כללי סקריפט: טיפול בלינקים

• פותח הנושא DMD
  • פורסם בתאריך

DMD

משתמש פעיל
עימוד ספרים
שלום, יש לי סקריפט שיושב אצלי כבר הרבה זמן ולא הספקתי לפרסם.
כשעובדים עם קבצים מקושרים באינדזיין, ובפרט קבצים מרובי עמודים (או לינק שמופיע בהרבה עמודים), כשצריכים לעשות שינוי מסויים לכל העמודים העבודה הופכת להיות קשה מאוד. זה דורש הרבה עבודה ידנית או לפעמים להתחיל מחדש. סקריפט זה נותן מענה לבעיה הזאת בקלות ונוחות ועם הרבה שליטה.

רשימה של פעולות הסקריפט:

1. להחיל עליו סגנון אובייקט
  2. לשנות את השכבה שלו
  3. להזיז אותו אנכי\אופקי כלפי מיקומו הנוכחי
  4. להזיז אותו למיקום מדוייק
  5. למחוק את כל המופעים שלו
בכל פעולות הנ"ל, הסקריפט גם נותן אפשרות להגדיר טווח עמודים וכן אפשרות לחלק בין עמודים זוגיים ואי-זוגיים.

הסקריפט בדרך אגב נותן את כל האפשרויות הנ"ל גם לשאר אלמנטים כך:

1. כל האלמנטים שבבחירה
  2. כל האלמנטים שבעמוד

ידידי היקר avram עשה סרטון הדגמה על הסקריפט, תוכל לראות אותו באתר (החדש) שלי (שהוא גם עזר לי לבנות) :
dmdscripts.co.il

נ.ב. גם אשמח לקבל חוו"ד על האתר... (כדאי לציין, לגבי עיצוב האתר לא היה לי כיוון של "שיווק" בכלל. כלומר, לא חשבתי על עיצובים ודרכים ש"ימשוך" את הלקוח לקנות או "לשכנע" אותו לקנות. עיקר האתר הוא להצגת הסקריפטים שלי וגם להקל על התשלום.)

קבצים מצורפים

• linked.png
    linked.png
    KB 11.9 · צפיות: 9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה