שיתוף סקיצות_רבותיי!

סקצ'בוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כן, אני יודע שהתלמידים של גדי מתרגלים סקיצות במציאות, אבל אני עדיין חושב שכשמדובר בסקיצות באופן יומיומי ואינטנסיבי, קשה מאוד לתרגל מהמציאות וצריכים להיעזר בכלים כמו תמונות ומדיה.
זו דעתי.
הרעיון של ציור מדמיות שסביבך מקנה את היכולת של ציורים בתלת מימד ואילו ציורים מתמונות ומדיה נותנים הסתכלות של דו מימד בלבד.....
אמנם ברור שעדיף ציורי דו מימד ברמה כמו שלך וכזה הרבה מאשר כלום (מה שאני עושה)
אך אני ממליצה לך לנסות _ זה קשה יותר אבל שווה....
נ.ב.
תלמידי שיטת גדי פולק מגיעים לכמאה ציורים ביום מישיבה בתחנת אוטובוס
מה שלא מתאפשר כ"כ כרגע.....
בהצלחה ענקית ....
נראה לי שאני אצא למרפסת שכנעת אותי:)

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
איזה יופי, כזאת קלילות באצבעות...
בכמה אתה כבר אוחז?
תודה! בערך 500 כבר..
וואו מדהים ביותר..
אתה מצייר מושלם.
תצליח...
איזה כיף לשמוע! תודה!
וזה לא צריך להיות בתחנה, זה יכול להיות במטבח, בחלון ובכל מקום שאנשים נמצאים
צודק.. עכשיו כשאני חושב על זה זה נכון, אפשר למצוא אנשים לצייר, גם כשתקועים בבית..
היי.. ברוך הבא למשפחת פרוג ;)
טוב לראות פנים מוכרות..
אך אני ממליצה לך לנסות _ זה קשה יותר אבל שווה....
צודקת.. זה נכון, שווה את המאמץ.
אני ינסה היום לעשות את זה למרות שזה מכפיל את הזמן שאני מצייר, אבל זה לגמרי שווה את זה!
נראה לי שאני אצא למרפסת שכנעת אותי:)
חחח היה שווה הכל!

הצילו

משתמש רשום
קבר בתמונה הראשונה שלך אפשר לראות הרבה דברים מגניבים שאילולי הרעיון הזה לא היו מצטיירים אולי אף פעם
אללללוווווווףףףףףףףףףףףף

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפה מאוד! אבל גופים הרבה יותר חשוב. תעשה סקיצות על זה בעיקר
כל התפיסה של הציור נמצאת שם

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני אישית מצייר גם מהמציאות, אבל פחות, אני משתמש בתמונות וסרטונים מהיוטיוב, (מסוננים כמובן) ופשוט עוצר בפריים שאני רוצה לצייר, מצייר ב30 שניות, וממשיך הלאה..
היום ציירתי 150 פריימים כאלה.
עדיף לך בהרבה לצייר מהמציאות. זה הרבה יותר קשה בגלל שאתה תופס את המציאות בצורה תלת מימדית ובמסך את מצליח בקלות לשטח את אתמונה, אבל זה כל העניין להתחיל לצייר תלת מימדית ולראות את מה שאתה מצייר כאילו שהוא כל רגע יכול להסתובב ולקום וללכת!
בכל אופן שוב מדהים! היה לי צד שאתה מראה סקיצות של גדי פולק בעצמו!

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עדיף לך בהרבה לצייר מהמציאות. זה הרבה יותר קשה בגלל שאתה תופס את המציאות בצורה תלת מימדית ובמסך את מצליח בקלות לשטח את אתמונה, אבל זה כל העניין להתחיל לצייר תלת מימדית ולראות את מה שאתה מצייר כאילו שהוא כל רגע יכול להסתובב ולקום וללכת!
בכל אופן שוב מדהים! היה לי צד שאתה מראה סקיצות של גדי פולק בעצמו!
יפה!!
בדרך כלל מסבירים שאתה צריך להבין איך לתרגם את התלת מימד לצורות שטוחות,
ופעם ראשונה שאני שומעת -
אבל זה כל העניין להתחיל לצייר תלת מימדית ולראות את מה שאתה מצייר כאילו שהוא כל רגע יכול להסתובב ולקום וללכת!
לייק גדול!

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפה!!
בדרך כלל מסבירים שאתה צריך להבין איך לתרגם את התלת מימד לצורות שטוחות,
ופעם ראשונה שאני שומעת -
אבל זה כל העניין להתחיל לצייר תלת מימדית ולראות את מה שאתה מצייר כאילו שהוא כל רגע יכול להסתובב ולקום וללכת!
לייק גדול!
זה תלוי באיזה תחום. בתחום האומנות עושים הרבה העתקות אז איך משטחים את המציאות לאומנות
אבל באיור אנחנו ממציאים מציאות חדשה ומספרים סיפורים. זה צריך לחיות אצלנו, ממליא צריך ללמוד לצייר בתחושה של תלת מימדיות.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
קבר בתמונה הראשונה שלך אפשר לראות הרבה דברים מגניבים שאילולי הרעיון הזה לא היו מצטיירים אולי אף פעם
אללללוווווווףףףףףףףףףףףף
תודההה!!
יפה מאוד! אבל גופים הרבה יותר חשוב. תעשה סקיצות על זה בעיקר
כל התפיסה של הציור נמצאת שם
זה תלוי באיזה תחום. בתחום האומנות עושים הרבה העתקות אז איך משטחים את המציאות לאומנות
אבל באיור אנחנו ממציאים מציאות חדשה ומספרים סיפורים. זה צריך לחיות אצלנו, ממליא צריך ללמוד לצייר בתחושה של תלת מימדיות.
היום בצהריים נסעתי באוטובוס לראשונה בחודש האחרון, וכמובן שניצלתי את הרגעים האלה כדי לצייר את האנשים סביבי..
רק אז הבנתי את ההבדל הכל כך משמעותי בין ציור במציאות, לציור מסרט או תמונה.
ובכלל, אין על הפרצופים המופתעים של הנוסעים כשהם מגלים שציירת אותם :p

אז אם נסעתם היום בקו 71 משטראוס לרמות וראיתם בחורצ'יק עם כפפות לטקס מיוזעות שיושב ומשרבט במרץ.. כנראה שזכיתם;)

tamara.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
כל כך מיוחד!!!!
המון הצלחה... ומחכה להצצות..!

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממש יפה, ציור אלוף!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה