירים, יולדות, זוגות חוצניקים שנוסעים לארץ, מפגשים משפחתיים קטנים ובכל זמן שמזמין פינוק.
גרנולה זהו מיתוג שלי, למוצר שקיים תקופה ארוכה ולקוחותיו היו עד כה חוצניקים שמכירים את המוצר וזה עובר מפה לאוזן. לפני כמה חודשים הוא פנה אלי למיתוג,
ומאז אנחנו עובדים...
מעלה את המודעה, תהנו.
התגובות אם שאלתם נלהבות בס"ד גדולה, ו- תתפלאו לשמוע, יש ב"ה הרבה הזמנות, ע"י ישראלים מירושלים ומכל הארץ ע"י משלוחים עד הבית.

במודעה בעיתון היה מייל לקבלת קטלוג
ניתן לקבל אותו?

מה לעניין הכשרות? איך אפשר לסמוך על בין אדם שלא מכירים?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ומאז אנחנו עובדים...
מעלה את המודעה, תהנו.
נראה מעולה!!!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני רוצה להוסיף לגבי העניין העסקי והרווחי.
אנשים היום משלמים המון כסף, המון כסף, על דברים מיותרים שאפשר להכין לבד, ובשניות. לפעמים אני פותחת מקומון רק בשביל להנות מהרעיונות החדשים והפנטסטיים על עוד עסק ועוד עסק שנועד לזלול כסף מאנשים (ואנשים משלמים למה שהם מרגישים חיבור אליו- זו תורת ההתרמות והמאצ'ינג על רגל אחת).

אני אישית, הייתי מארגנת קבוצה לסדנה חוייתית, וסעיף האוכל היה מטורף, עד שנפל לי האסימון, הלכתי לסופר, קניתי שלוש סוגים של מארזי ירקות קצוצים - כל אחד קילו, קופסא של פטריות, זיתים, מטבלים. גריסני וקרקרים, גבינות מיוחדות או אישיות. פיצוחים קלויים. בקיצור- פותחת שולחן רציני, וכל אחת מרכיבה לעצמה סלט, עם מה שהיא רוצה, ויש גם פחמימות וגבינות, ופינוקים מתוקים לסוף- הכל ביחד, לקבוצה של שש נשים ולפעמים יותר, מעולם לא עבר את המאה- מאה חמישים שקלים. מה שבמסעדה, על מנות קטנות ולא מספקות, הייתי משלמת כפול שלוש או ארבע.
נכון שאין פרופורציה בין המחיר בסופר למחיר במסעדה,
אבל אני יכולה לומר לך בתור אחת שחיה הרבה על ירקות - זה הרבה עבודה
ואישית בשבילי - זה הכי פינוק שמישהו יעשה לי את העבודה הזו..
זה לא אומר שאני קונה סלט כל יום, לא, אני מכינה אותם לבד - ומפנקים,
אבל הצורך מובן לי מאד בשביל פעם ב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה